Skoči na vsebino

Srednji svet na teveju


LordFebo

Priporočeni prispevki

Zorz reče pred 10 urami:

moram priznati, da je bil tudi meni zelo zehanje vzbujajoč del. edina svetla točka mi je bila scena z arondirjem in adarjem. dejansko en redkih karakterjev, ki je pritegnil moje zanimanje.

 

Fak če je še tebi dolgočasen del bolje da zategnem lajno speeda prej. Že v 1 2 in 3 sem šel po koncu direkt spat, enkrat celo že ob 21:30 čeprav sem misli po seriji še Elden ring nabijat, ampak me je tok uspavala da sem bil samo walking dead do postelje. 

Povezava do prispevka

Zakaj so vrgli 250mil za IP če ga uporabljajo sam za okvirno kuliso, na kakršnekoli podrobnosti se pa bolj ali manj požvižgajo ala nek fan fiction/headcanon projekt... če bi nasanjali svoj generičen IP bi bil šov še vedno sub par ampak vsaj ne bi imel tega mlinskega kamna okoli vratu. 

 

Verjetno je bila vsa logika v "imamo LOTR, subscribe" sam zelo dvomim da so z novimi naočniki pokrili budget, 4 dele in pa že professional reviewerji, ki so sprva vsako kritiko pometali pod preprogo incelov, bolj ali manj odkrito obupujejo... 

 

kid666 reče pred 4 minutami:

že 4 tedene se pritožuejejo kok je serija slaba pa še kr gledajo :worship::worship::worship:

 

Folk tut žlajfa pune hamre na AC da vidi crash na drugi špuri, neka fight or flight psihološka fora baje

uredilo bitje Brdavs
Povezava do prispevka

meh, so ble tud slabše serije v zadnjih letih (Shadow & Bone, Wheel of Time,..) 

 

jaz bom pogledal, ker mi je vseeno boljše kot sem se bal. Je pa en kup characterjev za katere mi je vseeno, razen tretjega dela so mi bli vsi deli dolgočasni (pa še to ne vem zakaj mi je ep3 dejansko bil kul) in nasploh predvidljivo dogajanje, trope za tropom, pa preveč nekih mini cliffhangerjev

 

pa pri Sandmanu me ni motil woke cast, tu je pa nekaj izbir, ki jih ne razumem, ker mi niso vsi igralci na nivoju - Halbrand, Elrond, Nori, Celebrimbor, Adar, Pharazon so mi kul, Numenor regent queen je zelo miss, žena od Durina je kul, Galadriel hit or miss, črnc vilin mi je izjemno antipatičen, tista ženska z mulcem isto

 

dejansko so deli serije, kjer zazeham takoj ko vidim koga bomo gledali 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 minutami:

meh, so ble tud slabše serije v zadnjih letih (Shadow & Bone, Wheel of Time,..) 

 

 

Sej to je fora - ta serija NI zanič v tem klasičnem pomenu besede. Je vizualno lepa in zanimiva (tudi če kdaj plastična), LOTR lore je pa itak zanimiv sam po sebi, tudi če ga slabo koristijo. 

 

Samo... vsak kader se mi zdi, da je zapravljen potencial. 

Povezava do prispevka
Brdavs reče pred 1 uro:

Zakaj so vrgli 250mil za IP če ga uporabljajo sam za okvirno kuliso, na kakršnekoli podrobnosti se pa bolj ali manj požvižgajo ala nek fan fiction/headcanon projekt... če bi nasanjali svoj generičen IP bi bil šov še vedno sub par ampak vsaj ne bi imel tega mlinskega kamna okoli vratu. 

 

Verjetno je bila vsa logika v "imamo LOTR, subscribe" sam zelo dvomim da so z novimi naočniki pokrili budget, 4 dele in pa že professional reviewerji, ki so sprva vsako kritiko pometali pod preprogo incelov, bolj ali manj odkrito obupujejo... 

 

 

Folk tut žlajfa pune hamre na AC da vidi crash na drugi špuri, neka fight or flight psihološka fora baje

 

Verjetno samo za promocijo.

Povezava do prispevka
kemik reče pred 5 urami:

 

Sej to je fora - ta serija NI zanič v tem klasičnem pomenu besede. Je vizualno lepa in zanimiva (tudi če kdaj plastična), LOTR lore je pa itak zanimiv sam po sebi, tudi če ga slabo koristijo. 

 

Samo... vsak kader se mi zdi, da je zapravljen potencial. 

Zanimiva?

Povezava do prispevka
Caffrey reče pred 1 uro:

Zanimiva?

predvidevam, da vizualno zanimiva. 

 

men je bla tud kisla ep 4, omega preveč numenorja (uno ponavljanje scene na ladji, jezus kristus, a una sestra je kej relevant za plot?), ful je res preveč teh naključij (hard cringe tm k elrond posluša durina in diso na mostu, pač durin si enostavno NI MOGU POMAGAT!), ki postajajo z vsako epizodo bolj vpadljiva. una adar scena je bla totalen let down glede na zaključek prejšnje, pay off je bil res weak.

 

tko serija počas zahteva suspension of thinking, ne sam disbelief. mogoče sem to lahk še naredu prve tri epizode, usodna naključja se mi zdijo tak tolkien trope, ki poganja velik zgodbe v knjigah, sam vsako epizodo ene tri je pa mal preveč. 

 

nerealno velik je vzporednic z LOTR filmi, skoz reference in je tak slimy feeling, da fanservice nadomešča actually good writing. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 urami:

Je tudi House of Dragon precej povprečno jajce, tako da nekega deep čiščenja ne pričakovat :D 

 

Galko reče pred 3 urami:

o ja to pa absolutno :D 

 

Jaz Witcherja na primer nisem mogel. Tam do ene 4-5 epizode je šlo, potem sem šel pa rajši, ne vem, barvat ograjo al neki

pfff, hater

Povezava do prispevka

nazi hater supremacist janšist koprivar, evo evo to je to :D 

 

ne sej ne rečem, scenografijo in feel ima HoD super. Samo zanimivost likov oziroma cele serije ali pa razvoj ni blizu pravim hitterjem, ni nekega pulla da bi rekel Nastavim ti rit za nov del. Pač gledaš lepe / brutalne scene in je to to. To skakanje za par let po vsakem delu pa manj hiš / manj intrig tudi ne pomaga.

 

Je OK serija, ni pa presežek. Pač gledaš serijo o neki sfukani familiji pa zmaji so notri pa protagonisti so vsi blond, tudi zamorci, in to je to :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...