Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 1 minuto:

In pa upam da se najde junak in fukne 3/4 affixov v kanto za smeti kamor spadajo ter da ne vidim več rolat nonclass statsov na opremi... 

 

 

 

 

 

Pomoje to hočejo, ker recimo ko si lvl 80-90 potem do 100 ubistvu samo še levelaš glyphe in nabiraš prave affixe na itemih, drugega itak nimaš za delat razen da vsake tok časa še kakšno paragon točko porabiš

 

Js sem za duriel rune ampak ni cajta ta teden :no: Mogoče danes po deveti. 

 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 6 minutami:

 

 

Pomoje to hočejo, ker recimo ko si lvl 80-90 potem do 100 ubistvu samo še levelaš glyphe in nabiraš prave affixe na itemih, drugega itak nimaš za delat razen da vsake tok časa še kakšno paragon točko porabiš

 

Js sem za duriel rune ampak ni cajta ta teden :no: Mogoče danes po deveti. 

 

 

Al pa če ilvl dejansko upliva na stat range  in ne samo na armor/resiste na oklepih in dmg na orožjih? Oprosti raje vidim da mi pade 1/10 trenutnega loota na uro in je bolj pregleden kot pa trenutno sranje ki me odbija od igranja.

Povezava do prispevka

Houdre#2687 je moj bnet tag, ce bo kdo za kaksno Duriel rotacijo jutr/za vikend. Mam za tri tryje matsov. Lvl8x sorca.

 

Pa koncno sej mi je usral se un ancestral Tal'neki ring, tko da vsaj neki je. Moram cimprej zamenjat weapone, ker atm furam se sacred smeti in mi jih je kr tezko zamenjat za nek ancestral stuff s smec affixi.

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka
Paljo reče pred 15 minutami:

Houdre#2687 je moj bnet tag, ce bo kdo za kaksno Duriel rotacijo jutr/za vikend. Mam za tri tryje matsov. Lvl8x sorca.

 

Pa koncno sej mi je usral se un ancestral Tal'neki ring, tko da vsaj neki je. Moram cimprej zamenjat weapone, ker atm furam se sacred smeti in mi jih je kr tezko zamenjat za nek ancestral stuff s smec affixi.

 

WTF? Na weaponu te boli kurac za affixe in je DPS king. Če imaš še sacred crap na seb si ob ene 40% dpsja dobesedno. Sploh ker is farmal matse za duriela in sigurno dobil prek ilvl 900 weapon in offhand vmes.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 38 minutami:

 

Al pa če ilvl dejansko upliva na stat range  in ne samo na armor/resiste na oklepih in dmg na orožjih? Oprosti raje vidim da mi pade 1/10 trenutnega loota na uro in je bolj pregleden kot pa trenutno sranje ki me odbija od igranja.

 

Opravičilo sprejeto 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 15 minutami:

 

WTF? Na weaponu te boli kurac za affixe in je DPS king. Če imaš še sacred crap na seb si ob ene 40% dpsja dobesedno. Sploh ker is farmal matse za duriela in sigurno dobil prek ilvl 900 weapon in offhand vmes.

Je dps ze tko al tko tak s temi vrtecimi zogami, da se vse stopi :D

 

Mja, mal sm zajebal, k sm zmetal par zadev stran, pa itak mi skoz dropajo faking wandi/staffi.

Povezava do prispevka
Paljo reče pred 1 uro:

Houdre#2687 je moj bnet tag, ce bo kdo za kaksno Duriel rotacijo jutr/za vikend. Mam za tri tryje matsov. Lvl8x sorca.

 

Pa koncno sej mi je usral se un ancestral Tal'neki ring, tko da vsaj neki je. Moram cimprej zamenjat weapone, ker atm furam se sacred smeti in mi jih je kr tezko zamenjat za nek ancestral stuff s smec affixi.

 

Prva stvar, ki jo moraš naredit, ko prideš na WT4, je da greš na world bossa in si tam (itak ga bo folk zmlel v manj kot 30 sec, tako da tvoj lvl ni važen) zrihtaš 925 weapon. Tudi plav je ok in bo 10x boljši od karkoli sacreda.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Ekola pa sem zaključil s to sezono pomoje. Levelanje do sto je bilo res expresno sploh z 25% boostom ki je ta teden. V 10 poskusih duriela žal ni dropal noben uber unique. Lilith je crknila v tretje ko sem skapiral kje ne smem stat v drugi fazi. lvl 100 nm dungeon sem naredil v prvo a vseeno crknil 3x od še sam ne vem česa :D Sorca res nima burst dmg ima pa insane constant dps in se vse topi ko puter. Žal ko prideš do lvl 100 in geara ki ga imam - res nima nobenga smisla več naprej igrat. Mrbit bom edino še preostale trofeje za platino naredil (lvl 50hc in druid trofeja).

Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 10 urami:

No no, jst sem komaj danes prvič vstopil v lvl 3 world in dobivam ancestral iteme prvič sploh :D 

 

Sem pa vesel nad 35% xp boostom. Sem v temu tednu prilezel do lvl 50

 

Ti dobivaš zaenkrat še sacrede, ne ancestral

 

Moje mnenje je, da v sacrede čim manj matsov vlagaj, torej upgrejdaj samo do 4/5 in ne vsega zagont za rerole. Pridi v WT4 nalovdan z matsi za rerolat, ker je šele tisto end game gear, tole boš nosu ene 10-15 lvlov 

Povezava do prispevka

https://www.purediablo.com/diablo-4-campfire-chat-recap-november-30

 

Spremembe itemizacije bodo šele v season 4 (torej konec aprila/maja, ko začne slednja) in bodo zelo obsežne.

