Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

hawa meyta reče pred 3 urami:

 

mene začne po 5' bolet želodec in lahko samo ugasnem.

 

iskrene čestitke vsem, ki zdržite to torturo v celoti. :D

 

 

Golob je napovedal obstruiranje RTVjevih soočenj in napovedal tožbo RTVja.

 

btw, Kranjc (Bojan) pravi, da je imel PoPTV včeraj trikratno gledanost soočenja v primerjavi s tistim na RTVju.

 

pa še komunajzerska napoved dneva;

 

 

 

:avadodo::ododava:

A to je resno izjavil model (nisem našel drugega vira kot od Alenke):

Kako gre to sploh lahko še skozi katerokoli sito? A imamo državo res polno incelov in absolutnih sebičnežev?

Povezava do prispevka
ChAiN reče pred 14 urami:

če bi se s svojimi in kako jih izboljšati pol toliko ukvarjali kakor z nasprotnim polom, bi mogoče celo priplaval na površje kakšen konkreten politik, ne pa samo posiljevalci, šivilje, cmere in klovni

 

Ta večna dilema, našteti Janezove dosežke ali našteti vse mimoidoče, ki so mu speljali oblast.

Boljš slednje, daljši seznam.

 

Sej bo kmalu na miljonu pa bo bolje.

 

7174318253331610914_n.thumb.jpg.117320029ce1fd7ac64740379895e7be.jpg

uredilo bitje YourReptilianOverlord
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Navedek
»Kaj se v Sloveniji splača? Splača se recimo špekulativno kupiti stanovanje - ali pa več njih. Ne splača pa se biti oskrbnik v domu za starejše, si pod minimalcem. Ne splača se biti vzgojitelj. Ne splača se biti niti učitelj.
Jaz si želim, da bi to enkrat obrnili. Da bo veljalo in cenjeno tisto, kar pripomore k skupnemu družbenemu dobremu.«

po 5 letih spet normalna izjava meseca :avadodo:

  • Račka +1 4
Povezava do prispevka

Žiga Turk, nov kolumnist RTV SLO, za kolumno na RTV SLO:

 

"Oblikovali so velikanski mehur, iz katerega vidimo samo tisti, ki posežemo po zares neodvisnih medijih – Domovini, Demokraciji, Družini, Novi 24, zadnje čase plašno tudi Planetu TV."

 

Lmao. Vidim, da je RTV dejansko uzurpiran trenutno. Nisem si mislil, da je situacija tako slaba, da na nacionalnem mediju objavljajo kolumne, da je Nova 24 resnično neodvisen medij. Sem vedel, da je slaba, ma tako slaba?!

  • Trol 1
  • Solzice 8
  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka

:limona:

 

tak je prav. žiga je kr car, tbfh.

skrajni čas, da se je echo chamber prebil.

 

ljudje naj vidijo, da ni narobe, če gledaš/prebiraš tudi druge poglede na svet kakor iz ekranov/strani popa/dnevnika/večera/mladine/odlazkovih rumenjakov

 

bmk, če.si vi mislite, da so desnosučni mediji manj kredibilni oz lažnjivi. vsak posameznik se naj sam odloči. ta svobodna izbira je bila do sedaj izjemno omejena, ko smo imeli popolnoma levosučno nacionalko.

 

že to, da nekdo reče, da je rtv trenutno usurpirana pokaže na ignoranco in aroganco levih.

  • Na jagodo +1 1
  • Trol 9
  • Nekul -1 1
  • Solzice 1
  • Ne me jebat 2
Povezava do prispevka

Košorok na Genu, Zupančič bivši šef brežiške komunale kjer so ga fuknili ven zaradi nesposobnosti (lmao itak je vse SDS tukaj) na Elektro Ljubljana in njegova žena na ARAO, better love story than Okopi in Premiki skupaj...

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
svit reče pred 16 minutami:

Košorok je v njegovi karieri na HSE-ju uspel pridelati kar nekaj desetin miljonov izgube + bil je na čelu v času izgradnje TEŠ6. Če kdo misli, da je njegovo imenovanje na čelo GEN Energije, ki se pripravlja na več kot 10 miljardni projekt NEK2, zgolj naključje, potem je ali Matej Tonin ("politiko iz gospodarstva") ali pa Jernej Vrtovec ("jaz ne vem nič o zamenjavah v elektro gospodarstvu"). 

 

Blast from the past: https://old.slovenskenovice.si/novice/slovenija/kosorok-nisem-zaposlen-da-iscem-300-milijon-evrov.

 

Mislim, da bi bilo treba te fante in dekleta počasi pospremiti v zapor ali pa jim prepovedati udejstvovanje v javnem sektorju in podjetjih, kjer ima država lastniški delež. Z njihovim delom so namreč dokazali, da si ne zaslužijo stolčka, ki si ga želijo zasedati in ga tudi zdaj zasedajo.

 

Košorok je nekaj 10 mio izgube pridelal v obdobju, ko je je RWE nekaj milijard ;) HSE je proizvajalec energije, ne trgovec kot GEN-I in kot tak ne more ubežati učinku ekstremno nizkih cen elektrike, kakršnemu smo bili priča v času njegovega vodenja HSE, ko je MWh v Nemčiji košala cca 30 EUR, če me spomin ne vara (danes je cena nad 200 EUR). 

Povezava do prispevka
svit reče pred 16 minutami:

Košorok je v njegovi karieri na HSE-ju uspel pridelati kar nekaj desetin miljonov izgube + bil je na čelu v času izgradnje TEŠ6. Če kdo misli, da je njegovo imenovanje na čelo GEN Energije, ki se pripravlja na več kot 10 miljardni projekt NEK2, zgolj naključje, potem je ali Matej Tonin ("politiko iz gospodarstva") ali pa Jernej Vrtovec ("jaz ne vem nič o zamenjavah v elektro gospodarstvu"). 

 

Blast from the past: https://old.slovenskenovice.si/novice/slovenija/kosorok-nisem-zaposlen-da-iscem-300-milijon-evrov.

 

Mislim, da bi bilo treba te fante in dekleta počasi pospremiti v zapor ali pa jim prepovedati udejstvovanje v javnem sektorju in podjetjih, kjer ima država lastniški delež. Z njihovim delom so namreč dokazali, da si ne zaslužijo stolčka, ki si ga želijo zasedati in ga tudi zdaj zasedajo.

 

Košorok je nekaj 10 mio izgube pridelal v obdobju, ko je je RWE nekaj milijard ;) HSE je proizvajalec energije, ne trgovec kot GEN-I in kot tak ne more ubežati učinku ekstremno nizkih cen elektrike, kakršnemu smo bili priča v času njegovega vodenja HSE, ko je MWh v Nemčiji košala cca 30 EUR, če me spomin ne vara (danes je cena nad 200 EUR). 

Povezava do prispevka

Košorok je nekaj 10 mio izgube pridelal v obdobju, ko je je RWE nekaj milijard ;) HSE je proizvajalec energije, ne trgovec kot GEN-I in kot tak ne more ubežati učinku ekstremno nizkih cen elektrike, kakršnemu smo bili priča v času njegovega vodenja HSE, ko je MWh v Nemčiji košala cca 30 EUR, če me spomin ne vara (danes je cena nad 200 EUR).

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...