Skoči na vsebino

Trenutno igram [09/2023]


Priporočeni prispevki

Bessie reče pred 2 minutama:

Eno blesavo vprašanje, po nekaj urah igranja še nisme ugotovil kako se znebit robe, ki jo nabereš v "nahrbtnik" :w00t:

 

Igraš na gamepad? Shraniš lahko na ladji ali pa kar čim prej prodaš. Prodaš pri bilokaterem vendorju, ki jih je po mestih na kupe. Lahko prodaš tisto kar imaš pri sebi ali pa v storagu na ladji, pri vendorju menjavaš od kje boš prodal (tisto kar imaš pri sebi ali kar imaš na ladji) z LB menda. So pa okrog tudi vendor mašine, ki majo po 5000 creditsov in tudi tam lahko prodaš, ponavadi kje blizu pristajališča za ladje.

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 minutami:

 

Mah LG C2 če ga imajo še kje je sigurno konkretno cenejši in ima HDMI 2.1 z vsemi funkcijami brez nekih haklcov. WebOS je tud res neverjetno odzivna zadeva ki ne šteka, se ne sesuva in nasploh dela 100% svilnato gladko vsak streaming servis gor. Edine pomankljivosti so odsotnost NBA aplikacije (WTF) in pa totalna nepodpora DTS (niti passtrhrough lol)

 

edigital ima 

https://edigital.si/led-tv-sprejemniki/lg-oled55c22lb-oled-4k-ultra-hd-hdr-webos-thinq-ai-evo-smart-tv-139-cm-p943017

https://edigital.si/led-tv-sprejemniki/lg-oled55c21la-oled-4k-ultra-hd-hdr-webos-thinq-ai-evo-smart-tv-139-cm-p943016

https://edigital.si/led-tv-sprejemniki/sony-xr55a75kaep-oled-4k-ultra-hd-google-tv-hdmi-21-smart-led-televizor-139-cm-p946483

 

cene so praktično enake :D 30€ prihranka je zanemarljivo :) 

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

 

Igraš na gamepad? Shraniš lahko na ladji ali pa kar čim prej prodaš. Prodaš pri bilokaterem vendorju, ki jih je po mestih na kupe. Lahko prodaš tisto kar imaš pri sebi ali pa v storagu na ladji, pri vendorju menjavaš od kje boš prodal (tisto kar imaš pri sebi ali kar imaš na ladji) z LB menda. So pa okrog tudi vendor mašine, ki majo po 5000 creditsov in tudi tam lahko prodaš, ponavadi kje blizu pristajališča za ladje.

Ja, igram na xbsx :fun:

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 1 uro:

Ma ne mene to ne moti, pač ja ni fajn, ampak, ko moram po menijih skakat, ko leži miljon predmetov naokoli pa ne vem kaj naj z njimi, miljon nekih brezveznih menijev, potem pa prideš do "orodjarne" kjer lahko vse "pištolce" neki upgradaš, ampak itak ti povsod nekaj manjka in potem na sosednjem ponku lahko upgradaš obleko in spet manjakajo materiali, pa v bistvu sploh ne veš točno kaj bi zakaj bi nekaj nagrajeval, razen seveda, če se ne potopiš v specifikaciej... preveč vsega, pa vse to ne prispeva k igralni izkušnji, prej jo zamori. mene to mine. Ne vem par ur bom še dal not potem bom pa videl, mogoče se navadiš in ignoriraš... men OCD nagaja, da če ne pogledam vsega, sem nekje nekaj pozabil, zamudil.... :panika:

Bolje ne bi mogel opisati moje izkušnje. Vleče, sam skozi imam ta feeling "v bistvu sploh ne veš točno kaj bi zakaj bi nekaj nagrajeval". Zdaj sem pa probal BG3 in Starfield me žal ne vidi več. :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Pismo sploh nimajo opisa tega tvja na RTINGS.com, avforums.com, flatpanels.hd.... Kolikor vidim je to nek budget OLED od njih tko kot A serija od LG. Tko da ne vem no pomoje je LG C2 boljši TV v dobesedno vsem. Če pa ne moreš brez Androida imaš pa Chromecast 4k za 80€ al neki tazga.

Povezava do prispevka

Ekola končno zaključil Mass effect 3. Pričakoval sem malo, dobil veliko, sicer mogoče bi bile misije lahko še bolj razgibane kot so bile, vendar je bilo vse skupaj izjemno prijetna izkušnja, sploh v kombinaciji z boljšim streljanjem oz. akcijo. V 2. delu sem noro pogrešal različna orožja s stati in sem jih dobil nazaj, tole neko raziskovanje s sondami in skeniranje vesolja je weak, kakorkoli se sliši, najboljše se mi je bilo vozit z makom v prvem delu in raziskovati različne planete. Zgodba top, Tali padla ko keks sex 2x. Všeč mi je tudi prepletanje dogodkov iz prejšnjih delov v tretjega, od manjših stranskih misij, kjer si nagrajen za dejanja v prejšnjih delih do main plota, ki je upošteval, koga si dal pred strelske vode v prejšnjem delu. All in all carska izkušnja, dejansko zdaj ko sem preigral vse naenkrat, mi je 2. del bil še najbolj letdown. Tretji pa definitivno najbolj prijetno presenečenje (ki pa je imelo še veliko potenciala za boljši špil).

  • Račka +1 6
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 3 minutami:

(ki pa je imelo še veliko potenciala za boljši špil).

 
Če bi imel dejanski writing. 
 

Zanimivo, da ti je bila dvojka letdown. V kakem smislu? Jaz jo imam v daleč najboljšem spominu.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Verjetno ravno zaradi tega, dvojko sem še igral v mladosti in mi je bla top shit, zdaj je bilo pa kar nekako meh, trojko so pa vsi dissal in sem bil presenečen nad špilom. Tudi endinge so neki poštimal v tej legendary edition očitno in res nimam nekih blaznih pripomb.

Povezava do prispevka

Strength/faith build je grozen za Maliketha :D Najprej šel z black knife, useless, kar je logično, ista fora kot njegov black blade. Probal Ordovis greatsword, preden nafila skill sem 3x mrtev. Šel na joker karto in potegno Blasphemous blade, še bolj useless ker je kreten skos v luftu. Aja, vsak njegov napad je skoraj instakill, tisti anime spinning je instakill. 

 

Na koncu sem se slekel do gat in vzel navadn Greatsword, this is the way. Solo je zajebano.

18a947d748882-screenshotUrl.jpg

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...