Skoči na vsebino

[multi] Hogwarts Legacy


TheToon

Priporočeni prispevki

Tisti, ki se je spomnil takih kontrol za letenje, je popoln bedak. :sick:

Za neko ležerno preletavanje pokrajine je sicer čisto v redu. Sam, če bi rad bil natančen pri dirkanju, pa je vse skupaj tako nepotrebno neintuitivno, da peče glava.

Namesto, da bi vse 4 smeri upravljal z levo gobico, se da višino letenja upravljati izključno z desno, ki pa seveda upravlja tudi kamero. Geniji, majkemi :avadodo:

 

Očitno nisem edini takega mnenja.

 

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
foker reče pred 1 uro:

PS ,.. malce spobal slušalke,.. Tudi 3d zvok je bomba

 

Lepo. Zdej sem igral Plague Tale Requiem ki ga tud podpira ampak je res PODN implementacija.

 

Drugač me pa na polno rajcate s zelo pozitivnimi vtisi ampak jebemti da bom zdržal do prvih popustov če že nisem kupil igre day1.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 44 minutami:

 

Lepo. Zdej sem igral Plague Tale Requiem ki ga tud podpira ampak je res PODN implementacija.

 

Drugač me pa na polno rajcate s zelo pozitivnimi vtisi ampak jebemti da bom zdržal do prvih popustov če že nisem kupil igre day1.

Ne vem več,.. sem na golden thingie iz PS4,.. (ne vem če kvaliteta sama doda,..(ali je dejansko kako zaznan 3dss al karkoli je že ta stvar imela,.. ampak ko sem prviž z metlo letel nad vodo ,.. levo desno zigzagal,.. za popizdit) Potem sem pa en chepoheadset ki ga imam na PCju probal,.. Pa ni isto. Problem je da mam na teh starih sfukan  stereo kabel,.. in potem morem vrtet kot pilot knofe da zadanem obe slušalici ,.. z un usb blutooth pimpek pa niti ne vem kje je,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

A ni 3D zvok isti šit kot 5.1/7.1 Dolby/THX? Samo Sony se je naveličal plačevat licenco in je dal ven svojo verzijo. Načeloma bi moralo delat s katerimkoli surround slušalkami. Jaz imam raje na zvočnikih, ker je bolj poln zvok, imajo pa to igre že od prazdavnaj. Je kar zabavno ko ti pihne veter od zadaj, ali pa ko zletiš mimo ptičev in se derejo med plahutanjem za tabo, tudi določeni elementi muzike igrajo iz različnih strani, itd.

 

Mimogrede, priporočam da shranjujete redno v 3 različne fajle, ker sem že naletel na nekaj resnih bugov. Tudi ko loadate je treba dati Load in ne Continue, ker slednji naloži autosave, ki ni najzadnejši. Zadnjič sem leviosal nek kontejner, ker sem hotu splezat čez do zaklada in nazajgrede sem padu pod ta kontejner, ki je ravno nehal levitirat in po tem sem storil crkot in hkrati nisem mogel nobenga gumba pritisnit :lol:.

Povezava do prispevka

Dober na fidelity RT kot igram trenutno,.. sem padel čez mapo,..Priblem je da sem moral 20min nazaj in relovdat,.. ampak to proti RDR2jki je mala malica,.. ker sem bil večkrat pod tlemi kot na zemlji,..  dokler niso popatchal,.. vseeno igral kot nor,.. So pa AI glitchi retardirano smešni ko pathfinding čisto odpove.

Povezava do prispevka
Fallen0ne reče pred 3 urami:

A ni 3D zvok isti šit kot 5.1/7.1 Dolby/THX? Samo Sony se je naveličal plačevat licenco in je dal ven svojo verzijo. Načeloma bi moralo delat s katerimkoli surround slušalkami. Jaz imam raje na zvočnikih, ker je bolj poln zvok, imajo pa to igre že od prazdavnaj. Je kar zabavno ko ti pihne veter od zadaj, ali pa ko zletiš mimo ptičev in se derejo med plahutanjem za tabo, tudi določeni elementi muzike igrajo iz različnih strani, itd.

 

Mimogrede, priporočam da shranjujete redno v 3 različne fajle, ker sem že naletel na nekaj resnih bugov. Tudi ko loadate je treba dati Load in ne Continue, ker slednji naloži autosave, ki ni najzadnejši. Zadnjič sem leviosal nek kontejner, ker sem hotu splezat čez do zaklada in nazajgrede sem padu pod ta kontejner, ki je ravno nehal levitirat in po tem sem storil crkot in hkrati nisem mogel nobenga gumba pritisnit :lol:.

