Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 13 minutami:

Veš kaj tud love to see it? Persona 3 R meta je na 89: https://www.metacritic.com/game/persona-3-reload/critic-reviews/?platform=playstation-5.

 

2024 zaenkrat čist overdelivera, še en mesec ni mimo pa imamo 3 bangerje zunaj (PoP Lost Crown, Tekken 8 in Persona 3 R) :)

Koliko sem na hitro prečekiral se lepo hvali vrhunski nivo remejka. Brez nekih resnih negativnosti ali težav glede špila. Res odlična ocena. Izi money bo tole za Atlus. Bolj v izi bi samo bil P4G remake.

 

Srčno upam, da bo v petek špil v mojih rokah brez kakšnih zamud pri dostavah.

Povezava do prispevka

huehue

tldr

včasih se je JAP špile cenzoriralo med lokalizacijo špilov

ampak zdej so pa zgleda ti woke ljudje zažrti že v vse pore igričarske industrije, že med izdelovanjem samega špila

:no: jaz res pogrešam dobre stare čase ko sm mel v špilih blatant rasistične stereotipe, homo-/transfobijo, namigovanje na pedomedo etc., pač čist po japonsko kto se zagre

zgleda tut japonci nimajo več jajc

Povezava do prispevka

Japonska je že izgubljena :cry:

Ostaja nam še Koreja & Kitajska. 

 

In ko smo že pri Koreji..... Iz tam prihaja Stellar Blade, ki bo prav jutri osrednja igra State of Play. PS5 ekskluziva ! 

Era norčki že dolgo tulijo za ban igre in zahtevajo, da Sony dropa špil :rofl: Jutri bodo na aparatih :D

 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
gojc reče pred 1 uro:

Aha sigurno ja, zato pa razni resetera norčki, kotaku... slavijo spremembe a.k.a. cenzuro :)

Norčki na obeh straneh sploh nebi vedeli, da je kakšna razlika, če nebi tole danes prebrali.

 

Kotaku je pa tak gamad od gamada. Na srečo jih 99% folka ne jemlje resno in izogiba. So si tudi že namislili nekaj o špilu samo, da je nek woke contraversy in kliki.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 4 urami:

Sumim, da če bi še konzolne cifre dodali, sta verjetno Apex in GTA V veliko bližje prvemu mestu. Dejansko nisem pričakoval, da se GTA V tudi na PCju še vedno tok velik igra

 

Sam pol bi skor mogu dodat še Fortnite pa LoL ;)

 

pa verjetno bi ti znal uletet še kak NBA2K, ki je na PCju bolj mrtev

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
Armando reče pred 8 minutami:

Mislite, da je Persona vredna 60 evrov plus?

Glede na to, da me igre v zadnjem času težko navdušijo, me zanima ali je vredno riskirati?


Persona 5 me npr. ni toliko navdušila glede na hype, me je pa pred leti Persona 4 za primer.

Težko rečt. Odvisno zakaj ti petka ni bila tak všeč in zakaj ti je štirica veliko boljša.

 

Sam trojke nisem igral sem pa že večkrat na netu zasledil, da je marsikomu trojka in štirica boljša od petke.

 

Trojka naj bi imela najboljšo zgodbo v seriji. Je pa v remejku kar nekaj QoL izboljšav iz petke.

Povezava do prispevka
gojc reče pred 18 urami:

Japonska je že izgubljena :cry:

Ostaja nam še Koreja & Kitajska. 

 

In ko smo že pri Koreji..... Iz tam prihaja Stellar Blade, ki bo prav jutri osrednja igra State of Play. PS5 ekskluziva ! 

Era norčki že dolgo tulijo za ban igre in zahtevajo, da Sony dropa špil :rofl: Jutri bodo na aparatih :D

 

 

 

 

 

 

 

Stellar Blade dela Nikke team 2. Nikke je gacha spil znan kot rito-in-josko-tres simulator, ki pa ima goat soundtrack in zelo kul zgodbo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...