Skoči na vsebino

[multi] Hogwarts Legacy


TheToon

Priporočeni prispevki

Kaj da ne. Če zdajle začneš, si do Superbowla fertik. PA maš vmes še čas kosilo normalno pojest.

 

Preotročje... Mogoč na začetku. Pol, ko pa skozi sedem delov gledaš like, kako so odraščal in se spreminjal... Dobro izpade.

uredilo bitje Gogy
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Vidim, da so vsi deli na HBO :D Bom probal pogledati kakega, če ni preotročje.

Po moje ti bo preotročje. Sam ajde, nikoli ne veš.

Problem vidim v tem, da so na začetku vsi res mali froci in bolj težko padeš v te njihove dogodivščine. Pol ko odrastejo postanejo tematike malo bolj zanimive in mračne.

Ampak scenografija in fotografija so v vseh filmih enostavno za dol past. Vsaj meni no.

Men so to vedno bili taki comfy christmas time movies.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
foker reče pred 1 uro:

nima to nič z politiko,.. vaša stran politizira vse,..celo kar je domena znanosti,..

 

Noben do te tocke ni vleku nekih retardiranih tweetov noter v temo, ker, you ain't gonna believe this shit, nas vecino totalno boli kurac za bilokako politiko in bi radi gejmali ter se pogovarjali o spilih. Razn, ce si on retardiran odvetnik, al karkoli je ze ona tadruga opica po poklicu, pozabu sm ze

 

Vglavnem, lahko spizdis

Povezava do prispevka

Ok jaz sem kriv priznam,..

Ampak še vedno nima nič z politiko, ampak sociologijo in razumevanjem realnosti,..

 

Kako pomembno je znanje mitosa in koliko vpliva na užitek.. Ker me zanima,.. Zgleda res prelep svet,.. ali so filmi dovolj, če tega nisi nikdar bral,.. pa pač grem na binge in pregledam vse.

 

Malce me skrbi preformance na PCju na višjih rezolucijah, ker eni nimamo grafe za 1000 eurov in titanuum varjant geforcov,... Eni ste rekli da je ok,.. potem pa malce youtube gledam,.. pa vidim da je super požrešen špil za visoke rezolucije,.

PS5 verzija zgleda kar privlačna,..

Je pa nekaj nerazumljivo lepega estetsko v tem špilu,.. ne vem ali je art style, barvna skala,.. Vsekakor se mi zdi grafično prečudovit,..

 

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

Ok, počasi začenjam tudi sam misliti, da je tole boljše od Ragnaroka. :D

 

Jaz enostavno ne morem verjeti, da jim je uspelo tako verodostojno zajeti feeling HPja. :avadodo:

Najprej sem par ur samo lutal po šoli in se ustavljal vsake 50 metrov, da sem si ogledoval detajle in easter egge, pol pa ko prideš ven v open world. Oh boy... Mi je kr malo blasfemično to izjaviti, sam men je tole faking lepše od Elden Ringa. :D

Hogsmeade z vsemi detajli in možnostjo vstopa v čisto vsako stavbo. :avadodo:

HP lore na vsakem koraku :avadodo:

Obseg cele doline. :huh: :avadodo:

 

Med igranjem imam konstantno feeling, da je božič, ker HP filme ful povezujem s tem časom.

Komaj čakam, da bom lahko letel. Tisto bo čisti odfuk.

 

Zaenkrat nimam res čisto nobene negativne kritike. Res, da sem šele na začetku, sam tole mi deluje kot jeben masterpiece, ki ga bom po moje igral kake 100 ur. :avadodo:

 

Lahko potrdim. Sem naredil napako, da sem moji kupil tisto early access verzijo in ne vidim več PS5 od torka dalje :no:

Povezava do prispevka
foker reče pred 2 urama:

Sprva so mi te čirure čalule bedarije za otroke zgledale celo bolj retardirane od Tolkinovih bedarij,.. 

Že samo zaradi tega si zaslužiš ban. Tolkien je spisal oddih za povojno depresijo, pa še to Lord of the rings niso samo happy go lucky fantasy knjige, kjer gre vse po maslu. Pa še postavu je nekaj fajn temeljev oz. Populiziral nekatere stvari, ki so še zdej prisotne v D&D in drugih fantasy zadevah. Dej malo morgen, LOTR je 1. odraz tistega časa 2. Ima dovolj modrosti znotraj strani, da si zasluži malo več od "tolkinovih bedarij"

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...