Skoči na vsebino

[nominacije] FORUMSKI GOTY


Hernire

Priporočeni prispevki

Hernire reče pred 5 urami:

Kot napisano, namen nominacij ni predlagati samo to, kar smo preigrali, ampak tudi igre, ki nam potencialno zgledajo cool, smo jih sprobali, videli frenda igrat itd.

 

Namen je dobit vnose za končno glasovanje. Tako da končna odločitev, kot vedno, pride kasneje

 

Nominacije bom pobiral pomoje kakih 10 dni 

Okej. Potem bi oddal takole, ker gameplayev in recenzij sem pa pogledal še pa još in en kup iger dal na wishlisto:

 

GOTY 

— Lies of P

— Baldur's Gate 3

— Thymesia

 

ALTERNATIVNICA 

— Shadow Gambit

— Dave the Diver

— Last Faith

— En Garde!

— Blasphemous 2

 

RAZOČARANJE

— Starfield

— Forspoken

 

NAJBOLJ PRIČAKOVANA

— (ne vem, če šteje, ampak) Shadow of the Erdtree

— AC Codename Red

— Black Myth: Wukong

— Mandragora

— Crowsworn

 

NAJLJUBŠI CHARACTER

— Kassandra (AC Odyssey)

 

NAJLJUBŠI OPEN WORLD

— Elden Ring (vse)

— AC Odyssey (vse)

— AC Origins (Egipt, paša za oči)

uredilo bitje Preotet
Povezava do prispevka

GOTY 

Hi-Fi Rush

— Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

— Ghostrunner 2

— Talos Principle 2

— The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

— Mario Wonder

 

ALTERNATIVNICA 

— Ghostrunner 2

— Talos Principle 2

— Hot Wheels Unleashed 2

— Cocoon

— Turbo Overkill

 

RAZOČARANJE

Retail izdaja CP77, ker vsebuje samo dlc voucher

 

NAJBOLJ PRIČAKOVANA

Tomb Raider 13

 

NAJLJUBŠI CHARACTER

Lara Krof

 

NAJLJUBŠI OPEN WORLD

Cyberpunk 2077

 

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 6 minutami:

Jaz upam, da bom preigral Lies of P preden se zaključijo glasovanja. BG3 bugaste smeti me je enosatavno preveč razočarala, da bi ji dal GOTY.

Od ostalega kar sem igral pa si nič ne zasluži titule.

Investiraj točke v vitality, ker vem, da se ti igra trenutno zdi easy peasy. Ampak ko prides do polovice in enega bossa (bos vedel), se vse obrne na glavo :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 23 minutami:

Kako to? Meni je bila prvo polovico čista 10ka. Pol kasneje pa je padlo na 9. Kaj ti je zjebalo izkušnjo?

 

Veš da sem jo šel nabavit takoj ko sem prebral tvoj poast, kako ti je v resnici postala carska. :D Ki najprej sva delila hejt nad trash podobo, pol pa si napisal da je v resnici genialna in sem bil like evo če še kekit pohvali, pol pa je to to v lajfu, in sem 5 minut pozneje že oddal order :lol:

 

No, meni je še vedno zelo random in trash :D Pač v resnici mi ni slaba igrica, samo noben element ni tako dober, da bi si zares zaslužila toliko hvale. Bom kje drugje napisal kaj več, ampak zaenkrat sem nekje na sredi w3 in jop, it's-a random mario game.

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 9 minutami:

Investiraj točke v vitality, ker vem, da se ti igra trenutno zdi easy peasy. Ampak ko prides do polovice in enega bossa (bos vedel), se vse obrne na glavo :D

Never! :D

Ne vem, po moje sem že zavozil build, k ne vem ali naj vlagam v Motivity ali Technique in pol dajem randomly v oboje. Tech mi bolje levela roko, ampak raje uporabljam masivna orožja. Teško je.

Kot pri vseh soulsborne igrah seveda ne uporabljam nobenih itemov in ful premalo abilityje. True kmetavzar z motiko.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 6 minutami:

Veš da sem jo šel nabavit takoj ko sem prebral tvoj poast, kako ti je v resnici postala carska. :D Ki najprej sva delila hejt nad trash podobo, pol pa si napisal da je v resnici genialna in sem bil like evo če še kekit pohvali, pol pa je to to v lajfu, in sem 5 minut pozneje že oddal order :lol:

 

No, meni je še vedno zelo random in trash :D Pač v resnici mi ni slaba igrica, samo noben element ni tako dober, da bi si zares zaslužila toliko hvale. Bom kje drugje napisal kaj več, ampak zaenkrat sem nekje na sredi w3 in jop, it's-a random mario game.

