Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 38 minutami:

Telltale Batman mi ni bil kul. Sem ga preigral, ker je bil zastonj v PS+, ampak mi ni nudil nekega užitka baš.


O, meni je pa Telltale Batman kar dogajal. Seveda sem vzel v zakup, da je bilo veliko akcijskih sekvenc (ker pač Batman), ampak še vedno tudi dovolj detektivskega posla (ker pač Batman). :)  

Povezava do prispevka

Zgoraj omenjena 5-delna tv serija Prehistoric Planet v maju, zaključek trilogije Jurassic World Dominion v juniju in finalna sezona JW:Camp Cretaceus julija :happy:

Skratka dinozavri na polno to poletje na filmskih platnih in tvjih.

 

A hkrati praktično nič iger z dinozavri :(

Capcom kje Dino Crisis Remake ? :cry:

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 urama:

a je pr ostalih Telltale špilih kaj važno, kakšne odločitve delaš? Ker pri GoT je blo praktično vseeno, končni rezultat je bolj ali manj enak ...

na tak način k špili od David Cage-a zih ne, ima pa Tales from Borderlands dobr replay value, ker je vsaj smešen (dost bolj kukr Borderlands špili)

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 6 urami:

a je pr ostalih Telltale špilih kaj važno, kakšne odločitve delaš? Ker pri GoT je blo praktično vseeno, končni rezultat je bolj ali manj enak ...


Bolj  malo, ker v večini iger poteka zgodba tako, kot so si zamislili avtorji. So sicer neke izjeme (nekatere igre imajo to bolj razdelano, nekatere manj), v glavnem pa odločitve štejejo zgolj v nekaterih podrobnostih. In na splošno je samo nekaj tistih res ključnih.  Niso to takšne igre, kot so David Cage težkokategorniki (kot je že omenil Weraziel), kjer je res veliko cepitev poti ter možnih koncev.

Poleg tega si verjetno izbral res najslabši primer, ker v GoT (če se prav spomnim) je od vseh še najmanj vpliva glede odločitev.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 5 urami:

Naravnost obožujem najave iger preden imajo sploh kaj za pokazat. Še pomnite najavo Metroid prime 4 z logotipom 5 let nazaj? 

Sicer razumem zakaj to delajo ampak meni tudi gre gladko na živce. Je pa dandanes še slabše. Nekateri letos so že dali ven samo novico brez kakega logotip teaserja :D  

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...