Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

@HernireDejansko imam tako povezano. Jaz lahko karkoli na PCju igram iz kavča na TVju z wireless Dualsense kontrolerjem (tako sem preigral Mario Wonder). Kar se udobja tiče je identičen experience, kot če bi igral na PS5.

Ampak problemi so drugje. Ne da se mi zajebavati z modanjem in settingsi, poleg tega pa imam tudi veliko raje zaprt konzolaški ekosistem, kjer vsi igramo igre, ki tečejo isto za vsakega uporabnika.

Sem že govoril o tem. Gre za neko fobijo (zelo iracionalna zadeva), kjer me moti ta razdrobljenost experiencea in communityja.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Upam, da ne bo preveč akcijsko usmerjena in bo pravi survival horror feeling.

 

So imeli PR kampanjo, kjer so vabili razne YT influencerje in reviewerje na nek ful napreden escape room, ki se je odvijal v zapuščeni stari vili na otoku pri Londonu.

Proti koncu experiencea so imeli neko orožje s katerim so odganjali monsterje. Mam feeling, da bojo v igri iste pizdarije. :D

 

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 6 minutami:

Blizo si bil 62 je metascore :D

 

o fak to je pa RES slabo :D 

 

ful škoda drgač, meni je bila AitD 1 mega grozljiva igrica, otroci je sploh nismo upali začaufati dlje od začetka na podstrešju. Plus da me vsak survival-horror gameplay video še vedno totalno napumpa, tudi če je še tak šrot špil... Res mi je top žanr.

Povezava do prispevka

Oriđiđi je zdaj res zelo starinski in ga je težko igrat. Jaz sem ga zaradi res TOP vzdušja igral, ampak sem v katakombah pod bajtuno res oboleval na polno. Igra je v bistvu mešanica survival horrorja in mehanik iz point and click pustolovščin, s sovražniki je res težko se fightat 1:1, ampak na srečo lahko skoraj vsako situacijo rešiš na več načinov, je pa za tem pač gomila trial and errorja, ful je raznih ugank in drugih zadev za reševat. V bistvu je posebna, ker je štiri leta pred Resident Evil imela praktično vse mehanike, ki so bile pri RE "prelomne", ampak kot pretežno PC-only naslov nekako ni potegnila takega legacyja s sabo. Je igra, ki nujno rabi rimejk, ampak zelo premišljenega. Ne vem, v kakšno smer so šli tukaj, ampak če v zelo akcijsko, so zgrešili. Igra je imela dosti combata, ne me narobe razumet, ampak večina combata je na dolgi rok zgledala tako, da si potegnil neke omare čez vdolbino, kjer so uletavali enemyji, ali pa rešil neko drugo puzlo, ki jim je preprečila dostop. Ne s streljanjem v njih, unih par nabojev si lahko pokuril dobesedno na prvem sovražniku, pa je še naprej yolo swagal proti tebi :D 

Povezava do prispevka
Armando reče pred 1 uro:

Jep sam sicer serije ne poznam, zlasti ne originala ampak demo sem preigral in mi je bilo žal minut, ki sem jih vrgel stran.

Nekak Resident Evil pred Resident Evil. Ko sem bil mulo mi je ta špil eksplodiral možgane, ni še blo takih 3D špilov na sceni, to je blo celo pred Doom

 

Ful carska atmosfera za nek špil iz začetka 90tih

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 23 urami:

Blizo si bil 62 je metascore :D

 

Galko reče pred 23 urami:

o fak to je pa RES slabo :D 

Pizda, ne vem, komu verjet. Meta šla na 64, vsi survival horror youtuberji pa snemajo videe, da je igra zelo dobra in da so reviewrji debili, podobno tudi ljudje na Redditu hypajo, da je dobra špila, ampak so reviewi res debilni, pa da je npr. neprimerno boljša od Callisto Protocol, ki je imel za 5 točk višjo meto

 

Saj ne, da si ful želim igrat nek average survival horror, ampak je res zanimivo, da je ves survival horror community dokaj enoten, da je dobra igra, pa da so opisi bust

 

Upam, da bo kak mn3čar pro forumaš jocker kojnzolaš testiral in poročal

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 22 minutami:

vsi survival horror arcade racer youtuberji pa snemajo videe, da je igra zelo dobra in da so reviewrji debili, podobno tudi ljudje na Redditu hypajo, da je dobra špila, ampak so reviewi res debilni

 

evo tole za tole

51YKchDxMvL.jpg

 

changemyming.gif

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...