O fak, sorry. :(

Škoda, da je nisi prej probal na emulatorju. Upam, da dobiš dovolj povrnjeno s prodajo al neki.

 

Kljub navdušenju, sem pa še vedno mnenja, da bi 2D animacije ful doprinesle. Bolj stiff 3D modeli mi puščajo ful mešane občutke.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:

Rad bi samo opozoril, da je se zmeraj letos izsel zastonjski “dodatek” Hitman Freelance mode.

 

Ne vem kot kaj pade, ampak ce pade med tematiko dodatke ima moj glas za letos.

 

Naj igra leta: nima smisla, itak bo zmagal BG3.

 

Naj pricakovana igra 2024:

gladko Monster Hunter 6

 

 

 

Nekaj kar ni najavljeno imo ne moreš nominirat v najbolj pričakovane igre imo :P 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

O fak, sorry. :(

Škoda, da je nisi prej probal na emulatorju. Upam, da dobiš dovolj povrnjeno s prodajo al neki.

 

Kljub navdušenju, sem pa še vedno mnenja, da bi 2D animacije ful doprinesle. Bolj stiff 3D modeli mi puščajo ful mešane občutke.

 

Ma ne, ne mislim prodat sploh, mi ni niti malo bad da sem nabavil. Igram največ od vsega te dni, ki mi paše tak špilči, samo me je pač razočaral glede na vsesplošno čislanje. 

Povezava do prispevka

OMG wartales je bil izdan 2023, ok moja lista:

 

GOTY 

Wartales 

 

ALTERNATIVNICA 

Hifi Rush

Sea of stars

Bramble

 

RAZOČARANJE

Persona 5 Tactica (sploh ne vem kaj sem tukaj sicer pričakoval)

Redfall

 

NAJBOLJ PRIČAKOVANA

Jagged Alliance 3 (jaz jo še zmer pričakujem bmk :D )

 

NAJLJUBŠI CHARACTER

Pagan Min (Far cry 4)

Glados

Kastor (archer generiran v wartales lp :D )

 

NAJLJUBŠI OPEN WORLD

Wartales

Povezava do prispevka

GOTY 

BG3

Hogwarts Legacy mi je bil ampak ni lih goty

 

 

ALTERNATIVNICA 

System Shock Remake

 

NAJLJUBŠI CHARACTER

presiroka kategorija. kako dalec sploh gremo?

- Gordon Freeman

 

 

RAZOČARANJE

Diablo IV (tle tud ne rabmo glasovanja ampak se lahk kar razglasi)

 

NAJLJUBŠI OPEN WORLD

standarndi osumljenci

World of Warcraft

Mafia

Elden Ring

GTA

Povezava do prispevka
drevored reče pred 1 uro:

GOTY 

 

RAZOČARANJE

Diablo IV (tle tud ne rabmo glasovanja ampak se lahk kar razglasi)

 

 

Če bi ta anketa bila poleti bi se strinjal in bi ji tudi jaz stisnil glas. Glede na sedanje stanje pa niti slučajno.

 

Je pa res, da je razočaranje relativna stvar, odvisno od pričakovanj. Moja so bila zelo visoka za to igro in bi jo (ob izidu) ocenil za razočaranje kljub vrhunski kampanji in dejstvu, da je na nek način vredna svojega dnarja glede na ponujeno zabavo, sploh ko prvič igraš.

Povezava do prispevka

GOTY 

Resident Evil 4 Remake

— Dead Space Remake

— Hitman Freelance

 

ALTERNATIVNICA 

Thymesia

— Dredge

— Trek to Yomi

— Endling

 

RAZOČARANJE

— Assassin's Creed Mirage

— Hogwarts Legacy

— Sniper Elite 5

 

NAJBOLJ PRIČAKOVANA

— Elden Ring: Shadow of the Erdtree

— GTA 6

 

NAJLJUBŠI OPEN WORLD

— Elden Ring

— Red Dead Redemption 2

 

PRESENEČENJE

— Resident Evil 4 Remake: Separate Ways

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka

GOTY 

— Baldur's gate 3

 Final fantasy XVI

— Howarts Legacy

— Resident evil 4 remake

— Dave the diver

— Lies of P

 

ALTERNATIVNICA 

— Dave the diver

— Vampire survivors(fuck it. tok pozen release da štejem pod 2023)

— TMNT shredder's revenge

— Megaman battle network legacy collection

 

RAZOČARANJE

— Starfield

— Assassin's creed Mirage

— Diablo 4

— Mortal Kombat 1

 Avatar

 

NAJBOLJ PRIČAKOVANA

— GTA6

— Elden ring DLC

— Wolverine

 

NAJLJUBŠI CHARACTER

— Astarion(BG3)

— Karlach(BG3)

— Shadowheart(BG3)

 

NAJLJUBŠI OPEN WORLD

—Baldur's gate 3 z nadskokom letos

— Elden ring

— Red dead redemption 2

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

Kako to? Meni je bila prvo polovico čista 10ka. Pol kasneje pa je padlo na 9. Kaj ti je zjebalo izkušnjo?

