Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2023]


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 8 urami:

Danes sem naredil: Mytha, Covetus demon, Smelter, Ivory King, Spider zenska, Podgane. Vse razen Smelter šlo v prvo. Edino sem ene 20x crkno na poti do Smelterja. 

 

Zdej pa nimam pojma kam naprej, imam odprto pot v luknjo, odprto pot iz Shaded Woods. Kolk sem dalec sploh? Kam naj grem? 

 

Največja klasika DkS2  izkušnje :D 

 

PS: idi v shaded woods ja. Uživaj v nevidnih enemijih, ki te znajo kar iz nič backstabbat. Great design btw.

 

Lahko pa greš tudi direkt v DLC2 :devil:

 

PPS: slabo sem prebral. Luknjo jaz ponavadi že prej spucam, ki je imo smešno lahka cona, boss pa pushover. Tam za njim je DLC1 vhod. Ponavadi grem direkt v DLC1, ker dobiš res dober gear tam (super unikatni weaponi).

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Zdaj sem glihkar bil v bolnišnici v Little Nightmares 2 in je tok hudo narejeno, definitivno najboljši chapter do zdaj. Tisti manakini so tok creepy da nč jasn, to jim je pa res totalno uspelo wow! Pa cel del je dobr, začneš z uganko, potem pa morš dve bateriji dobit in v vsakem delu je hudo. Prvo greš tja kjer se pojavi roka kakor un the thing iz adams family pol so pa te manakini. :avadodo:

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 48 minutami:

No, jaz sem vletel v dlc, tam od Old Iron kinga naprej. Kulturno razporejeni enemiji, nic pretezkega zaenkrat, velik boljse kot vecina vanile, spet mi je carsko spilat :D

Yes, DLCji od dvojke so res premium content

 

ti bosta pa zadnji dve coni od main špila bli kul, men sta ble :) ne bom ti pa spoilal kaj je

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Yes, DLCji od dvojke so res premium content

 

ti bosta pa zadnji dve coni od main špila bli kul, men sta ble :) ne bom ti pa spoilal kaj je

V main spilu sem v Gulch nekaj. Pol sem slucajno pristal v dlcju in sel naprej. Edino kar me v tej igri mal matra, lore/zgodba ni tko kul predstavljena kot v elden recimo. Al pa sam jaz ne vidim/najdem stvari

Povezava do prispevka

Sea of Stars: mal igram tole vsake par dni in se moram tbh prov mal prisilt da sploh igram... Je sam začetek tko kr neki in se začne kej dogajat kasnej al to enostavno ni igra zame? Zdej sem ravnokar razrešil situacijo v rudniku n dobil prvo sposobnost za reševanje puzzlov.

Povezava do prispevka

Obrnil DKS2.

 

Atomic a si kdaj igral slabo Souls igro?

- Sem!

In kakšna je bila?

Dobra!

 

Skratka sem že prej opisal, tehnično se vidi da ni na nivoju novejših. Najbolj moteče je drinking estus flask traja dva dni. V Bloodbornu je to res epic elegantno in pa druga stvar lock on target prime tko like samo na 1,5m. Dost anoying. Pač prelahki bossi ampak cool bossi! Vse ostalo pa čisto na nivoju Soulsev.

 

Recommend!

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Včeraj začel, zahvaljujoč jebenmu Škotu, ki ga je Weraziel pripopal v temi Life of P, Code Vein . Najprej zagnal demo na Steamdecku, pa začetnih pol ure dal špil na wishlist, pol pa ugotovil, da so nam jo pred časom šenkali na PSN. :worship: Juheeej!!

 

Long story short, zaenkrat mi špil dogaja; tisti ''sam še ta koridor'' filing... Vmes klel, ker je bil pač še fudbal Slovenija vs fake Irska in sem pač seanso CV dal vmes na pavzo, takoj po zadnjem pisku pa navali dalje in padla je (pomoje) second boss - tista metulj/zmaj bitch...

