Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

You think you do but you don't.

 

Zgleda hocejo na vsak nacin cimbolj zavlacevat lvling experience, da jim folk ne bo spizdil po enem tednu S01 (kar jim bo tko al tko, ko pride vn nov PoE content oz. BG3).

 

Po isti poti grejo kot v retail WoWu, our way or the highway. Zgleda jih ni nic izucilo.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka
Pastir_Matic reče pred 1 uro:

You think you do but you don't.

 

Zgleda hocejo na vsak nacin cimbolj zavlacevat lvling experience, da jim folk ne bo spizdil po enem tednu S01 (kar jim bo tko al tko, ko pride vn nov PoE content oz. BG3).

 

Po isti poti grejo kot v retail WoWu, our way or the highway. Zgleda jih ni nic izucilo.

Ma res so ratali glupi s temi retention mehanikami... 

Povezava do prispevka

Tale patch dejansko zgleda kot pritisk na igralce da gredo vsi igrat sezono da bodo kasiral čimveč battlepassov. Sam pomoje bodo tisti ki jim koncept sezon že dosedaj ni dišal še prej nehal igrat igro. Marsikdo je pa tako jezen na vse nerfe da tud če je mislil igrat ne bo al pa definitivno ne bo finančno podpiral firme ki je dokončno izgubila kompas. V tem patchu ni ene QoL izboljšave. Celo nasprotno zdej boš še dlje čakal da se boš teleportal ven iz dungeona. Kaj je fora superuniqov, Lilith in NM100 dungeonov če ni sinergije med njimi. Zakaj bi sploh kdorkoli razen streamerjev delal ta content ki ti ne prinese dobesedno nobene koristi kar se boljšega loota tiče. 

 

Pa nov Occulus ima poleg katastrofalno neuporabnega uniq aspecta še nenormalno zanič affixe kot smo predvidevali. Na kosu opreme ki je v D4 namenjen izključno dmg affixom ni niti enega samega... Res ne vem kater idiot je zadolžen za itemizacijo Sorc ker razen teleport chesta ni enga ki bi ga bilo smiselno uporabljat za bilokateri build

 

Diablo-4-The-Occulus-Unique-Item-Stats-9

Povezava do prispevka

Sem gledal enega tipa, ki je pokazal dejanski gameplay s tem Oculusom in o moj bog... tipa je zappalo levo in desno vsako sekundo na random.. me je bolela glava že da sem gledal 2 minuti, kaj šele, da bi s tem igral seanse po več ur, po moje bi bruhal.

 

Item je tak al tak slab tudi brez tega random zappanja, daje ti milijon ranka na TP, ampak TP cooldown se ne niža več nekje po lvl11, tako da je res smeča.

 

Največja žalost vsega skupaj, pa je v tem, da igra nima loota (uporabnega, build defining loota, razen par izjem). Sem že rekel, kako smrdi, da imamo looter brez loota, ampak sem potihem upal, da bodo večino šparali za sezono, metali ti med sezono uber unike v faco... nope.

 

Dobili smo like 1 unik na klaso in 1 uber unik (torej item, ki ga ne boš nikoli videl v živo), ki k sreči mi ne deluje najboljši, tako da se ne bom sekiral, ker ga nimam.

In tipi ne jebejo pet posto, da je sezona le 3 mesce in uber uniki spet so s šanso 1/miljon. 

Rabli pa bi like 10 unikov za vsako klaso od tega vsaj 5 DOBRIH oz. takih, da spremenijo cel koncept builda. Dobili pa smo: 5% more wolf on kill za druide (lol - wolfi so totalno zanič za druide) in ta teleport sranje od wanda za sorco na primer.

 

Pa sem gledal datamine seasons journey.. fak me, moral boš do 100. Na koncu pa je tudi izbira uber lilith/uber tisti nov boss ali pvp... torej, če boš skippal uber bosse, boš moral delat pvp za max rank.

 

Tudi ni tako hitro dobit tistih +12% XPja sezonskega bonusa, kar pomeni, da bo levelling precej počasnejši kot sem predvideval.

 

Ne štekam pa poante accelerated battlepassa. Na prvi pogled mi deluje kot res dnar vržen stran, saj ti odklene prvih 20 rankov, aka tiso do lvl 20... ma lvl 20 prideš v izico v dobri urci/dveh tako ali tako.