Zakaj dobi nintendo free pass da imajo igre z istim shitty storyjem že kok 30 let? Gameplay je super ampak je pač kar je. Je kar so naredili 20 let nazaj in je polished z boljšo grafiko. Isti špil bi lahko naredili tudi 20 let nazaj. Tudi js sm premišljeval da bi jo glasoval za največje razočaranje ampak je vseeno preveč soliden špil za to kar je. Sam je pač 2D platformer, nič več nič manj. Sicer zelo spoliran ampak nima kaj za iskat tak špil v GOTY debatah, ker ni presežek v nobenem pogledu. Kot da bi primerjal dobro drkanje s povprečnim sexom. 

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 44 minutami:

Zakaj dobi nintendo free pass da imajo igre z istim shitty storyjem že kok 30 let? Gameplay je super ampak je pač kar je. Je kar so naredili 20 let nazaj in je polished z boljšo grafiko. Isti špil bi lahko naredili tudi 20 let nazaj. Tudi js sm premišljeval da bi jo glasoval za največje razočaranje ampak je vseeno preveč soliden špil za to kar je. Sam je pač 2D platformer, nič več nič manj. Sicer zelo spoliran ampak nima kaj za iskat tak špil v GOTY debatah, ker ni presežek v nobenem pogledu. Kot da bi primerjal dobro drkanje s povprečnim sexom. 

Ne vem, jaz nisem nkoli  smatral Mario iger, kot neki kar bi potrebovalo neko proper zgodbo.

Razumem, da te kej takega moti pri Zeldah, ki bi lahko dejansko malo step upale že zdavnaj izpeti trope (neki se sicer turdijo, ampak jim ne gre lih dobro imo :D).

 

Meni devi pri Nintendu enostavno mejijo na genije, ker uspejo skoraj vedno inovirati in biti sveži. Drugače itak ne čislam vseh Mario iger na pamet. Je bilo že nekaj takih, ki so mi bile meh (Super Mario 3D World ali Super Mario Sunshine recimo, da ne govorimo o novejših "2D" verzijah). Osebno se mi zdi, da so po dolgem času spet ujeli feeling starejših iger, kjer sem se čudil nad idejami in powerupi. Mogoče sem samo jaz premalo kritičen, ali pa sem enostavno predolgo bil brez Mario fixa, ne vem.

 

Isto recimo oprostim kakemu Fromsoftu bizarne težko sledljive queste (ajde, do neke mere to zna celo biti plus, sam dejmo bit pošteni in priznati, da tipi pretiravajo :D) ali slab performance, ker noben drug ne pride niti blizu kar se tiče občutka misterija, raziskovanja in izpiljene igralnosti.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 8 urami:

GOTY 

BG3


ALTERNATIVNICA 

Hogwarts legacy
Spider Man 2
 

RAZOČARANJE

Star Wars: Jedi Fallen Order
 

NAJBOLJ PRIČAKOVANA

Ta nov Snowrunner
Dragon's Dogma 2
Od UBIja Star Wars igrica

NAJLJUBŠI CHARACTER
Hogwarts
 

NAJLJUBŠI OPEN WORLD
Zelda TOTK

 

 

Povezava do prispevka

GOTY 

Jagged Alliance 3

 

ALTERNATIVNICA 

Planet of Lana

Jusant

The Invincible
Trine 5
Advance Wars 1+2

 

RAZOČARANJE

Starfield
Wanted:Dead
Company of Heroes 3

 

NAJBOLJ PRIČAKOVANA

GTA6
Elden ring DLC
Homeworld 3
As one we survive

 

NAJLJUBŠI CHARACTER

Nathan Drake

 

NAJLJUBŠI OPEN WORLD

Witcher 3
BOTW
Elden ring
GTA5

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka

GOTY

—Resident Evil 4 Remake

—Super Mario Bros Wonder

 

ALTERNATIVNICA 

—TMNT: Shredders revenge

 

RAZOČARANJE

Company of Heroes 3

—Praktično 85% vseh iger je tako ali drugače zame razočaranje

 

NAJBOLJ PRIČAKOVANA

—Max Payne 1 in 2 remake

—S.t.a.l.k.e.r. 2
—Mogoče še Prince of Persia

 

NAJLJUBŠI OPEN WORLD

—AC Odyssey

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...