Skoči na vsebino

[multi] Hogwarts Legacy


TheToon

Priporočeni prispevki

Buzzkill reče pred 1 uro:

Balanced mi ne sede, ker me motijo random frame dropi.

 

Vidi se pa, kako so stvari daleč od tebe reees low res in low detail. Od blizu izgleda špil res dobro, vse kar je dlje od 30m je pa eh, ok.

 

 

Si dal cap frames ON na balanced? Drugače pa mene ta pristop res ne moti da so oddaljene stvari mal slabše resolucije. Pomojem prvi open world špil kjer na 500m vidim travo na hribih. V vseh ostalih se ti trava spawna tko na 200m. Tko res pr cist vseh. Ta pa edin špil kjer nimam teh pop upov

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

FOMO je bil premočan. Sem skočil danes do BigBanga.

Prodajalec legenda. "Imamo ja. Imaš srečo, da so poslali 4 kose. Po navadi so nam pošiljali samo po en komad in je takoj zmanjkalo, ker sem vzel jaz. Zdaj so se naučili." :avadodo:

V Mullerju imajo vedno, sam pol dobis nemsko skatlico, BB zadnje case res neki hinavi..

 

Bo treba narocat fizicno iz spleta

-----

 

Drugace balanced tudi meni ni ql, ne vem prevec steka za moj okus, kar je manj kot 60 zame ni vec sprejemljivo, ze pri 60 opazim malo stekanje.. mogoce do 50 ajde, ce je bolj pocasna igra, ma kar je manj mi naredi prevec nejasno sliko pri hitrem vrtenju camere..

 

Mogoce ce imas blur in bolj pocasno camero in ne divjas na okoli zna bit balanced ql.. ma zame pac ni.. pomoje bi raje igral na unem max performance z 100 plus fps in 1080 resolucijo.. vsaj imas silky smooth feeling hitrosti

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

FOMO je bil premočan. Sem skočil danes do BigBanga.

Prodajalec legenda. "Imamo ja. Imaš srečo, da so poslali 4 kose. Po navadi so nam pošiljali samo po en komad in je takoj zmanjkalo, ker sem vzel jaz. Zdaj so se naučili." :avadodo:

Čak kaj en komad dobi poslovalnica?

WTF

Povezava do prispevka

Ma eni prodajalci so res biserji. Sicer že dolgo nisem bil v BB, ampak imam obilo lepih spominov. 
Od tega, ko mi je en ob nakupu Switcha (takrat je bila konzolca še povsem sveža na trgu) zagotavljal in se stokrat posipal, da naslednji mesec dobijo Splatoon 2 igrico. (ki takrat uradno še niti ni imela datuma izzida). Do priporočanja najboljše PC gaming miške ever (Razer Mamba), ker on jo ima in od takrat so se mu odprla nova obzorja v FPS igrah. In še marsikaj (tipkovnice, slušalke... ni da ni). :) 

Se je pa izkazala ena starejša blagajničarka. Po netu sem prednaročil RDR2 za PS4, osebni prevzem v najbližji poslovalnici itd. Ko je igra prispela so me seveda obvestili in sem šel veselo dvignit. Lej ga zlomka, igra je bila za xBox. Gospa je preverila v bazi, PS4 verzije nikjer na zalogi in je tudi dolgoročno ne bo. Vsaj ne te moje "ultimate-oh-in-ah" edicije, ki sem jo naročil. S prijazno gospo sem sklenil kompromis, da pod nujno zrihta vsaj "deluxe verzijo". Slednja me je čakala naslednji dan in ženski sem v zahvalo prinesel eno taveliko Milko. End of story. :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Igra te kar posrka noter, sam zdaj moram pa res spat :lol:.