Igra auto-savea zelo pogosto in lahko komot manually loadaš starejše auto-save fajle.

 

Za 3d audio ne rabiš nobenih 3d slušalk, ampak zgolj navadne.

Pri 3d audiu ni fora v tem kako ga poslušaš, ampak kako dobro so ga devi implementirali.

 

Also, lol @ tegobe trpečih PCjašev. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Sem zaradi gojcovega jpgja šel na Resetero, da bi videl, kakšne so kaj debate o igrici :D 

 

Modelčki so banali vse debate o igrici in prepovedali komentiranje te odločitve :avadodo: 

Navedek

After continued internal discussion, we began to start outlining the issues put forth by Rowling and the game in question and each time, and as we discussed it all, we kept coming back to the simple fact that Rowling is not only a bigot but is actively pushing, in her position as a wealthy and famous individual, for legislation that will hurt trans people. That she uses the influence and money gained from her success with Harry Potter to push transphobic legislation.

Therefore, the mod team has decided to expand our prior ban on promotion for the Hogwarts game to include the game itself. There will be no OT and no discussion of this game.

As a reminder, we do not allow for advocating or metacommentary on content ban decisions, which are decided by the mod team. Any that we see, whether for or against, will be met with threadbans at a minimum.

Povezava do prispevka

Admini pa veselo igrajo

image.png.b9348a59d09b6cc0a55c26280c33eede.png

 

Res, kero sranje je ratalo vse skupi. Gamespot in Eurogamer ne bosta reviewala igre.

Wired ji je dal 1/10, s tem da so opis dali transu ki ponavadi opisuje sex toye. Seveda sam opis nima kej dost veze s samo igro.

 

Medtem ko igra podira rekorde na Steamu :)

uredilo bitje seattle
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Bravo res. Ker kolosalni debil brez primerjave moraš bit, da bojkoritraš igro ker se ne strinjaš s piscem OG materiala.

 

90% glasbenikov in igralcev in ene 98% športnikov je absolutnih budal. Če bi bojkotiral vso vsebino in stvari katere so naredili ali inspirirali ljudje s katerimi se ne strinjam, bi gledal/poslušal bore malo.

 

Ti degeneriki se pa odločijo, da je mogoče največji fandom izven Star Wars dobra tarča za ideološki stand. Tako. Ker jaz in moje violičnolasne kolegi_ce iz Tumblrja menimo, da je JK transfobna, bomo ne samo ne kupili igre, ampak bomo bullyali in spoilali drugim.

 

Če bi mislil, da so to mentalno stabilni ljudje, bi me še presenečalo, tko pa...

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 22 minutami:

Sem zaradi gojcovega jpgja šel na Resetero, da bi videl, kakšne so kaj debate o igrici :D 

 

Modelčki so banali vse debate o igrici in prepovedali komentiranje te odločitve :avadodo: 

 

Ej, tema o Hogwarts Legacy na Neogaf je tko, most populated thread since the exodus :D Resno, včasih grem za foro na neogaf brat teme, pa ima tema o X špilu 3 nove poste, medtem ko na Reseteri 10 novih strani :D V tem primeru pa ..... well......

 

Če samo omeniš Hogwarts Legacy špil v "trenutno igram" temi na reseteri -> ban, prodajaš key za špil -> ban.

 

Itak čakam na price drop za špil, ker mi je predrag (jazbina zajebala, k ni imela in prodajala s kuponom :P), ampak se veselim igranja nekega dne :D 

Povezava do prispevka

fsi ste fuknjeni resno

 

jk je fuknjena

trans folk je fuknjen

gaymerji ste fuknjeni

gaming "novinarji" so fuknjeni

 

še sreča, da jaz blodim po tej zemljici, jesus fucking christ man

 

 

pač isto sranje, ko je un bend dal marijo s podgano na cd in je ena grupa delala kraval; just don't fucking care so much, gre za vrstice kode in gibanje elektronov po siliciju, ki se skupaj skozi hard in software pretvori v gibajočo sliko na ekranu

 

uredilo bitje Sovicha
  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Kukr sm js "woke" in razumem zakaj so jezni na njo, si bom vseeno kupil špil. Game developerji niso nič krivi. To mi je najbolj pomemben fakt. Blizzardu ne dam enga evra več, teli modelčki niso pa nič krivi.

 

Ziher je še vedno med HP fani več ljudi, k jim je vseeno za trans ljudi (in UK politiko) kakor tistih, ki zdej bojkotirajo. Ta bojkot ne bo ničesar rešil, ampak fak it, naj počnejo kar se jim zdi prav. Užaljeni so verjetno zato, ker je bila Rowlingova njihov heroj v otroštvu =)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...