Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2023]


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 2 minutama:

Malo Demons souls špilam. Ubil Tower knighta, zdej pa imam vprasanje. Kam je smiselno naprej it? Ker imam vec tistih portalov odprtih, probal sem vse. Prison of hope mi ne diši, pa tut nek otok z rolling okostnjaki. Depraved chasm, kljub imenu, se mi zdi dokaj sprejemljiv. A je tu kaka logika za tem? Kak nacrt?

18b0637b4d292-screenshotUrl.jpg


image.thumb.png.7629747497efaea97802a155f3e76cd0.png

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

4 - 1 all day, nigga.

 

Daleč najboljši P / P za experience :) 

- Najprej po pizdi prvega kosturja ki prikolesari na teraso,

- potem pričakaš da priskrola uni na štengah do tebe (ne iti ti k njemu, ker bo pripeljal ostale),

- potem greš še malo bolj gor da se prikotali še ta drugi na štengah (vmes pazi kostko čarovnika)

- rush na kostko čarovnika

- baitaš naslednjega da pride k tebi (pazi ker sta dva)

- baitaš še zadnjega

- spizdiš na začetek levela reloadat sobo

 

Smooth +1500 soulsov na run pa še lepo se boš naučil tajmirat

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

Malo Demons souls špilam. Ubil Tower knighta, zdej pa imam vprasanje. Kam je smiselno naprej it? Ker imam vec tistih portalov odprtih, probal sem vse. Prison of hope mi ne diši, pa tut nek otok z rolling okostnjaki. Depraved chasm, kljub imenu, se mi zdi dokaj sprejemljiv. A je tu kaka logika za tem? Kak nacrt?

Mislim, da je najbolj logičen napredek, če greš najprej v Archstone of the Burrow King. Najlažji progress, pa tudi dobiš nek soul, ki ga lahko uporabiš pri Blacksmithu za fire orožja.

Povezava do prispevka

Kva je zdaj to, a bom najdu kje še kako strength orozje? 

 

Pa upgrade sistem, zdaj mam claymore +4, ce hocem crushing claymore, pol moram it nazaj na nulo pa spet? Kaj je sploh boljse, crushing ali dragon(fire)? Al naj raje pocakam naslednje orozje?😁

 

Ps. Navigirat prison of hope je bolezen, dobro, da je bossica hitro zakljucila

Povezava do prispevka

F7T_njLW0AAyVXw.jpg

F7T_n_BWcAE-zkc.jpg

F7T_nS_XYAA4uIJ.jpg

 + FC24 in Callisto Protocol.
Pri Callistu je audio res čudn (poleg pretepanja). K d bi Duhamel snemal audi posntke preko telefona nekje na avionskem skretsiču

uredilo bitje AMF
Povezava do prispevka

Preigral in platiniral Scorn :D

 

Meni zelo všečna in carska giger estetika :wub:

Je pa res igra večinoma skoraj walking simulator z vmesnimi puzzli in nekaj bojevanja.

Upam, da se kdaj še vrnemo v ta svet oziroma pride kako nadaljevanje.

 

 

!spoiler/ZGODBA\spoiler!

 

Spoiler

Konec je moreče brutalen :o  Fak ej :confused:

Aja pa najprvo sploh nisem poštekal ampak parazit je v bistvu prvi protagonist :ododava:

 

 

Še par mojih:

 

F7sq6Y8XYAAw4Rv?format=jpg&name=large

F7spOzvWoAAIHEE?format=jpg&name=large

F7sq660WoAA_Y3d?format=jpg&name=large

F7spPIHXIAAfeDq?format=jpg&name=large

uredilo bitje gojc
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Divinity: Original sin

7/10

2601230-divinity%20-%20divinity%20-%2020

Nekaj časa sem se izogibal reviewa te igre, ker je toliko stvari za omenit, pa vem da bom 90 % dobrih in slabih stvari pozabil omenit. Zaradi tega bom poskušal povzeti le generalne občutke.

 

Gre za turn based RPG z OGROMNO količino contenta in dobrega VA-ja. Ta vsebina je večinoma dobra in predstavlja najboljši del te igre. Vsega skupaj sem v njej zabil nekje 100 ur.

Največji problem igre je tehnična nedodelanost, ki pesti večino kick-starter iger. Med igranjem se moreš it konstanten pixel hunt, da klikneš na pravilno mesto in namesto, da tvoj karakter koga napade se sprehodi v vodo polno električnih jegulj... Sovragi pogosto izvajajo divje animacije, da vse skupaj še poslabša. Poleg tega ima igra nevidne time-oute in divje avtomatsko premikanje kamere, tako da se ti pogosto zgodi, da klikneš ob nepravem času in narediš nek orandom akcijo. Animacije trajajo predolgo in vmes moraš enostavno čakat. Celo animacije za razne udarce trajajo recimo 3 sekunde, timeout pa 6..... če to ni umetno podaljševanje igre potem res ne vem kaj je. Pač kot da svoje igre niso igrali.

