Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Gapi182 reče pred 13 minutami:

Wau novi gemi za jewelry in to je to. To je season 1. WAAAU!! Se pravi popolnoma isto kot nightmare dungeon sam da zdj bo pač malignent. Kaj pa content? Tudi battlepass upam da bo kaj več. Vsi skini za orožja zgledajo kot popolnoma default skin.

 

Sezona bo imela nek sidequest, checkmarke/objective za sezonski journey po vzoru D3 sezone, kozmetike in drugo šaro v battlepassu.

 

Kar se gameplaya tiče bo novost samo ta koncept malignant mob packov in gemov (gemi bodo omogočli nove builde). Grindal boš NM dungeone, ki pa bodo bli po drugačnem seznamu kot zdaj (namesto sedanjih 30 boš lahko špilal drugih 30). Dodali bodo še 6 novih aspektov in unikov (ZELO MALO! v upanju, da niso ''uber uniki'', ki kot da jih ni v igri, saj imajo šanso ena na milijon).

 

To bi bilo to. Nekih hudih novih mehanik ali koncepta ni zaznati, torej bo endagme isti (helltide, world boss, NM dungeon) s to razliko, da boš imel možnost nardit nek drugačen build in da zaradi teh gemov boš sigurno bolj močen kot v vanilli. Ne bo pa to neka druga igra ali res kaj drastično novega. 

Povezava do prispevka

Zadnjic sem razmisljal

 

Tej dungeoni so slabai kot dungeoni v diablo immortal

 

Tam v immortal imas vsaj neke objective, tipo hold position, wave, time stikala ipd.. pa na koncu je vedno poseben boss, pa cel kup drugih stvari v end game guildi, ceeel kup.. 

 

To mi gre ful na kurac.. ki tipi imajo to vse planirani dam kurac v ogenj.. sam valda ne takoj.. a v imortal ki je pay to win pa so je blo valda vsw takoj

 

Se pvp nacin v immortal je boljsi, mores neki pushat proti enemy team, bolj takticno pac..

 

V glavnem sramota da me nel mobile game boljso endgame kot aaa d4

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

Zadnjic sem razmisljal

 

Tej dungeoni so slabai kot dungeoni v diablo immortal

 

Tam v immortal imas vsaj neke objective, tipo hold position, wave, time stikala ipd.. pa na koncu je vedno poseben boss, pa cel kup drugih stvari v end game guildi, ceeel kup.. 

 

To mi gre ful na kurac.. ki tipi imajo to vse planirani dam kurac v ogenj.. sam valda ne takoj.. a v imortal ki je pay to win pa so je blo valda vsw takoj

 

Se pvp nacin v immortal je boljsi, mores neki pushat proti enemy team, bolj takticno pac..

 

V glavnem sramota da me nel mobile game boljso endgame kot aaa d4

 

Nisem igral Immortala tak da ne vem, ampak po moje kar praviš bo držalo, ker nisi prvi, ki tako reče. Res žalostno.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 urama:

Zadnjic sem razmisljal

 

Tej dungeoni so slabai kot dungeoni v diablo immortal

 

Tam v immortal imas vsaj neke objective, tipo hold position, wave, time stikala ipd.. pa na koncu je vedno poseben boss, pa cel kup drugih stvari v end game guildi, ceeel kup.. 

 

To mi gre ful na kurac.. ki tipi imajo to vse planirani dam kurac v ogenj.. sam valda ne takoj.. a v imortal ki je pay to win pa so je blo valda vsw takoj

 

Se pvp nacin v immortal je boljsi, mores neki pushat proti enemy team, bolj takticno pac..

 

V glavnem sramota da me nel mobile game boljso endgame kot aaa d4

se splača immortal ali je še vedno uber pay to win? Men je res žalostno da so v tako skrajnost šli s tem špilom ker bi lahko bil gladko najboljši mobile game ever.

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 25 minutami:

se splača immortal ali je še vedno uber pay to win? Men je res žalostno da so v tako skrajnost šli s tem špilom ker bi lahko bil gladko najboljši mobile game ever.

