Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Mi na vsake toliko časa vzamemo kakšnega, ki mu sodišče naloži delo v javno korist. V zadnjih parih letih je pritiska na to ogromno, tako da Zavod prav prosjači, da vzameš osebo. Izkušnje imamo mešane, večkrat slabe kot dobre, čeprav so vmes tudi kaki hudi direktorji ali izobraženci. Je pa res, da nimamo dosti enostavnega dela, kjer bi lahko vsak rando kadarkoli vskočil ali kjer bi jih lahko več porabili. Pa težko je spravit k delu nekoga, ki tega noče. Podobne zgodbe slišim od komunal.

 

Torej, če bi želeli povečati količino teh ljudi, bi morali res sistematično delati na ponudbi. Malo je stvari, kjer ne rabiš nobenih veščin, še manj, kjer časovna negotovost in neprestano menjavanje ljudi ni moteče. Vseeno verjamem, da če bi bil interes, bi lahko pripravili en seznam primernih dejavnosti, ki niso samemu sebi namen in hkrati izvedljive.

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

Podobno bi sam predlagal kot alternativo vojaškemu roku, ki si ga nekateri tako zelo želijo vpeljat. Kar se mi ne zdi tako slabo za zaključek SŠ, ki jo jim država časti-v zameno pol leta v vojsko al pa družbeno koristno delo (mogoče z spodbudo za naprej za delo v GRS, CZ, gasilcih ipd...). Samo najprej more vojska najt neko delo ki ne bo samo nakladanje denarja v peč...

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 13 urami:

To kar se neka pička parkrat slika za onlyfans in dobi moj mesečni zaslužek me tudi ne moti, kar naj. Pošteno pokaže sise in zasluži,

 

---

ni to padlo iz neba.:w00t:

50:50

 

Navedek

kva dela folk cele dneve doma k je na sociali? nej nardi nekaj za javno dobro.

zelo naci prepričanje, tle se moramo se zgledovat po kitajski

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Kostanj jemo med hojo in olupke lahko mečemo po tleh, medtem ko vina brez maske ne moremo piti in hkrati težko ohranjamo varnostno razdaljo, saj tam nastane gneča,” je odgovorila Logarjeva na vprašanje: “Zakaj kostanj lahko prodajajo na stojnicah, vina pa ne?”

 

"Kostanj jemo med hojo, medtem ko vina brez maske ne moremo piti" :avadodo: 

 

A kostanj lahko v telo spraviš na način, da ne odstraniš maske? Rektalno ne vem, če bi osebno vstavljal kostanj, ma dobro :D 

  • Račka +1 1
  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 6
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 18 minutami:

Kostanj jemo med hojo in olupke lahko mečemo po tleh, medtem ko vina brez maske ne moremo piti in hkrati težko ohranjamo varnostno razdaljo, saj tam nastane gneča,” je odgovorila Logarjeva na vprašanje: “Zakaj kostanj lahko prodajajo na stojnicah, vina pa ne?”

 

"Kostanj jemo med hojo, medtem ko vina brez maske ne moremo piti" :avadodo: 

 

A kostanj lahko v telo spraviš na način, da ne odstraniš maske? Rektalno ne vem, če bi osebno vstavljal kostanj, ma dobro :D 

Valda, odmakneš masko pri nosu pa ga vržeš not

Povezava do prispevka
kola reče pred 15 minutami:

Kje to zivite? Vsakic ko preberem kaj takega navduseno letim do nabiralnika in nikoli ni nicesar :D

 

tam k tko že voljo našga Janeza

 

TitanG reče pred 11 minutami:

Valda, odmakneš masko pri nosu pa ga vržeš not

 

kdo pa še nosi masko čez nos

Povezava do prispevka
kola reče pred 21 minutami:

Kje to zivite? Vsakic ko preberem kaj takega navduseno letim do nabiralnika in nikoli ni nicesar :D

 

Občina Zagorje ob Savi..smo rdeči revir, leglo komunizma in s članov zveze borcev..pa so vseeno šli pošiljat..pa od žene brat Ljubljana Rudnik isto..on mi je rekel, pa sem šel preverit kaslc in evo ti ga našga Janeza...

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

demokracija je jasna

oh7i358.png

 

 

shit getting more realerer

 

Navedek

Pravni aktivist Vili Kovačič, društvo Slovenski TIGR 13. maj, društvo Davkoplačevalci se ne damo in civilna iniciativa DEM – za demokracijo enakih možnosti so na poslance EU parlamenta naslovili odprto pismo, v katerem protestirajo proti razpravi, ki so jo v Evropskem parlamentu vodili po obisku Slovenije, in evropske parlamentarce pozivajo, da delegacija EU parlamenta ponovno obišče Slovenijo in skrbno preišče stanje v sodni veji oblasti.

 

:avadodo:

 

1. janša 30 let kliče evropo na pomoč; evropa pride čekirat, kaj se dogaja in janša se skriva v kleti

2. evropa predstavi svoj obisk na seji

3. janša spet driska po evropi in jih pokliče, naj znova pridejo v slolovenijo

4. tokrat se zagotovo ne bo skrival v kleti

 

 

 

uredilo bitje AdamSmit
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
kmjr reče Dne, 5. 12. 2021 at 6:02:


Da, pa tebi? 
 

A naj napisemo zakone tako, da veljajo samo za vse neciganke, al kaj zelis predlagat?

 

Da zato, ker je ciganka, ne bi smelamuveljavljat socialnih pravic? A ce bi bila Nemka, bi bilo OK?

 

 

 

 

 

Ne, ne zdi se mi kul. Zakoni naj veljajo za vse enako. Tudi če gre za Slovenko, Nemko, Afričanko ali ne vem koga katerim Slovenija daje socialno, otroške dodatke in vse druge socialne transfere in to izkoriščajo. Tudi tista varianata ko preselijo celo familijo iz balkana, mož dela oz. gre potem delat v EU, Slovenija pa plačuje socialno njegovi familiji.

 

Ne zdi se mi kul iz vidika da ima nekdo 10 otrok za katere ni imel nikdar namena poskrebet in jih je naredil, ker je to kao njegova kultura?

 

S tem da so potem ti otroci večinoma zanemarjeni, umazani i in za njih ni poskrbljeno tako kot bi moralo bit. Dnar ki se je dobil na račun njih se ne porabi zanje. Ne vključijo se v družbo, nimajo izobrazbe. Začarani krog se tako nadaljuje. 

 

Seveda najbolj enostanvo pustit stanje takšno kot je in ne drezat v to. 

Povezava do prispevka
dzuko reče pred 1 uro:

Še noben ni komentiral današnje pošte? :avadodo:

 

Brezplačni izvod Demokracije, odprt točno pri celostranski fotografiji spoštovanega gospoda Janeza Janše in vanj zataknjene vse reklame.

 

 

mi smo dobili že prejšnji teden, mogoče ker je naš župan iz SDS

 

  

mumbo360 reče pred 4 minutami:

 

:panika:

https://en.wikipedia.org/wiki/Lebensborn

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

počivalšek maš moj glas!

 

virgin evropejc mora narest faks, met 2k neto minimum, se zapufat za pol lajfa za flet in avto, proti koncu tridesetih narest enga otroka in se čez tri leta ločit, nakar izgubi vse

chad pod saharski zamorc mabundonagunmbe dobi enkrat na mesec pošiljko unicef in karitas hrane z lufta, do svojga petindvajsetga leta naklepa 17 otrok

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...