Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Kočevc reče pred 12 urami:

In 2d

Mario Odyssey

Ratchet & Clank: Rift Apart

Hat in Time

Snake Pass

Yooka-Layle

Demon Turf

Kao the Kangaroo 2022

Spyro remake trilogy

Crash remake trilogy

Crash Bandicoot 4

Psychonauts 2

Sonic Forces

Astro's Playroom

Astro VR

Bowser's Fury

SpongeBob SqarePants remake

New Super Lucky's Tale

It Takes Two

...

...

 

Dobesedno živiš v obdobju prvega booma 3d platformerjev po PS2 dobi

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Mariota ne poznaš?

 

Poznam, pa spyrota pa astrota pa crash bandicot. To se je vse igral 20 let nazaj na playstation 1. Razn astrota ane. Js grem rad v korak s casom, ratchet je npr cool k ma zelo dobro grafiko. Psychonauts ma povprecno, ampak ker sem bil fan enke, bom tudi to igral

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 30 minutami:

Poznam, pa spyrota pa astrota pa crash bandicot. To se je vse igral 20 let nazaj na playstation 1. Razn astrota ane. Js grem rad v korak s casom, ratchet je npr cool k ma zelo dobro grafiko. Psychonauts ma povprecno, ampak ker sem bil fan enke, bom tudi to igral

Malo mi je hecna dikcija "v korak s časom". Meni pomeni "v korak s časom" tudi, da imaš inovativen gameplay, zanimive mehanike, drugačne od starih iger, novi pristopi v dizajnu, novi grafični stili ... Ratchet PS5 mi je "v koraku s časom" res samo glede surove grafične podobe, glede drugega pa skoraj nič. Mehanike riftov so povsem neizkoriščene in dolgočasne, svetovi so podobni kot v prejšnjih delih in roko na srce jih je 75 % zelo normie in nezanimivih, čeprav ti franšiza dovoli delat praktično karkoli, ker lahko na vsakem planetu furaš svojo fiziko in pravila. Art style in art design je zelo podoben že od Tools of Destruction, ki je prvi del na PS3. Tudi orožja so nenavdihnjena, zgodbica res za trinajstletnike, nobenega funknessa in carskega materiala za odrasle (kot npr. v PS2 delih) 

 

Ne vem, kako lahko igro, ki ima eno stvar sodobno (surova grafika - dobesedno še art style in art design sta pobrana iz 2007 igre), razumemo kot da je v koraku s časom. A ne bi morala še kje drugje kaj izvirnega deliverat? Okej, mogoče je v koraku s časom tudi to, da pol igre preigraš z ženskim likom, to vsekakor cenim, da si očitno opazil in ti je všeč, ampak glede drugega pa res ena sama zastarela formula

Povezava do prispevka

Kdo je na prejšnjem forumu imel čez temo v kateri so bili objavljeni datumi izidov iger? Se ljubi to komu delat? Jaz sem full premalo na tekočem, ker mi je ta forum praktično edini vir informacij. Pa z leti tudi že malo zabit in pozabljam zadeve. Vem, da so me v zadnjem času zanimale neke igre in sem celo naslove že pozabil (neki vampirji in danes me je Gatsu spomnil na The Quarry). Sigurno je še več tega, kar bo zanimivo. Jaz ne poznam enega naslova, ki bi ga čakal drugače :D

 

Zavedam se, da se temu lahko reče tudi lenoba, ampak niti nimam pojma, kje bi naj zasledil te informacije. Če ima kdo voljo to narediti, bi bilo jako fino. Ne vem, če se lahko doda prvi ali drugi post v posamezno temo (šerifi to vejo), bi bilo mogoče smiselno združiti to s temo o PSN, Xbox live... ID-ji in tako ne bi imeli nič lepljivkov več, kot jih imamo že sedaj.

Povezava do prispevka

Jaz imam neke vrste podobno težavo. Sicer primarno za pustolovščine, ker sem prepričan, da "zamudim" veliko dobrega. Saj za nazaj res ni problem iskati, težje se mi zdi čekirati napovedi iz teh in onih virov. Itak guglam, predvsem pa se držim nekaterih bolj znanih strani, večinoma npr. adventuregamers.com.  
Za VSE napovedane igre pa očitno res ni druge, kot si delati nek čisto svoj seznam. Težava je samo, ko nikoli ne veš, če in kdaj kak naslov spregledaš. Potem pa veliko kasneje: "Uh, pa kje sem jaz bil. To bi lahko že pol leta nazaj igral..." :) 
 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...