 

Helltide bo praktično skoraj vedno up v s3.

 

Končno bodo fixali gold trading na konzolah (s3).

 

Pokazali so Abatoir of Zir, nov (izključno)endgame content (t1 = cca kot bi delal NMD tier 104), scaling drastično naraste. Teir 10 z dokaj dobro ball sorco ni imel za bureka. Gre pa do tier 25.

Konceptualno je to greater rift iz D3.

 

12.12. se začne zimski event, ki bo do konca leta.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 minutami:

Ma fuckoff šele S4 no... Se prav bom v S3 spet samo zlevelal en lik do ene 85 se naveličal in šel na drugo igro... Sem pa zdej končno platiniral zadevo. HC do 50 sem šel z druidom in skor crknu na 49,50 lvl :rofl:

 

Lol, ... but how..., z Druidom na WT1?! :D 

 

Ma ja, sej tudi ni nič hudega, če kakšno sezono preskočiš, S3 kot kaže bo leaderbordsi in menjava meta buildov. Itemizacija pa je tako velik problem te igre, da sem presenečen, da bo ''že'' v s4, sam sem računal na s5-6, glede na stanje ob izidu.

Povezava do prispevka

Tale campfire chat je gledalo majn folka kot pa je slabo uro pred revealom že blo viewerjev na PoE kanalih :D

Helltide sprememba je bila nujna, ker to da moraš ujet termin da lahko farmaš za endgame bossa je blo neumno.

 

Nisem pa navdušen s temi mid season eventi. Pač normaln cikl je da ka kak mesec igraš sezono, nardiš zastavljene cilje in potem dva meseca počivaš/posvetiš igranju drugih zadev. Ampak blizzardu to ne ustreza, ker če nisi v igri ti ne morjo prodajat vsak teden novih mtx ki jih dodajajo v store.

 

To pa da rabijo skoraj eno leto da popravit itemization je res žalost. PoE je v treh mesecih revisital vse skill geme + dodal 100 novih kombinacij + ligo. 

 

 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:

 

Lol, ... but how..., z Druidom na WT1?! :D 

 

Ma ja, sej tudi ni nič hudega, če kakšno sezono preskočiš, S3 kot kaže bo leaderbordsi in menjava meta buildov. Itemizacija pa je tako velik problem te igre, da sem presenečen, da bo ''že'' v s4, sam sem računal na s5-6, glede na stanje ob izidu.

 

Ne dost sm mel počasnega levelanja na koncu in sem šel narest capstone pri lvl 47. In so me po pravic povedan že tam eliti teplk kar fejst ampak pod 40% lajfa nisem šel. Pol sem pa v WT3 naletel na neke vampirje in sam tko vidim kako sem imel še ene 5% lajfa v momentu :D 

 

AMF reče pred 12 minutami:

Kaka bedarija, da se Lilith kipci ne prenesejo na HC. Tut sam lovim tole platino in sem crknu pri lvl 47, ko sem šel yolo v tisto lvl 50ječo

 

Ja ta je uber kisla. Po svoje razumem da ni fer da na SC pofarmaš te stvari in jih imaš na HC ampak GTFO s tolkimi kipci in tlako preden zmaksaš ves renown da dobiš vse perke na vseh likih za naprej. Ni šans da še to kdaj farmam tako da pač nikol ne bom igral D4 HC

Povezava do prispevka
Ronin.si reče pred 1 uro:

Tale campfire chat je gledalo majn folka kot pa je slabo uro pred revealom že blo viewerjev na PoE kanalih :D

Helltide sprememba je bila nujna, ker to da moraš ujet termin da lahko farmaš za endgame bossa je blo neumno.

 

Nisem pa navdušen s temi mid season eventi. Pač normaln cikl je da ka kak mesec igraš sezono, nardiš zastavljene cilje in potem dva meseca počivaš/posvetiš igranju drugih zadev. Ampak blizzardu to ne ustreza, ker če nisi v igri ti ne morjo prodajat vsak teden novih mtx ki jih dodajajo v store.

 

To pa da rabijo skoraj eno leto da popravit itemization je res žalost. PoE je v treh mesecih revisital vse skill geme + dodal 100 novih kombinacij + ligo. 

 

 

 

Mid season event je ker pač je vezan na tematiko novega leta. V temu osebno ne vidim težav. Sej ni neki baš, pač na to gledam kot nek bonus, itak sezona je džabe in jo ne rabiš plačevat, razen če hočeš tisto kozmetiko.

Povezava do prispevka

Je kje kak info koliko Blizz zasluži s to kozmetiko?

Pa če na koncu dneva ostane samo pri tej kozmetiki mi je res vseeno tudi, če jim nabijejo ceno v nebo, ker mi je res kr neki.
Ko me zalije drek ne vidim drugega, kot samo neko bliskanje pa številke.

Povezava do prispevka

Pizda js sem bil pa prejšnji teden ful blizu tega, da si prvič kupim neki kozmetičnega v vseh igricah kadarkoli do zdej v lajfu. Ker mi gre res na kurac, da so ti osnovni armorji klošarski, čisto vse kar je hudega, kovinskega je pa plačljivo. Pripravim kartico, odprem shop, se začnem slinit, dokler ne preračunam teh kovancev in vidim da stane cel armor faking 25 eur :D :D :D 

 

A ne pravimo temu MIKROtransakcije? Kakšen mikro kurba to so samo transakcije.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...