Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Lmao pa ko koprive dejansko mislijo, da bo neka radikalna sprememba in bodo delali čistke. Realno če zmaga Jajo bodo v petek protesti in če zmaga Golob bo Jajo besno tweetal o ukradenih volitvah. Pol pa se bo počasi vse umirilo in bomo šli v nov cycle. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Drugače imamo že nekaj časa levuharji Signal skupino “čistka”, kjer se zbirajo imena, da se po volitvah polovi in zmeče v jame nečiste, oziroma kontaminirane slovence iz pravega desnega pola (SDS). Zaenkrat je moderator skupine Golob(ič), tako da moraš njega kontaktirati da te spusti notri.

uredilo bitje black187
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
svit reče pred 20 minutami:

Daj najprej eno inside informacijo za šeranje, da "vidimo", če se splača... Ostalo ti jih bo še nekaj, tako da ne boš hudo na izgubi.

 

Ti si po zapisih sodeč desnak. Kaj čem take zadeve tebi razlagat? Rad bi samo fakt o obstoju tega in ločil ali je to še ena klasična cvetka marjetka (kot tedensko kupe) ali dejstvo.

 

A ni nauk, da je potrepljenje božja mast? Treba je počakat pravi datum :)

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Nova24tv dobiva donacijo v višini milijona

 

Navedek

 

Dr. Aleš Štrancar je napovedal, da bo v medije vložil en milijon evrov. Podrobnosti bo predstavil jutri v Ljubljani na tiskovni konferenci,

Vse, kar je povedal, je tole: “Čas je, da novinarstvu vrnemo poslanstvo. Vljudno Vas vabim na tiskovno konferenco, na kateri bom predstavil svojo prvo investicijo v slovenski medij v višini enega milijona evrov.”

 

 

Povezava do prispevka

 

 

Gre za projekt družbe Nova obzorja (s pomočjo televizije Nova24TV). Scenarij je po svoji knjigi napisal Rado Pezdir, film pa je režiral Tomi Cegnar, ki je skupaj z Jožetom Biščakom (idejna zasnova filma) tudi producent. Film bo na televizijskih zaslonih prvič predvajan v soboto, 16. aprila, ob 21.30 na SLO 1, na Nova24TV pa v nedeljo, 17. aprila, ob 20.00.

uredilo bitje YourReptilianOverlord
Povezava do prispevka

Alora skip, sem mislil, da je kaj novega. Pezdir samo pogreva zadeve, ki se jih je razkrilo sredi 1980-ih let. Podobno kot če bi kot neko ekskluzivo in novo odkritje prodajal v letu 2022 to, da so se leta 1945 pri nas zgodili povojni poboji...

 

Napove neka špkantna razktirja, pol pa izveš morda kako anekdoto, ma dejansko nič novega.

 

Z veseljem bi pogledal dober SLO dokumentarec o globoki državi, ma do sedaj nisem še zasledil izdelka, ki bi se približal (katastrofalno slabim, proustaškim) tovrstnim hrvaškim izdelkom, kaj šele nekemu normalnemu dokumentarcu. Problem "desnih" pri nas je ta, da nagovarjajo samo že prepričane, torej svoje. Kot bi jim bil cilj utrditi vero trenutno verujočij in ne educirati ali spreobrniti nenjihovih.

 

Nazadnje, ko je napovedoval neka velika razkritja, pol pa samo razkril račun iz 1995 s katerim je 16.000SIT državni HIT porabil za plačilo najema neke predavalnice kjer je nastopil kučan med predvolilno kampanjo. Random slovenec nardi več pizdarij zjutraj na poti od doma do slube, oni pa kučanu najdejo en račun za drobiž. Pa še ne njemu, ampak HIT-u.

uredilo bitje kmjr
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 8 minutami:

Je kdo gledal soočenje Jajo in prisklednik vs Golob vs Falon? Mnenje? Nisem gledal, recapi pa so slabi

V rokavicah, Jajo je bil (deloval) normalen. Največje razočaranje pa imo Golob, od njega sem res pričakoval dobre ideje na področju vsaj energetike, če ne tudi gospodarstva. Ampak njegove obljube so jesti manj mesa ker je energetsko potraten (resno) in pa nabijanje floskul o zelenih delovnih mestih z visoko dodano vrednostjo. Ne pozabi povedati, da imajo v GEN-I visoke plače, pozabi pa povedati, da so borzni mešetarji.

 

Fajonova sanja o milijardi in pol za kmetijstvo (me zanima, kje jih bodo vzeli), vsi razen Tonina (če me spomin ne vara) na veliko opletajo z regulacijo cen zaradi inflacije. Kot da ne vemo, kam to pelje pizda. Glede stanovanjske problematike sem čakal, da kdo pove, da je pač stanovanj premalo in da jih je treba graditi, ampak nisem ziher, če sem to slišal (mogoče Tonin?). Fajonova spet sanja o 350€ najemnine za 70m2 rofl.

 

Pač klasično soočenje, levaki spet razvaljivajo s svojimi idiotizmi. hurr durr država bo vse naredila, zregulirala, sfinancirala in dala ljudem poceni. Samo še nikoli nisem slišal, kje bodo dobili keš za to. Še vedno ostajam na desnici, ker je Janša majmun gre moj ateistični glas NSi-ju, še 4x zapored.

Povezava do prispevka
tyne reče pred 2 minutama:

Pač klasično soočenje, levaki spet razvaljivajo s svojimi idiotizmi. hurr durr država bo vse naredila, zregulirala, sfinancirala in dala ljudem poceni. Samo še nikoli nisem slišal, kje bodo dobili keš za to. Še vedno ostajam na desnici, ker je Janša majmun gre moj ateistični glas NSi-ju, še 4x zapored.

 

Kako ti, kot verjetni ateistični volivec SDS-ovega satelita, ki "res ni SDS", torej N.Si, gledaš na to kar N.Si počne na RTV? Oni (tudi tam) dejansko odpirajo vrata SDS-ovim načrtom tam kjer SDS nima prehoda, glas za N.Si je glas za SDS.

 

Podobno ali še huje kot bi rekel, da ti je Cerar debil in boš zato volil Šarca :D

 

Če niso neki konkretni parcialni interesi v igri, pol maš pri nas samo tri izbire, kljub 21 listam. Pa tudi med temi trmi skupinami strank so razlike tako zelo mejhne, da so izven konteksta konkretnega interesa v praksi - nepomembne.

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
tyne reče pred 26 minutami:

Samo še nikoli nisem slišal, kje bodo dobili keš za to.

Kje bomo pa dobili keš za 10+ razdeljenih milijard v zadnjem letu?

Keš za 13 in 14 penzijo ter 13 in 14 plačo

Keš za ohranjanje obstoječih storitev ob 1 milijardi manj na leto zaradi nižjih davkov

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...