Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2023]


Priporočeni prispevki

tomazek reče Pravkar:

 

A nisi kak dan nazaj pisal, da si šel v Old Iron King DLC (ali enega pač)?

Šel sem že v dva dlcja, v iron kingu sem ze nekaj naredil, je odlicen. V tistem prvem pa sem danes jebaval matere, ker sem iskal bonfire eno uro v dragon sanctumu, brez flaskov, in pol so me ubili. Ne bom ocenjeval dokler ne pridem do konca. Bom pa šel po vrsti.

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

Dark Souls 2 si pri meni kar zasluži propse, ker če si dovolj pozoren si lahko olajšaš delo, sploh z bossi; pa igranje z baklo so zadeli v nulo :D

 

Nima pa takih vršacov kot jih ima enka, samo takih dropov pa tud ne. Pursuer mi je zakon, da se večkrat tolčeš z njim, Fume Knight mi je zaenkrat še vedno eden ljubših bossov iz Dark Souls trilogije (ajde dejmo ignorirat da nism še igral trojke)

Povezava do prispevka

DS2 ima kup unikatnih prijemov in pristopov, kateri so bili v bistvu neke vrste trial run.

Nekateri so potem prišli v Ds3 in ER, nekateri pa žal niso. Ideja, da lahko izfarmaš neko regijo, in bonfire ascetic sistem so super in mi je res žal, da jih niso ponovili. Pravtako ima verjetno največ opcij pri combatu, fun magijo, igra je 80% tam. Žal, da so le bossi boljši, svet bližji DS1 in da niso morali delat kup kompromisov glede svetlobe(originalna ideja je bila DARK souls 2, baklja in tema so bili ključni aspekti).

 

 

Povezava do prispevka

Iron keep. Samo en primer. Na poti do bossa imas najprej eno sobo, tam so 4 ninje plus peti ki strelja. Prides ven, nasproti tebe na koncu je en z lokom, na mostu je drugi, vmes so 4 ninje, ko gres cez most te caka en ninja, in na vsaki strani po en lokostrelec PLUS, dve ninji vletita za na konec. Cel cas si na ozki ploscadi. Pol pa gres v naslednjo sobo, spet ozki prehod, 2 ninji pred tabo in seveda, en vleti odzadi. Gres v tunel, tam te cakata 2 turtle enemija, mimo ne gre, moras oba ubit. In ja, ce gres od bonfire, samo mimo vseh, skoraj vsi ti sledijo do konca, torej 10 komadov mas za sabo.

 

To je samo en primer. In najbolj frustrirajoc.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 54 minutami:

Pa kje je to? Ne spomnim se tak zajebanih delov z mnogimi mele sovragi + ranged?

Isto. Men se je vse to zdelo ful podobno kakor v DS in DS3.

Jaz sploh nisem imel feelinga, da bi bila igra iz igralnega vidika neki ful drugačna od ostalih DSjev.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

Iron keep. Samo en primer. Na poti do bossa imas najprej eno sobo, tam so 4 ninje plus peti ki strelja. Prides ven, nasproti tebe na koncu je en z lokom, na mostu je drugi, vmes so 4 ninje, ko gres cez most te caka en ninja, in na vsaki strani po en lokostrelec PLUS, dve ninji vletita za na konec. Cel cas si na ozki ploscadi. Pol pa gres v naslednjo sobo, spet ozki prehod, 2 ninji pred tabo in seveda, en vleti odzadi. Gres v tunel, tam te cakata 2 turtle enemija, mimo ne gre, moras oba ubit. In ja, ce gres od bonfire, samo mimo vseh, skoraj vsi ti sledijo do konca, torej 10 komadov mas za sabo.

 

To je samo en primer. In najbolj frustrirajoc.

 

Sem si točno mislil kaj misliš :D Ne vem, meni se ni zdelo niti malo težko. Tam, ko prideš ven na platformo itak letijo na tebe in jih počakaš kar pri vratih pa pobiješ in te strelci sploh ne vidijo še. Jaz sem celo tam jih pofarmal za katane in soulse, da mi jih je tričetrt izginilo preden sem šel do boss-a, ker se mi je zdel kul teren. Samo oni prek na platformi direkt pred boss-om (Smelterjem) so neki ostali.

 

Jaz imam v vseh teh igrah full potrpljenja in komot enemye ven baitam in pobijam počasi. Tudi ranged kar dosti uporabljam.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

 

Sem si točno mislil kaj misliš :D Ne vem, meni se ni zdelo niti malo težko. Tam, ko prideš ven na platformo itak letijo na tebe in jih počakaš kar pri vratih pa pobiješ in te strelci sploh ne vidijo še. Jaz sem celo tam jih pofarmal za katane in soulse, da mi jih je tričetrt izginilo preden sem šel do boss-a, ker se mi je zdel kul teren. Samo oni prek na platformi direkt pred boss-om (Smelterjem) so neki ostali.