Ne vem ne igram vec

 

Kar se tice RPGja je boljsi d4.. buildi pa to

 

Ma ne izplaca se :)) sej je free in vse in je okej.. sam kak ces igrat ce imas d4

 

sam end game in eventi in vse je dobro, vedno imas neki za pocet, da zbiras punte za geme.. malo ogras dungeone, kjer imas specific item za vsak dungeon, malo delas neke easy raid dungeone, malo pvp, malo rifte, pol imaa se neke guild evente, kiri bo guild of the week ipd..

 

Sam ki tej gemi.. jih mores kupit, ce hoces kaj konkretno napredovat, ker drugace uni boljsi dropajo slabse ko shako v d4 :))) in buildi so pac ful bolj preprosti in bv

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

https://www.wowhead.com/diablo-4/news/diablo-4-bugged-uber-uniques-wont-be-rolled-back-blizzard-333898?page=2#comments

 

Navedek

Developer Note: With the above change, we have re-enabled Uber Unique drops in Diablo IV. In total we have discovered that only 142 accounts obtained an Uber Unique between the launch of 1.0.4 and when we disabled Uber Unique items from the game on the evening of July 6th. We do not plan on removing these items from the accounts. In the future, we may need to take action to maintain fairness within the game when a bug or exploit impacts the gameplay of others.

 

Itak bo S01 kmal in je vseeno, sam se zmeri.

 

Blizz gonna blizz.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

Lol da bi jih kr vzeli kot da me briga da je par srečnežev dobilo shako:lol:. Zakaj so sploh taki itemi v igri?? Drugače pa štekam vedno bolj zakaj imamo tak loot in posledično 0 endgame. Pač lažje grindat mindlessly, če dobiš perfektne rolle na vseh itemih si itak končal game. Nimaš nič za počet. Celoten point gejma je iskanje loota ki ga ne moreš najt. Zato tudi 3mesece season. Takrat še večina casualcev pride do lv100 in ugotovijo da ni popolnoma nič za počet v igri. V Elden ring končam build se mi igra šele začne. V D4 lahko takrat samo nov karakter začnem :D

Povezava do prispevka

Bolj se gre za princip in prikaz nesposobnosti Blizzarda.

 

Npr. za unih top1k lvl100 hc charov so zamustral na veliko, k bi lahk komot sli v bazo pogledat (tko k tle z uber unique-i), ne pa neko drkanje s Twatter poasti.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

treba ustvarit HYPE

 

dergac to je ena slabost respecanja na easy. ni tistega feelinga ajd zajebal sem character, dejmo drugega nardit boljse (seveda mors nardit pol levlanja znosno). al pa vsej da ma nek cost respecanje, da mas pol projekt poperavit character.

 

pa seveda gear bi moral bit tud pol tak da za en character rabis druge affixe kot za drugega. tle pa kolk berem vsi iste stvari stackajo razen primary stat se spreminja 

 

Povezava do prispevka
Pastir_Matic reče pred 55 minutami:

Bolj se gre za princip in prikaz nesposobnosti Blizzarda.

 

Npr. za unih top1k lvl100 hc charov so zamustral na veliko, k bi lahk komot sli v bazo pogledat (tko k tle z uber unique-i), ne pa neko drkanje s Twatter poasti.

Krivili so potem twitter in to da je folk narobe napisal tweete 🤣🤣. Mislim da dejansko nimajo neke baze da bi vidli to v igri. Ne vem sicer kako, stare igre v arkadah so imele leaderbordse. Do blizzarda zgleda še ni prišla tehnologija

Povezava do prispevka
drevored reče pred 37 minutami:

treba ustvarit HYPE

 

dergac to je ena slabost respecanja na easy. ni tistega feelinga ajd zajebal sem character, dejmo drugega nardit boljse (seveda mors nardit pol levlanja znosno). al pa vsej da ma nek cost respecanje, da mas pol projekt poperavit character.

 

pa seveda gear bi moral bit tud pol tak da za en character rabis druge affixe kot za drugega. tle pa kolk berem vsi iste stvari stackajo razen primary stat se spreminja 

 

Ni lih tako

 

Ze za ww in hota rabia druge afixe, rea pa da jih je malo

 

Respect.. ce ene 2x respectas paragon board.. pol 3 rabia ze ful vec golda in ne gre vec kar tako

 

Mislim s5 ista fora..ni to diablo 2 jebiga sam ni loh tako krnelk kot ti pravis, par itemov mores nafarmat in paragone ne mores konstantno spreminjat

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...