 

Grafika je nora, bi rekel da na ravni RDR 2. HDR je super, v kombinaciji s pastelno barvno paleto pride ven dokaj naravna slika. Všeč mi je recimo kako bleda svetloba, ki se prebije skozi oblake pada na stolpe in dvorišča Hogwartsa :wub: . Od grafike imam vse na max, edino RTX sence sem moral izklopit, ker so požrešne, poznajo pa se zelo malo. FOV imam na +4, kar mislim da znese ene 90 stopinj. S 3090ti in 5800x3d nimam nekih problemov poganjat 4k60 z DLSS quality (proc sploh čila na 5%). Edino v redkih primerih štekne za sekundo, ker ima igra probleme s prednalaganjem shaderjev. To sumim zato, ker jih nalaga vsakič ko se igra požene in mi GPU coil whina med nalaganjem, po tem pa ko štekne v igri hkrati zaškriplje še iz PCja.

 

Tudi glasba in zvok ga sekata, kadarkoli je bitka se počutim ko v kinu, pa recimo slapovi in podobno bobnijo na polno. DS2 vibracije delujejo na PCju (Steam input mora biti vklopljen), nisem pa še občutil neke posebne haptike. Če imate Nvidia kartico stisnite alt+F2 in se vam bom vklopil poseben Ansel photo mode, ki odstrani UI in lahko celo poljubno obračate kamero, preden zajamete sliko :w00t:. Dva primerka (sicer ne vem če sem prav obkljukal, ker mi je naredilo 2 ločena kanala):

 

cKrGeJl.jpg

dI974Ny.jpg

Povezava do prispevka

Sprva so mi te čirure čalule bedarije za otroke zgledale celo bolj retardirane od Tolkinovih bedarij,.. Zdaj pa moram priznati da me malce zanima,.. že zato da lahko nasprotuješ dobesedno retardiranem socialnem inženjiringu, ki nam ga ta woke, me too sociopati proizvajajo socialno,..

Spolna distrofija je zelo zajeben duševni problem in stiska,..In je tem ljudem treba pomagati zelo strokovno,..,.. Da pa družba na to odgovarja z nožem in reže zdaj že otroke,.. pol seveda je take zdravnike. znanstvenike  in promotorje samo  pobit na najbolj brutalen možen način

1676111820715823.jpg

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Ok, počasi začenjam tudi sam misliti, da je tole boljše od Ragnaroka. :D

 

Jaz enostavno ne morem verjeti, da jim je uspelo tako verodostojno zajeti feeling HPja. :avadodo:

Najprej sem par ur samo lutal po šoli in se ustavljal vsake 50 metrov, da sem si ogledoval detajle in easter egge, pol pa ko prideš ven v open world. Oh boy... Mi je kr malo blasfemično to izjaviti, sam men je tole faking lepše od Elden Ringa. :D

Hogsmeade z vsemi detajli in možnostjo vstopa v čisto vsako stavbo. :avadodo:

HP lore na vsakem koraku :avadodo:

Obseg cele doline. :huh: :avadodo:

 

Med igranjem imam konstantno feeling, da je božič, ker HP filme ful povezujem s tem časom.

Komaj čakam, da bom lahko letel. Tisto bo čisti odfuk.

 

Zaenkrat nimam res čisto nobene negativne kritike. Res, da sem šele na začetku, sam tole mi deluje kot jeben masterpiece, ki ga bom po moje igral kake 100 ur. :avadodo:

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 3
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Fak... kak me rajcate! Baje dobim en dan ta teden...

 

A igra kdo, ki ne pozna okolja in likov Harry Potterja? Mu kljub temu dogaja ali full zamujaš, če ne poznaš ozadja?

Definitivno zamudiš veliko, ker je res polno referenc na vsakem koraku. Pa to ti pravi nekdo, ki sploh ni bral knjig. Po moje tapravi fani doživljajo množične orgazme al neki. :D

Najbolj sem se bal, da mi bo boj brezvezen, ker pri vseh teh fantasy igrah vedno prej izberem vse drugo, preden posežem po čaranju. Sam ni tako. Men je res tight in zabaven.

Pa nujno nujno igraj na najvišji težavnosti. Normal je brezveze.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...