 

Jaz imam v vseh teh igrah full potrpljenja in komot enemye ven baitam in pobijam počasi. Tudi ranged kar dosti uporabljam.

Sej ni poanta, ali je težko. Gre se za to, ali je kvalitetno težko. Jaz nimam nobenega problema crkovat 3 ure na Ishinu, imam pa problem, ko se moram ukvarjat z dodatnimi enemiji, sam zato, ker je dizajn slab.

Zakaj bi boss bil kvalitetno težek, če namesto tega lahko fuknemo zraven še okostanjake itd.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 16 urami:

Iron keep. Samo en primer. Na poti do bossa imas najprej eno sobo, tam so 4 ninje plus peti ki strelja. Prides ven, nasproti tebe na koncu je en z lokom, na mostu je drugi, vmes so 4 ninje, ko gres cez most te caka en ninja, in na vsaki strani po en lokostrelec PLUS, dve ninji vletita za na konec. Cel cas si na ozki ploscadi. Pol pa gres v naslednjo sobo, spet ozki prehod, 2 ninji pred tabo in seveda, en vleti odzadi. Gres v tunel, tam te cakata 2 turtle enemija, mimo ne gre, moras oba ubit. In ja, ce gres od bonfire, samo mimo vseh, skoraj vsi ti sledijo do konca, torej 10 komadov mas za sabo.

 

To je samo en primer. In najbolj frustrirajoc.

 

Iron Keep sem ravno včer delal. Motherfuckerji lezejo res od vsepovsod.  Sem že čist pozabil in so me 2x pozergal ko sem bil že prepričan da je vse spucan lol. Pol ima pa ta igra še čuden poise in te stunlockajo ko prasca.

Povezava do prispevka

RDR remaster - sem vesel, da imam že nekaj časa navado, da igre kupim kak dan kasneje in ne več day 1 kot nekoč (razen from in capcom kakopak). S tem sem dobil RDR v 60 fps in glede nato, da gre za igro iz leta 2010 se zadeva še vedno igra res dobro. Celotni open world, zgodba ipd. je še vedno super izkušnja, poleg je pa še en boljših DLC-jov ever z zombiji. Prime Rockstar je res prime in RDR serija ima trenutno 2 dela, ki sta oba skoraj da popolni igri. Kapo dol. Težka odločitev, kateri lik mi je boljši, John vs Arthur, oba s svojimi napakami, oba z lepim redemption arcom. 

  • Račka +1 4
Povezava do prispevka

Fume Knight!

 

Respecal sem nazaj v dex, strength je prevec frustrirajoca opcija za itak pocasen combat. Poknil Blue smelterja, zdej me je Fume nataknil 3x. Dober fajt, prasec je tricky. V prvi fazi lepo nakaze, da bo thrustal z greatswordom, pol pa zamenja, to je bla prva smrt. V drugi fazi me je pa z onim pocasnim zamahom dobil, res lepa fora :D je pa druga faza lazja. Predvidevam, da me na vrhu caka zadnji boss. 

 

 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 25 minutami:

Fume Knight!

 

Respecal sem nazaj v dex, strength je prevec frustrirajoca opcija za itak pocasen combat. Poknil Blue smelterja, zdej me je Fume nataknil 3x. Dober fajt, prasec je tricky. V prvi fazi lepo nakaze, da bo thrustal z greatswordom, pol pa zamenja, to je bla prva smrt. V drugi fazi me je pa z onim pocasnim zamahom dobil, res lepa fora :D je pa druga faza lazja. Predvidevam, da me na vrhu caka zadnji boss. 

 

 

Pri Fume Knightu moraš nujno uporabiti bonfire ascetic, da pol dual wieldaš Fume Ultra Greatsword, kar je edini pravi način za igranje DS2. :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Pri Fume Knightu moraš nujno uporabiti bonfire ascetic, da pol dual wieldaš Fume Ultra Greatsword, kar je edini pravi način za igranje DS2. :D

Brez zajebancije, raje si prst odrezem, kot da tole še kdaj spilam. Koncal sem drugi dlc, v lajfu še ni bilo igre, ki mi je toliko sla na zivce, kljub obcasnem uzivanju. Tole sploh ni moja šalca čaja, niti blizu. Prav aktivno ne maram DkS2. Tko da, nope. 

  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...