Skoči na vsebino

[nominacije] FORUMSKI GOTY


Hernire

Priporočeni prispevki

bitsurugi reče pred 4 urami:

 

O fak. Sem čisto pozabil na D2 Lightfall. Hvala da si me spomnil nanj, sem ga že zbrisal s spomina.

 

Tole definitivno ima še moj glas za razočaranje leta. Ima tudi da zmaga. Ker je res težka smeča ne le v primerjavi s pričakovanji, ampak kot dejanska smeča od DLCja.

 

AC6 nima kaj delat v tej kategoriji. Takisto Starfield, ampak haters gona hate.

Ja

 

To je odvisno od osebnega mnenja seveda in predvsem od pricakovanj, kot receno

 

Jaz sem za AC6 pricakoval, da bo se ena ljubezenska zgodba od Fromsoft.. pa ni blo ne

 

Logicno igra ni slaba in ni bilo niti za pricakovar neki, kar igra ni. Ampak jaz sem kljub temu pricakoval oz si to dopustil, da me bo pac prevzela ker je njihova, pa me ni

 

Jaz ne dojemam, da je slaba ampak, da sem bil subjektivno razocaran pac.. kar seveda nima veze z neko splosno objektivnostjo o kvaliteti izdelka

 

Ne vem od Starfilda vseeno nisem pricakoval, da bo novi Skyrim. Zato mi je bila tudi na zacetku ql.. sam pol je bilo too much in je postalo prevec ponavljajoce

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

GOTY:

 

Baldur’s Gate 3

Lords of The Fallen 2023

Resident Evil 4 Remake

Alan Wake 2

 

 

ALTERNATIVNICE:

 

Lies of P

Remnant 2

 

RAZOČARANJE:

 

Starfield

Armored Core 6

Hogwarts Legacy

 

NAJBOLJ PRIČAKOVANE:

 

ER: Shadow of the Erdtree

Dragon’s Dogma 2

Stalker 2

GTA VI


NAJLJUBŠI LIK:

 

Hitler (Sex with Hitler 3D)

Sam Fischer (Splinter Cell)

Agent 47 (Hitman)

Shadowheart (BG3)

Astarion (BG3)

Radhan (ER)

 

NAJBOLJŠI OPEN WORLD:

 

Elden Ring

RDR 2

Mafia

Baldur's Gate 3

 

 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 11 urami:

 

O fak. Sem čisto pozabil na D2 Lightfall. Hvala da si me spomnil nanj, sem ga že zbrisal s spomina.

 

Tole definitivno ima še moj glas za razočaranje leta. Ima tudi da zmaga. Ker je res težka smeča ne le v primerjavi s pričakovanji, ampak kot dejanska smeča od DLCja.

 

AC6 nima kaj delat v tej kategoriji. Takisto Starfield, ampak haters gona hate.

Kako nima kaj iskat v tej kategoriji Starfield? Zame je gladko največje razočaranje leta oz. zadnjih par let. Ne pomeni da je igra slaba ampak vsaj pri meni so bila pričakovanja dosti višja.

Povezava do prispevka

Ja sej je napisal BigBoss da ve, da je špil kul, ampak je pač razočaran, ker ni Soulsborne. Sej Tomažek pa Bitsu se tudi spomnim, da sta napisala podobno ob izidu - vse, kar je od Froma in ni Soulsborne, je njihov stran vržen čas. Pač če hočeš lepo mlado babo in dobiš v posteljo lepega mladega dedca boš razočaran, kaj kurac. 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Ja sej je napisal BigBoss da ve, da je špil kul, ampak je pač razočaran, ker ni Soulsborne. Sej Tomažek pa Bitsu se tudi spomnim, da sta napisala podobno ob izidu - vse, kar je od Froma in ni Soulsborne, je njihov stran vržen čas. Pač če hočeš lepo mlado babo in dobiš v posteljo lepega mladega dedca boš razočaran, kaj kurac. 

 

Da ne bo nesporazumov.

 

Jaz o kvaliteti AC6 nisem nikoli dvomil in po izidu sploh ne dvomim, da je zelo dober špil, celo izjemen.

 

Sem samo rekel, da ŽANR igre ni zame in da jo zato ne bom vzel.

 

Roko na srce, je AC6 tako dobra, da je parkrat malo manjkalo, da bi jo kupil. Ampak pol nisem imel časa oz. sem se zamotil z drugimi titulami.

To je špil, kjer bi kot v Nioh preživel 2 dni samo v menujih in pimpanju svojega geara :D 

Povezava do prispevka

Dobro dobro zdaj vidim, da ne spostujete vec tega, da je nekomu nekaj lahko razocaranje, kar je vam ql.. tako, da vam bom povedal brez diplomacije..

 

Meni osebno, ponavljam IMO je AC6 enostavno boring oz avtisticna igrica as fuck.. bolj dosadna kot starfiled. Oz prej postane dolgocasna. Pac imas uno kurcevo opremo za stimat.. ok, se najboljsi del igre. Pol gres v misije, ki sploh niao neki izvirnega, pac edino kar je, da ponavljas in delas vedno eno in isto s cimvecjim scorom.. pusti leveli, grfika je ql, art in level design pa je zelo pust, razislovanje je na minimalnem nivoju oz raziskovat neke puscave ni ql

 

Grafika je dobra in se to le na pcju.. stimanje opreme.. mogoce roboti.. ma ostalo je boring.. bossi so kaoticni ne stekas nic samo neki spamas in al jih porejpas al pa upas v najboljse ker so čizerji in spuscajo milijardo nekih izstrelkov, ki sploh ti ni jasno wtf

 

To sem jaz dozivljal v prvih urah igre.. a da bom igro igral 30 ur, da mi postane ql ..nene prijatelji

 

Pac razumem, da je igra zelo specificna in je nekomu lahko bomba. Ampak meni je na zacetku bila zanimiva, ker je bila nekaj novega ampak hitro sem vidu, da ni zame. In tudi, da izdelek kot tak, IMO ni na nivoju njihovih IPjev. Ne vem zakaj so se sploh lotili tega. Pomoje je bil to nek fillee nacrt.