 

Kaj naj rečem, špil je zaenkrat proper soul game, kot je obljubal škot v videu, morijo le (hvalakurcu zaenkrat dokaj kratke) sekvence đapaniz stajl, ko samo opazuješ. Določene vsaj lahko skipaš, jebene flash from the past pa pač ne. Dejansko moti pa me trenutno ena stvar - na začetku pri izbiri lika in njegove pojave celo izbereš 'glas', ki naj bi ga tvoj lik imel ampak, da me jebeš, do zdaj v cca 3h modela nisem slišal niti kihnit, kaj šele da bi kaj pametnega guknil. Celo sekvence, ko ga protagonist direktno sprašuje, od našega lika izvlečejo zgolj švoh kopijo Andres Valdeza. :no::cry:

 

Sve u svemu, danes nadaljujem... :wub:

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

haha, jaz sem ji junija dal oceno 3 (osebno, da ne bo river of cry).

 

Tudi meni je šlo na kurac, da main character izgleda v sekvencah kot, da ne ve kaj se dogaja in se boji izraziti katerokoli čustvo, ki ni lobotomija, da ja ne bi kdo ugotovil, da sploh ne ve zakaj se gre :D

uredilo bitje MaDrung
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 7 minutami:

Kako pa izgledajo neosebne ocene?

Drugače ti "river of cry" mešaš s "pointing and laughing at". :D

Tudi tvoje osebne ocene so mi velikokrat smešne. Zanimivo, da misliš, da nisi del statistike.
River of cry je prenesen pomen ;)

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 minutami:

Pustmo na stran tole neumnost. (Vseeno si zasluži vsaj en :avadodo:)

Nisi odgovoril na moje vprašanje.

Neosebno oceno lahko podaš le s statistiko ocen različnih ljudi.
Izgleda ti misliš, da je tvoja ocena objektivna :D

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka

Bistvo je, da govoriš gluposti, no.

Seveda je vsaka ocena, ki jo TI podaš tvoja osebna ocena. In seveda je tvoje mnenje subjektivno in ne nujno enako mnenju ostalih.

Ne rabiš poudarjati, da je neko mnenje osebno. Definicja mnenja/ocene že vsebuje to.

 

Drugače sem se s pointing and laughing zajebaval. A si slep za smajlije al kaj?

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Dark Souls 2 končana (vanila)

 

Igra mi je vsec, ker dark souls obcutek je se vedno tu. Ampak vec problemov je tukaj, kot kvalitetno izpeljanih stvari. Neodzivnost/lesenost poslabsa combat, kdorkoli si je namislil adaptability stats je kreten. Verjetno najslabsa From ideja. So na netu tudi primerjave med DkS1 in DkS2, v enki je lik veliko hitrejsi, bolj agilen, posledicno je boj bolj tekoci. Level design je meh, design sveta pa dosti krat nesmiseln. Glasba tudi ne pusti vtisa, vzdušje varira. Razporeditev enemijev je grozna. Mislim, da je to precej objektivno, z moje strani.

 

Ampak ja, še vedno je dark souls, še vedno vleče naprej. Raziskovanje je večinoma zabavno. Combat je ok, za tiste čase.

Nadaljujem z dlcji, pa bomo videli, kako dolgo.

 

Zahvaljujoc DkS2, moje spostovanje do Elden ringa je še par stopnic višje. 

 

 

18b43dd66d452-screenshotUrl.jpg

18b43ddeb6a11-screenshotUrl.jpg

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

Samo res... jaz niti pomislil nisem na to. Jaz sem igral DS2 kot zadnjo Souls igro in sem igral seveda SOTFS verzijo. Ima verjetno res največ napak od From iger... ampak jaz sem tak, da dosti lažje odpuščam napake od priljubljenih devov in sploh ne mislim dosti na njih, zato jih večinoma kar spregledam, se mi zdi. Edino, če bi tuhtal o njih prav posebej, bi se jih zavedal.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 29 minutami:

Aja, ti si igral kar vanillo. Kako to? Baje je Scholar of the 1st Sin vpeljal precej QOL izboljšav. Zdaj mi je bolj jasno vso rantanje. :D

 

Sej je scholar, men vanila pomeni pac brez dlcjev :D

 

Spomnim se pa, da je Majek razlagal enkrat, da je scholar zajebal stvari, ni blo tolko gank pizdarij kot je zdaj.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Vučko3 reče Pravkar:

Sej je scholar, men vanila pomeni pac brez dlcjev :D

 

Spomnim se pa, da je Majek razlagal enkrat, da je scholar zajebal stvari, ni blo tolko gank pizdarij kot je zdaj.

Mislim, da je ravno zdaj, ko si ti igral nekdo izpostavil tole. Pojma nimam, ker sem igral samo Scholarja.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...