Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

fric reče Dne, 14. 10. 2023 at 20:33:

Res sem pogrešal tastare assasin špile. Sicer sem bil za tega v dvomih, da bodo ga bodo dober naredil.

Lahko sam rečem dobri stari assasin je nazaj z vsemi dobrimi stvarmi kot tudi s slabimi.

Parkour je mešanica predRPG dobe in RPG dobe, ni pa na nivoju Unitya.

Zelo je povdarjen stealth. Seveda so enemji priročno obrnjeni stran od raznih kopic sena, grmov,...:lol:

Lik ni Connor iz AC3 in tudi ni Ezio. Zgodba je kilava.

Definitivno korak v pravo smer, ni pa še to tapravi back to roots.

F8a2JllXgAAUVfR.thumb.jpg.321655fbb14d4940332eb8b25f39a42d.jpg

@tomazek V temi Trenutno igram sem tole objavil.

Zdaj, ko je nekaj časa minilo lahko rečem, da bo šele naslednji AC pokazal ali so resno mislil z "back to roots" ali je bila to, sam marketing za ta DLC, ki so ga razširili v polno igro in ponudili za skoraj polno ceno, da nas veterane omolzejo.:lol:

Kasneje potem zapisu sem šel pogleda še Basimovo zgodbo v Valhali, to se dogaja preden gre na Norveško. Valhale nisem nikoli preigral, mi je bil pa Basim dobesedno najboljši del.

V glavnem na YT sem spoznal, da so lik Basima kar konkretno zavozili, nasploh AC postanejo z Odisejo kar konkretne droge z Atlantido. Škoda.

Špil sem platiniral cirka 30 urah, main story je pomoje okoli 20h.

Na polno je poudarek na stealthu. Sicer je tu tudi boj z evade in parry, sam v množici dost hitro padeš in nasploh deluje malo nerodno. Na stealthu so pa itak vsi enemyi z hidden bladom one stab kill.

Mapa je Bagdad z okolico. Baje je zadeva po površini tam s Parizom iz Unitya. Aja pa tutorial je v Alamutu, ki se pa itak še gradi.

Tako bom rekel, če si začel AC serijo igrati z RPG AC potem ta špil ne bo zate. Če pa si igral original ali dvojko pa priporočam, seveda Basim pride z dronom, mislim ptičem.:D

Zadeva je zame korak v pravo smer, ni pa še to to.

Jaz sem užival, bil je ena taka injekcija nostalgije v žilo.

 

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 13 urami:

Je bil pa Starfield kljub temu, da je na GamePassu najbolj prodajan špil v Septemberu (ZDA). Pa tudi že 7. Najbolj prodajan špil v 2023 (tudi ZDA).

 

To je sicer res ampak žal za BG3 ni podatkov ker drugač bi pomoje Starfield ne bil prvi.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...