Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

Hehe ko sem kupoval (3 leta nazaj) - 75" TV mi jo je pripeljal s kombijem in me povprašal, če večje ni bilo naročiti (big bang)

 

pa sem mu rekel, da žal nimajo večje v trgovini, če ne bi naročil še večjo.

 

Bil je neki pameten sem pa tja, to je preveliko, kurac, TV in feltne (da ne bomo zašli s teme) ne morjo bit nikoli prevelike.

 

Drugače pa, a vam je lep ta avto:

https://www.toyota.com/upcoming-vehicles/camry/

 

meni je fuŁ, sam moja vem da bo proti

Povezava do prispevka
mr.killer reče pred 3 urami:

Hehe ko sem kupoval (3 leta nazaj) - 75" TV mi jo je pripeljal s kombijem in me povprašal, če večje ni bilo naročiti (big bang)

 

pa sem mu rekel, da žal nimajo večje v trgovini, če ne bi naročil še večjo.

 

Bil je neki pameten sem pa tja, to je preveliko, kurac, TV in feltne (da ne bomo zašli s teme) ne morjo bit nikoli prevelike.

 

Drugače pa, a vam je lep ta avto:

https://www.toyota.com/upcoming-vehicles/camry/

 

meni je fuŁ, sam moja vem da bo proti

Če primerjam proti trenutni generaciji izgleda celo lep avto. Druga Toyota, ki mi ni grda :D Bo pa verjetno 40k +

Povezava do prispevka

Edin volan me moti, ko da bi nek tumor rasel na sredini (ne sej ne, ob pogledu na volan pomislim na moj prevelik trebuh)

 

itak da bo 40k+

 

kej pa ni 40k+, sam tle pomojm kupiš in maš 4 lajf

 

bomo videli, pomojm bom šel na poskusno vožnjo.

 

Jao da bi Mazda dala ven novo 6tico limuzino, jutri grem v salon in kupim, ne pa sam SUV SUV SUV SUV :sick:

Povezava do prispevka
mr.killer reče Dne, 9. 1. 2024 at 14:13:

Edin volan me moti, ko da bi nek tumor rasel na sredini (ne sej ne, ob pogledu na volan pomislim na moj prevelik trebuh)

 

itak da bo 40k+

 

kej pa ni 40k+, sam tle pomojm kupiš in maš 4 lajf

 

bomo videli, pomojm bom šel na poskusno vožnjo.

 

Jao da bi Mazda dala ven novo 6tico limuzino, jutri grem v salon in kupim, ne pa sam SUV SUV SUV SUV :sick:

 

Bolj si starejši, bolj gledaš za SUVe :D

Povezava do prispevka

Za bolj udobne avte se gleda zato ker ni več naselja v sloveniji da ne bi bil razfukan od kanalizacijskih pokrovov, ker jih je pač tezko narediti po sredini voznega pasu, trpijo ljudje ker ropota cele noči, trpijo avti, ter trpi infrastruktura... mi pa veselo plačujemo te debile.

uredilo bitje doz
Povezava do prispevka

Ej, bi kar tule vprašal, da ne odpiram nove teme...

 

Do zdaj sem imel kasko, ki mi 27.1. poteče (registracija). Ker je avto že rahlo nenov, kontam, da bom z novo registracijo uredil samo osnovno zavarovanje brez kaska.

Fora je, ker bi zdajle hitro uveljavljal še poškodbo na parkingu, na desnem zadnjem boku (hvala kurtzu plastika) imam opazno rajso in bi tole še popedenal, pred iztekom kaska. 

Če danes oddam zahtevek na Generali in mi recimo v roku enega tedna odobrijo popravilo pri uradnem serviserju, je potem zadeva ad acta? Tudi če bi nato servis me naročil po 27.1., ko bom imel navadno polico? Al bi se znalo kaj zakomplicirat kasneje? Se bo popravilo krilo iz naslova kasko police al bi se znal Generali kaj zmrdovat?

 

Tenkju

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka
doz reče pred 17 urami:

Za bolj udobne avte se gleda zato ker ni več naselja v sloveniji da ne bi bil razfukan od kanalizacijskih pokrovov, ker jih je pač tezko narediti po sredini voznega pasu, trpijo ljudje ker ropota cele noči, trpijo avti, ter trpi infrastruktura... mi pa veselo plačujemo te debile.

 

o kristus. Prosim ne mi o teh jaških na sredini. 

Ker se pol moram čez peljat 20km/h, drgač mi celo podvozje utrga ker bi vsak tretji pokrov zapel spodi.

Povezava do prispevka
Skynetz reče pred 1 uro:

Moj foter bi pri njegovih 68 letih najraje vse SUVje na cesti zažgal :D 

Pravilno!

 

Jest bi tud to sam skuru! :)

 

Šalo na stran... Testiru sem Q5 in z njem naredu 1400 km....

 

Pizda nekak se res ne počutim dobro v njem... Po drugi strani pa Tesla Y... Drug filing... Sicer je nek čudn križanc in se mi ne zdi čist SUV...

 

Pa isto Karoq... Tko no ful ne sedejo mi... Prašte me čez  20 let...

 

Po drugi strani pa kombiji so mi res carski :D Fiat Ducato 2.8 jtd (Ljubkovalno krača) povišan in podaljšan :D Najraj sm ga mel ko sem pošto razvažal

Povezava do prispevka

si prepričan za tako drage avte? eno ga je kupiti drugo pa so vsi ostali stroški, ter bognedaj popravila

ker imaš budget še manjši kot jaz, pa jaz sem že z meganom na limitu s kešom, za m2 zagotovo nimam dovolj dohodkov, vsaj ne če hočeš imeti avto tip top

 

 

naprimer za znosnih 28k dobiš nissana 370z, ter ostalih 10k spraviš za morebitne težave

nissan 370z je dokaj zanesljiv, ima svoje težave ampak mehansko so dokaj dobri...

je pa normana poraba takega avta 12l, če imaš težko nogo bo 15...

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=18391298&display=Nissan 370Z

uredilo bitje doz
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...