 

Poleg tega se moreš jebat po internetu, da pogruntaš kaj delaš narobe, ko morš naprimer zažgat truplo na katero ne moreš kliknat, niti ni nobenega dialoga, ki bi na to nakazoval ipd. Pač polno nekih ambiguous zadev naredi celo izkušnjo zelo tečno. Igra je ravnotako polna buggov. Character maintanence je fucking chore (repairing equipment, selling, buying....).

Če ne slediš pobijanju sovragov v pravilnem zaporedju si outlevelan, tako da sem po ene 15 urah začel slediti level mapam in vsake toliko gledat guide, da vidim kaj sem falil. Igra bi se res morala znebiti levelov, ker iz logov ni jasno kje bodo sovragi katerega levela. Največkrat sploh ni jasno a se mora quest končati sedaj ali šele po 70 urah ko si blizu konca, torej lahko zabiješ ogromno časa na ničemer. Če zaradi ambiguous navodil izpustiš kakšen del sovragov, pa igra postane impossible. Da ne omenim, da sem moral čakat 4 ure, da so mi restockali ressurection scroll, da sem lahko nadaljeval z igro....

 

Kar je plus zgoraj naštetega, je da te igra prisili, da se res posvetiš vsakemu detajlu na mapi in si konstantno izzvan, da nek puzzle rešiš na drugačen način. Torej igra ne teče kot po tirih. Fighti pa so tudi zelo raznoliki (na večini področij).

 

Skratka vse razn zgodbe, količine contenta, neutirjenosti je dokaj v kurcu. A kljub temu sem v igri zaradi zgodbe zelo užival, tako da ji ruknem sedmico.

uredilo bitje MaDrung
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 35 minutami:

Dobra dobra igrica sladka mala

In se grafika je huda

 

Jp, izjemno nice & cosy mini špil je, sem ful ful fan. Verjetno sem ga obrnil največkrat od vseh from špilov.

 

Edina jeba je da ne vem več kaj bi igral, obrnil sem ga s STR / DEX quality buildom, pure STR, STR / FAITH in na koncu še z jebenim Luck buildom :D :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 minutami:

 

Jp, izjemno nice & cosy mini špil je, sem ful ful fan. Verjetno sem ga obrnil največkrat od vseh from špilov.

 

Edina jeba je da ne vem več kaj bi igral, obrnil sem ga s STR / DEX quality buildom, pure STR, STR / FAITH in na koncu še z jebenim Luck buildom :D :D

Mores naredit platino.. naredit uno pure black in pure white in ubit unega old kinga brez cheesa :))

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Stari s tem mečem dobesedno breakaš NG run lol. :D Že tako je NG run zdej ko smo preigral vse te soulsborne igre lahek. Ko pa furaš tale meč al pa unga od Adjucator šefa pa vse pade v par zamahih :D 

Jah glej, meč je bil tam, jaz sem ga vzel :D sam pol nisem vedel, kako ga naj upgradam, no pol mi je blacksmith vzel flamelurkerjev soul, in sem rabil colorless soul, nisem mel pojma kaj je to. Grem googlat in padem v world tendency luknjo.

Berem in berem kaj morm naredit, neki primordial demoni, phantomi tralala, nic jasno. Pol se pa spomnim, da sem v Prison of Hope srečal neke rdeče enemije, aja mogoce je to! Pridem v Upper Latrio, crknem v tistem mocvirju spodaj, pridem še enkrat, vidim rdeče enemije in nekega bloba. Ga ubijem, boom colorless soul :D Sem pa imel talisman of god, dal ga onem ptiču, dobim še en colorless soul. Dost bo.

 

Hocem upgradat Claymore v crushing, pol sem farmal greystone chunke, gre ful pocasi, cel tunnel city naredim, in dobim 2

 

@Weraziel eh nimam jaz kaj čizat z mojim kosom železa, direkt v faco in to je to. Sej ni ravno tezko. Do zdej mi je Flamelurker itak najboljsi. Maneater je sam annoying ker me je 1x dol vrgu. Je pa ta Flamelurker fajt, ki je najbolj mehanicen in zahteva mal vec, še vedno lazji kot vsi drugi mal bolj resni fajti v ostalih From igrah. 

 

 

uredilo bitje Vučko3
Povezava do prispevka

Ah, dej ne seri. Jaz igram ker mi je fajn vsakič pridt in zmagat Division 1 v Seasons.

 

To lah v enem tednu komot dosežem, če bi se mi dal samo FIFO igrat

 

pa tud nism kupu tega špila vsako leto, ponavadi je bil za Božič 20 evričev pa ni bil problem dat, samo da včasih sem na kompu igral, zdej pa na plejki

 

In ja, PES5 in PES6 sta mi bla zakon, samo to smo nehal igrat ko smo nehal uporabljat PS2.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 20 minutami:

Flamelurker ima tudi veliko boljši "boss run" kukr Maneater

To se pa sploh ne strinjam :D Maneater boss run je ful hitrejši. Flamelurker letenje mi je slo precej na zivce, sej sem samo 3x letel, ampak vseeno.

 

Najbolj na kurac mi je slo ko sem 4x mogu letet do Tower Knighta, itak komaj na zacetku in nesposoben bil :D

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...