Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2023]


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 34 minutami:

Ah, dej ne seri. Jaz igram ker mi je fajn vsakič pridt in zmagat Division 1 v Seasons.

 

To lah v enem tednu komot dosežem, če bi se mi dal samo FIFO igrat

 

pa tud nism kupu tega špila vsako leto, ponavadi je bil za Božič 20 evričev pa ni bil problem dat, samo da včasih sem na kompu igral, zdej pa na plejki

Ful preresno jemlješ joke. Pejt se vsest v kot skupaj z BBjem prosim. :D

 

Drugače sploh nisem igral Fife od kake 2010-2012 dalje, razen kakega preizkusa tu pa tam, da sem videl, da so še vedno smeti. PES je bil enostavno boljši v vseh pogledih, razen licencah seveda.

Weraziel reče pred 36 minutami:

in ja, PES5 in PES6 sta mi bla zakon, samo to smo nehal igrat ko smo nehal uporabljat PS2.

Velika napaka.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 13 minutami:

V Demon's Souls se boss-i ponavljajo?

Kako ponavljajo? Bossi so ql. Vsi so razlicni in vsi imajo neko foro (ne cheese) za ga sjebat. Edino flamelurker je malo zajeban ostali so sekar izi.. ma tudi flamelurker ni tolik ozaheban ce si dovolj level

 

Nisi igral?

 

Igraj, igrica je ql.

Bolj enostaven souls, malo bolj v izi ampak tak sladek mali z veliko duso in hudo grafiko

 

Meni so po sladkosti. 

Bloodborne, Sekiro in Deamon Souls

 

Sej imas DS1 in DS3 ipd.. samo.. te tei zgoraj imajo neko svojo posebno duso

uredilo bitje bigboss82
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče Pravkar:

skušam rečt, da sem umrl največkrat pri Maneaterju

 

sem pa zih po neki dolgi poti hodil :D zato mi je bil še tolk bolj tečen boss

Jaz sem ga skoraj v prvo ubil s tistim mečem, mislim, da ene 7x ga udaris in je to to, sam pol me je dol fukno. V drugi rundi sem se pa lepo skrival tam gor kjer ogenj gori. Je pa bilo v bistvu isto, ko sta skupaj stala, sta oba dobla dozo železa istočasno :D

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 minuto:

Kako ponavljajo? Bossi so ql. Vsi so razlicni in vsi imajo neko foro (ne cheese) za ga sjebat. Edino flamelurker je malo zajeban ostali so sekar izi.. ma tudi flamelurker ni tolik ozaheban ce si dovolj level

 

Nisi igral?

 

Igraj, igrica je ql.

Bolj enostaven souls, malo bolj v izi ampak tak sladek mali z veliko duso in hudo grafiko

Adjudicator je imel kul foro, najprej tolčeš, nic damage, pol pa ugotovis pa je hitro konec. Sem pa bil vesel ker je padel v prvo, tako kot tisti Leech v depraved chasm.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Aja sej res, jaz sem Flamelurkerja v prvo

 

Majketi da neki sm mogu falit pri Maneaterju, to je tud boss fight k sm ga največ ponavlju

 

Maneater v NG ni nič napram temu kar te čaka v NG+ To je men še vedno top 5 najbolj zafukanih NG+ šefov zunaj DLCjev in verjetno najbolj anoying od vseh...

 

Vučko3 reče pred 1 uro:

Nope, naravnost, levo, in po tistih stopnicah do vrha, 20sekund max. Medtem ko sem do Flamelurkerja mogu celo mapo predelat. 

Do flamelurkerja se pride takoj desno mimo rudarjev. Ene parkrat se ubiješ med skakanjem dol pa poštekaš kje se pride in potem je to 20 sekund max.

Povezava do prispevka
Gatsu reče Pravkar:

 

Maneater v NG ni nič napram temu kar te čaka v NG+ To je men še vedno top 5 najbolj zafukanih NG+ šefov zunaj DLCjev in verjetno najbolj anoying od vseh...

 

Do flamelurkerja se pride takoj desno mimo rudarjev. Ene parkrat se ubiješ med skakanjem dol pa poštekaš kje se pride in potem je to 20 sekund max.

samo enkrat skočiš dol levo, enkrat desno, potem so pa že lojtre

 

niti unih črvov ne rabiš tolčt, samo greš

Povezava do prispevka
Weraziel reče Pravkar:

samo enkrat skočiš dol levo, enkrat desno, potem so pa že lojtre

 

niti unih črvov ne rabiš tolčt, samo greš

 

No nista sam dva skoka jih je kar malo več ;) Ampak ja nikoli nisem šel po drugi poti do njega ob ponavljanju. Če nebi bilo te bližnjice nebi nikol končal te igre pomoje, ker ta prasec me je res sigurno največkrat ubil od vseh šefov v prvo.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...