Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Sem zdrzala cele pol ure. Stevanovic jedrski fizik, una baba iz vesne sanja o energiji na mavrice, edina druga zenska, sploh ne vem iz katere stranke je prisla tja zdrdrat svoj manifest... Brscic je izpadel zmerno - ja, res tako zelo slabo je bilo vseskup.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Pivka se je hvalila, kako je že v 1 dnevu zbrala 1500 podpisov za kandidaturo. Izkazalo se je, da česa takega ni uspela, je pa uspela dobiti 3 podpise poslancev :avadodo:

 

Navedek

Trdila je, da je v prvem dnevu zbrala 1500 podpisov volivcev, ampak po vsem sodeč jih je tisti dan nabrala le peščico. Vložitev liste kandidatov pa si je zagotovila s podpisi treh poslancev, javnosti že znanim pod vzdevkom "izdajalci slovenskega naroda": to so Mateja Udovč (prej SMC), Branko Simonovič in Ivan Heršak (prej Desus).

https://www.ostro.si/si/razkrinkavanje/objave/pivceva-prvi-dan-volilnih-opravil-ni-zbrala-1500-podpisov?

 

Navedek

Podatek o številu podpisov na prvi dan volilnih opravil so nam sporočili zgolj iz volilne enote Maribor, kjer so 14. februarja evidentirali 87 podpisov volivcev za listo kandidatov stranke Naša dežela.

 

  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 15 urami:

Lmao, ziher ne voliš SDS, ja :rofl:

 

Še nikoli jih nisem in tut zdaj jih ne bom.

 

Tako da bluzi.

 

Za razliko od tebe, ki non stop hvališ Levico pol se pa neki greš, da še kao ne veš kva boš volil. Bitch please!

Povezava do prispevka
Aang reče pred 14 urami:

Je kdo gledal to soočanje neparlamentarnih strank na rtv? Se splača zavrtet za nazaj. :lol:

 

Pa kdo sploh gleda soočenja?

 

Itak je vse skup ena zbrka. Sej se za vsako stranko ve kje politično stoji. Kej novega pa ziher navš zvedu na teh soočenjih.

 

Mogoče gledajo samo uni, ki ne vedo koga bodo volili in čakajo do konca potem pa bodo izbrali zagotovega zmagovalca, da se bodo pol tolažili, da so zmagovalno stranko volili.

uredilo bitje Wallux
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Brenta reče pred 13 urami:

Sem zdrzala cele pol ure. Stevanovic jedrski fizik, una baba iz vesne sanja o energiji na mavrice, edina druga zenska, sploh ne vem iz katere stranke je prisla tja zdrdrat svoj manifest... Brscic je izpadel zmerno - ja, res tako zelo slabo je bilo vseskup.

Brščič deluje ok dokler ne pridemo na debato o lgbt, židih in podobnih sovražnikov tausekane desnice :D

Povezava do prispevka
Vrhovni_Plenum_OF reče pred 45 minutami:

Pivka se je hvalila, kako je že v 1 dnevu zbrala 1500 podpisov za kandidaturo. Izkazalo se je, da česa takega ni uspela, je pa uspela dobiti 3 podpise poslancev :avadodo:

 

od kod pol vsi ti procenti na anketah lol

Povezava do prispevka

Posluš ti! Halo?! Posluš ti, m******, prvo se nauč govort, pol prit pa pisat na mn3. Ceu dan sm biu online! Klikni mene pa mi to drugič povej. Sam, prjatu, drugič nauš meu …
… ker k te vidm, ti bom razložu par stvari, do takrt pa prjatu, uživi u lažnih ameriških sanjah, jebote Jay-Z u usta, popišam se na tebe in Jay-Z-ja, popišam se na celo tvojo teorijo, u dveh minutah nisi povedu, kar sm ti povedu u desetih sekundah, drž jezik za zobmi, bolš bo zate! Nism tipičn repr, stari moj …

 

Edit: a jebote @Vrhovni_Plenum_OFsi se mogu urinit :D

uredilo bitje Me3do
  • Račka +1 1
  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Fak pa ta creepy smeh, ker gibo

sej res, vidva sta mela nek bif 10 let nazaj :avadodo::ododava:

 

Pizda tist je blo carsko, k je Jizah kvazi miru situacijo :D

uredilo bitje Jakey
Povezava do prispevka
Wallux reče pred 4 urami:

Še nikoli jih nisem in tut zdaj jih ne bom.

 

Tako da bluzi.

 

Za razliko od tebe, ki non stop hvališ Levico pol se pa neki greš, da še kao ne veš kva boš volil. Bitch please!

Hvalim Levico, kjer je za hvalit. In izpostavim, kjer so nesposobni oziroma podvomim. Dvom je namreč pri ne-volilcih SDS dovoljen, vidim pa, da pri vas SDS supporterjih ni. 

  • Račka +1 1
  • Trol 2
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...