Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

sej Batman nikol ni bil superhero, njegov other nickname (med drugimi) je The World's Greatest Detective

 

če se niti ne moremo strinjat hardcore Batman fani med sabo kater Batman movie je best, meni je Batman Begins, drugim Dark Knight, spet tretjim taprvi Burtonov Batman,...

Povezava do prispevka

Jaz sem včeraj pogledal in tri urice so minile res hitro. Če se namreč v filmu non-stop nekaj dogaja, potem enostavno pač ne more biti dolgočasen/razvlečen. Edini problem je, da je "vse že videno". V nadaljevanju bi res morali razmisliti o nečem novem, zagotovo se najde kaj v Batman univerzumu. Očitno je sicer, da bo Joker v prvem planu, ampak tudi tukaj se da narediti kaj "novega" (to mislim glede zgodbe). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
NixoN reče pred 59 minutami:

Men je tud bil kul, dovolj mračen in realističen, edino proti koncu malo preveč razvlečen, pa muzka je kul.

Mene pa to pri zadnjih Batman filmih rahlo žre (JL ne štejem)
Pri taki galeriji zlobnežev, kot jih ima Šišmiš je kar škoda, da verjetno ne bomo videli dobrih filmov ranga Nolan trilogija z Mr. Freezom, Crocom, Clayfaceom, Ivy in drugi, ki bi kvarili Batmanu večere

Povezava do prispevka

Če smo že v Gaming talk izbi: Kateri Telltale Batman vam je boljši? Namreč, če se ne motim, sta dve seriji, ki sem ju pred časom seveda že preigral. Torej: Batman: The Telltale Series in  Batman: The Enemy Within.
Ker bi se rad vrnil in šel ponovno skozi, je verjetno najboljša izbira, da najprej preigram prvo sezono, potem pa nadaljujem z dvojko. Ali? Malce sem že pozabil zgodbo oz. nasploh obe igri, zato tudi sprašujem. :)   
 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 38 minutami:

Če smo že v Gaming talk izbi: Kateri Telltale Batman vam je boljši? Namreč, če se ne motim, sta dve seriji, ki sem ju pred časom seveda že preigral. Torej: Batman: The Telltale Series in  Batman: The Enemy Within.
Ker bi se rad vrnil in šel ponovno skozi, je verjetno najboljša izbira, da najprej preigram prvo sezono, potem pa nadaljujem z dvojko. Ali? Malce sem že pozabil zgodbo oz. nasploh obe igri, zato tudi sprašujem. :)   
 

Glede na tvoje bralne navade se boš verjetno lotil sedmega dela, potem šel na tretjega, sledi peti in nato drugi del 

;)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...