Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

AMF reče pred 1 uro:


Pa sej je "capesiht" igric, ki jih je vredno igrati na uč ene 10
ultimate alliance, arkham 1-3, vulvarin origins, en spuderman iz ps1 ere in spuderman2 (ps5)

Isto je pri zombi igricah. Jih je bilo ogromno, ampak 80+ materiala je bilo pa res malo

 

Midnight Suns?

 

Ni lih 10/10, je pa zabaven špil

Povezava do prispevka

image.jpeg.c218f32bd0cf5f58c1c3c860cbe3f33a.jpeg

The mount, however, cost $25 at launch, not $15, but it definitely caused a stir (and controversy) within the WoW community. Within just three hours of its release, the Celestial Seed generated a 140,000 queue, resulting in revenue of millions of dollars. Not to mention all the money the mount has made since then.

“That’s the whole meme, dude,” Hall said. “You’re wondering why these companies do microtransactions? Because dipsh*ts keep buying all of them.” VIR

Povezava do prispevka

Prišle so Geoff GOTY nominacije

 

Zanimive kategorije

 

Game of the year
Alan Wake 2
Baldur's Gate 3
Marvel Spider-Man 2
Resident Evil 4
Super Mario Bros. Wonder
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom 

 

Games for Impact
A Space for the Unbound
Tchia
Terra Nil
Venba
Chants of Sennaar
Goodbye Volcano High

 

Best independent game
Cocoon
Dave the Fiver
Sea of Stars
Dredge
Viewfinder
 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 49 minutami:

Spiderman 2 namesto Armored Core 6 je mal hecno, ampak ok, itak ne en, ne drugi ne bi zmagala

Tudi ostali dvomim, da imajo realne možnosti zmage proti BG3.

 

Je pa meni tudi hecno. 5 bomb od špilov pa spiderman zraven. :D

 

V indie zna bit tudi dobra borba Cocoon vs Sea of Stars.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 6 minutami:

Igra je AAA in ima oceno 90 in več. Čeprav sam nisem fan (isto kot Marija), sta po moje čist zasluženo gor. Glede Starfielda sem se itak zajebaval. Kar se mene tiče je to čist korekten seznam, ki mu ne bi nič odvzemal ali dodajal.

 

to, da je med kandidati GOTY tudi remake, te ne moti?

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 3 urami:

Game of the year

Alan Wake 2
Baldur's Gate 3
Marvel Spider-Man 2
Resident Evil 4
Super Mario Bros. Wonder
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom 

 

Games for Impact
A Space for the Unbound
Tchia
Terra Nil
Venba
Chants of Sennaar
Goodbye Volcano High

 

Best independent game
Cocoon
Dave the Fiver
Sea of Stars
Dredge
Viewfinder
 

Moji picki.

Povezava do prispevka

Ne moti me RE4 na listi, to je kar se mene tiče nova igra, pa če to pomeni, da bojo firme večkrat naredile tak remake, naj!

 

Edino letos mi ne bo zneslo v celoti preigrati vseh AAA kandidatov, ker TotK. Tam sem na kakšni četrtini, lagano opalim kakšno uro na teden da ne pozabim kaj se dogaja.

 

Super Maria kupim ko končam Alan Waka, siguren sem da bo ok, ni pa šans da kdo premaga BG3. 

 

Bi pa osebno dodal AC6, pa ne le zato ker sem FROM-stan, ampak ker manjka takih iger in si absolutno zasluži nominacijo.
 

Za indije pa kolebam med Cocoon in Sea of Stars. Žal Dredge kljub zanimivem konceptu ni tam, Dava pa nisem igral, mogoče mi znese decembra.

 

 

PS. Starfieldlol
 

 

Povezava do prispevka

Jaz sem od 2023 top robe igral oz obrnil:

 

Balders Gate 3 (Goty)

RE 4 R

Dead Space R

Metroid Prime R

Street Fighter 6

Armored Core 6

Slay the princess (lol)

 

Od AAA hitov ne bom igral edino Spidermon 2, ker mi preprosto ne potegne špil. Zelda TOTK čaka na polici, Maria Wonder kupim za black friday. Alan Woke 2 še čakam da bo nek complete edition, čeprav priznam da bi ga že zdaj špilal tok da bi znucal gumbe na kontrolerju, ker mi izgleda res nor špil po forumskih opisih. Diablo 4 mislim da bi mi tudi sedel ko svinja, ampak bom zdržal dokler ga ne popatchajo / hopefully nekoč odstranijo always-online komponento za offline SP, to res sovražim, mogoče jih good guy MS nabrca v rit (jih ne bo). Od indijancev mi izgleda mega carsko Cocoon in pa System Shock R, za oba si zelo želim, da prideta na physical (SS R najprej seveda sploh na konzole, heh). Pa tale Chants of Sennaar mi tudi izgleda fenomenalno, kolikor berem forumske vtise. U u uuu, pa za Ultimate edition CyberPunka z vsemi izboljšavami in contentom sem tudi mega hyped, pa ga tudi lahko delno šteješ kot 2023 naslov :D 

 

Tko da jaz imam ogromno letošnje robe še za sprobat.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 15 urami:

Best independent game
Cocoon
Dave the Fiver
Sea of Stars
Dredge
Viewfinder
 

Dave the Diver niti ni indie igra. Špil so razvili Mintrocket, ki so podružica 274.5 milarje yenov vredne filme Nexon.  Še sami so rekli, da ni indie v intervjujih :D 

 

Lepo to Geoffovi strokovnjaki glasujejo :D  

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...