 

Aja, PSA: če vam S1 ne diši in ste kupili dražje različice osnovne igre, ki so prišli z battle passom.. ne rabte jih aktivirat na S1, ampak kadarkoli tudi v bodoče, npr. v S3. Itak so samo kozmetike, tak da počakaš ko vidiš, da bo kakšna sezona, ki jo boš dejansko igral. Seasons pass gre na žalost do lvl100 za odklenit vse.. urgh. Slog.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 40 minutami:

Aja, PSA: če vam S1 ne diši in ste kupili dražje različice osnovne igre, ki so prišli z battle passom.. ne rabte jih aktivirat na S1, ampak kadarkoli tudi v bodoče, npr. v S3. Itak so samo kozmetike, tak da počakaš ko vidiš, da bo kakšna sezona, ki jo boš dejansko igral. Seasons pass gre na žalost do lvl100 za odklenit vse.. urgh. Slog.

Se pravi, ce mam deluxe s placljivim delom battlepass-a, ga ne rabim aktivirat in lahk ponucam placljiv del v S02 pol?

 

Ce je to res, thank fucking god, ker S01 ne vem ce bom igral vec k dva tedna.

Povezava do prispevka

Jaz bom porabil zdej, igral eno sezono in potem verjetno nehal do dodatka oz konkretne prenove loot sistema itd ker tole kar delajo trenutno ne pelje nikamor. Raje ponovno preigravam stare al pa magari D2R/D3 če že rabim Diablo fix kot pa da podpiram tele idiote ki so zdej za krmilom te igre. Moram priznat da je moj feeling glede Diabla 4 res ko en jebeni vrtiljak. V 2 mesecih sem prišel od ravnodušja do navdušenja v trenutno fazo prezira :P

 

 

Povezava do prispevka

Oni premium battle pass in kozmetike lahko aktiviraš tudi med sezono ali na koncu. Dobiš vse za nazaj retroaktivno. Tak, da če vidiš, da ti ne sede, pač počakaš z aktivacijo premiuma dokler ne vidiš, da ti bo to res nuja in da boš dejansko igral dovolj, da ti bo odklenilo.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Tazga rubberbandinga kot je bil včeraj pa še ne. Vsaj eno uro me ni spustilo v določene cone. Prva 2 dungeona sem lahko naredil ko je bil čas za narest lvl 15 rog quest sem pa obtičal na loading screenu, nakar sem seveda moral igro zapret in posledično fasal 24 minutni queue tako da sem potem levelal do 25 brez da bi ta quest sploh naredil :sick: Moram pa rečt da z delanjem eventov in resetiranjem stongholdov levelaš izjemno hitro ter da ima Onyx Watchtower insane drop rate rumenjakov. 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 19 minutami:

Tazga rubberbandinga kot je bil včeraj pa še ne. Vsaj eno uro me ni spustilo v določene cone. Prva 2 dungeona sem lahko naredil ko je bil čas za narest lvl 15 rog quest sem pa obtičal na loading screenu, nakar sem seveda moral igro zapret in posledično fasal 24 minutni queue tako da sem potem levelal do 25 brez da bi ta quest sploh naredil :sick: Moram pa rečt da z delanjem eventov in resetiranjem.


jst sploh nisem mogel nikamor iz mesta zaradi rubberbandinga. Sem igral pol ure mal po mapi in zaprl špil :) 

Povezava do prispevka

Rofl, bone spear po nerfu (cca za pol je bil nerfan) dela več dmg kot Sorc fire ultimate pred nerfom.. ma ker debil dela balancing v tem špilu? :D  Ker če igraš to vidiš z avjona, da neki ne štima. Ne morem si predstavljat kako izi more biti šele z roguom, ki je daleč najmočnejši.

 

Jaz sem rekel, da ne bom meta slave in ne bom rogač kot 99% folka, druid mi je grd, tak da sem vzel Necrota, ki ima če mene vprašaš najbolj estetične iteme. Looks >>>> power i guess.

 

Pa meni deluje necro res močen, steamrollal solo vse Strongholde z lahkoto na -5 do - 10. Končal sem sezonski kvest nekje že pri lvl30.

 

Včeraj pa je blo totalno neigralno, 2 uri vsaj se ni konektalo, če si šel v katerikoli instance je crknu špil. Tolko o tem, kako bo folk bojkotal.

 

Je pa res brezveze kupovat seasons pass, ne dobiš popolnoma nič uporabnega.

 

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...