 

Skratka raje bi porabili resorse za nov sekiro al neki takega.. bloodborne remaster remake kurac.. skratka, jaz ne kupim vec nobenega ACja.. docim CoD bom kupil tudi ce vem, da me bodo zajebali npr

Povezava do prispevka

Jest bom rekel, da sem kar razočaran na rezultati. Folk skoz jamra o spoliranosti iger itd... in potem Rewarde dobivajo igre z bugi, ki igro naredijo neigrabilno sploh in se nič ne spremeni že kar nekaj časa.... Ni to perfomance drop, padec skozi steno, ali random crash 3x 100h seasni.

 

dzaver reče Dne, 8. 12. 2023 at 21:20:

Meni že od patcha 5 nič ne dela. 130 ur je šlo v nič in se mi ne da še 1x začet. jaz sem jim tudi pisal… in niso še nič odgovorili.

 

Sorry, ampak tole ne more bit igra leta, pa dzaver ni edini primer. Jih je več že samo na forumu. Potem se ne smemo pritoževati, da dobivamo take shitty igre, ker z glasom za tako igro to tudi javno podpiramo. 

Povezava do prispevka

GOTY 

Alan Wake 2

Resident Evil 4 Remake

Dead Space Remake

 

ALTERNATIVNICA 

/

 

RAZOČARANJE

/

 

NAJBOLJ PRIČAKOVANA

Monster Hunter Wilds

Elden Ring DLC

Death Stranding 2

Dragon's Dogma 2

 

NAJLJUBŠI CHARACTER

Leon

Issac Clarke

D, Hunter of the Dead

Joel

Genichiro Ashina

 

NAJLJUBŠI OPEN WORLD

Elden Ring

Metal Gear Solid V

Super Mario 64

 

Fak, ta najljubši open world bi lahlo vsako uro kaj drugače napisal :)

uredilo bitje Hattori
Povezava do prispevka

Jaz v BG3 nisem imel nobenih večjih bugov, sploh pa ne kakih, ki bi breakali igro. Act 3 ima veliko slabši performance, imam pa občutek, da je bilo to v zadnjih patchih izboljšano.

 

Ajde, da mi bug zjebe save bi popizdil, tako da ta vidik razumem.

 

Ampak, če bi zbijal ocene zaradi nedokončanosti zadnje tretjine igre, ne bi mogel rankati Dark Souls, kerga fali 20% po ta malem.

Baldur’s Gate 2 je imel en kup manjkajočih in nedokončanih questov, tudi ga ne bi potemtakem mogel rankat tako visoko.
Bloodborne? Frame pacing in optimizacija Steam shovelwara.
Fallout Nev Vegas? Broken as fuck game, pa jo mam v top 10 all time.

Elden Ring igramo PS4 verzije, ker g. Zaki in ekipa nimajo cajta zrihtat PS5 verzijo.

 

Teh primerov je en kup. Knjiga, kjer je kakšna slovnična napaka je še vedno lahko zelo dobra. Kurac, tudi če kaka stran fali kot v DS1 je lahko ok. :)

 

Je pa res, da če bi se mi knjiga v roki spontano zažgala, da ne bi mel istega mnenja.

Povezava do prispevka

Sj ne da sem  explicictno omenil, da vsi bugi niso isto gamebreaking.

 

Bug, ki ti prepreči dokončanje igre in se pojavalja, kot tak dosti pogosto in to v igri, ki traja 100h+ in ga po parih pathcih niso odpravli, pač ni isto kot random bugi ali BB frampacing. Bugi so pač deal gaming idustrije.

 

 

še obvezna avtomobilska primerjava:

Če kupiš avto in ti crkne stikalo za SoS tipko, začnejo šrkipat jermen, crkne celo centralno zaklepanje ni isto, kot če ti mašina zariba.

Povezava do prispevka

Ta bug, da ti corrupta save ni tako redek. Velik problem. In ga ne rešijo. Ni to problem dveh. Jaz vmes nisem imel bugov. Me je pa minilo igrat, ker so mi zjebali 130 ur savegame. In kaj, če zdaj začnem še enkrat obstaja očitno velika možnost, da ob naslednjem večjem patchu spet ne bo delal save…

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 15 minutami:

Igra jih imo velik vec. Pa vsaj en od teh je imel zgolj en save, izklopljene autosejve,… v igrici ki imas ponavadi 30 sejvov. Just sayin, lahko je nakljucje da se je tocno ta save corruptal

En save?

 

Meni teži vsake pol ure da moram brisat sejve, ker sem jih capal. Quicksavam na minuto ziher, autosavov in quicksavom hranim tudi 5. Jaz sem mislil, da jim je pobrisalo profil ali nekaj? Kako točno pa izgleda ta gamebreaking save bug?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...