Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Offtopic - na amazon moram vrnat Mario Wonder, ker je nekdo očitno dipnu game cartige ven! Niti nisem bil pozoren, olup je bil malo počen (ampak to morjo met res tehniko da ven spizidjo), nintendo trak pa je bil cel. Amazon ni nič kompliciral, samo poslal mi je dhl nalepko in navodilo da naj dam v DHL store/dropof - wtf je to pri nas - pošta? 

Povezava do prispevka

kar sem jaz dojel pri večini reviewih, da ni dober špil overall, samo da ima nekaj dobrih idej

 

med drugim frame rate je čist v pizdi na high setting, UI je malo preveč cluttered, zgodba je zanič, misije se preveč ponavljajo, šefi so zanič

 

največja svetla točka špila je to, da ko imaš vse moči v bitkah ne pade adrenalin, ker je stalno premikanje v boju velik del tega špila, think Returnal - pa AI squadmemberjev je baje kul

 

Povezava do prispevka

ma ne vem, jaz čist nč več ne zaupam tem "opisovalcem"

ene špile se pač markira in se jih hejta, ker ne izpolnjujejo nekih arbitrarnih pogojev (v tem primeru je to, da je špil GAAS, olways online) in vsi pile-ajo on

 

tut glede ocenjevanja zgodbe, karakterjev, pisanja etc ne zaupam ama nobenmu več, ker se mi zdi da so ti YT loleki res low-iq podgane ki se obesijo na en stavek v dialogu in pol jokajo kako ma špil celo zgodbo slabo in podobne gluposti (seveda velja tut obratno, hvalijo zgodbo, pol pa sam vidim, da je zlo kisla)

 

jaz upam da bo tko ko je skillup reku, da se bo dal čimbolj igrat ko SP špil, uživat v zgodbi in likih ter se čimbolj izognit gass sranju. bom kupu ko bo vsaj 50% (in bo špil popatchan)

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 35 minutami:

ne štekam kaj je zdej narobe? :D

vesel sem da je yakuza serija ratala mainsstream, ker je bla prej precej nišna imo

 

edit: aja štekam zdej, plačljiv NG+ vas boli :D :D

 

Letelo je na tiste glupe prakse, ki se jih grejo po novem. NG+ samo v deluxe verziji in to.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 43 minutami:

Letelo je na tiste glupe prakse, ki se jih grejo po novem. NG+ samo v deluxe verziji in to.

To je misconception, da je to po novem. Že prejšnje Yakuze igre so imele to foro. Ne vem če vse, ampak vsaj zadnji Like A Dragon je to mel. 

 

:)

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 minutami:

Skor ziher pomeni to ja. Kar me mal skrbi v smislu na kakšen način bodo ponujali igrice na PS5? V obliki nekakšnega hibridnega GamePassa (bi ga sony sploh dovolil na svoji konzoli)? V sklopu PSN paketov? Kot digital only? Kot fully fledged digital & retail naslov?

Po moje vse kar si omenil.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...