Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Jaz sploh ne igram in ne gledam več tega woke sranja, če je kje samo malo omenjeno se tega sploh več ne dotaknem, ker mi gre že na bruhanje to posiljevanje woke bedarij. 

 

Moti me pa edino to da te stvari tlačijo še v uspšne franšize in jih s tem totalno pokvarijo. Naj si izmislijo nove naslove pa naj tlačijo v njih kar hočejo.

 

Seveda je to samo moje mnenje, nekaterim pa tole zelo paše zgleda, tako da uživajte v tem obdobju. 

Povezava do prispevka

Samo dejansko so woke člani tega foruma ful ne-manly. Suhi, poženščeni, brez jajc. Če bil bil challenge to the death med wokerji in newokerji bi dal takoj keš na ne-wokerje, po mojem jih pospravimo v par minutah.


Tako da woke moški - brezjajčni fegeti brez prave moškosti.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 13 minutami:

Samo dejansko so woke člani tega foruma ful ne-manly. Suhi, poženščeni, brez jajc. Če bil bil challenge to the death med wokerji in newokerji bi dal takoj keš na ne-wokerje, po mojem jih pospravimo v par minutah.


Tako da woke moški - brezjajčni fegeti brez prave moškosti.

 

udeleženci m33tinga forumske sm3tane3 so lahko ugotovili da:

 

1. je najbolj manly user dobesedno faggot (imam licenco za dovoljenje za uporabo te besede).

2. je drugo najbolj manly user največji forumski latentni homoseksualnež (pokliči me, ko si priznaš).

3. Uporabnik @Feget v živo ne razvaljiva s takimi prijavami, medtem k njegova fizična pojavnost direkt sodi med "wokerje", kot jih na forumu opisuje sam. 

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka

Lol @ folk k misli da korporacije to delajo ker vodstvo ful hoce podpirat lgbt. Prav res uno, nerazumevanje sveta 101. 
To pocnejo ker verjamejo da bojo zarad tega zasluzili vec, mega simpl. Ce feget ne bo kupu igrice nobenega ne boli kurac ce ful normalnih ljudi kupi igrico. Mogoce niti ni prodaja iger ampak je profit kje drugje. Nima veze. 
Ce se izkaze da profita v tem ni bojo korpoti hitro nehali z inclusivity. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...