Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Torej je blo tisto nabijanje o bogem pravniku ki se razdaja za državo plačo dobi pa za en kurac tudi laganje? Kaj pa tisto da se pol včasih maščuješ s tem da ne izpolniš papirjev za koriščenje evropskih sredstev, je blo tisto tudi laganje?

Povezava do prispevka

Ma po moje Mefisto ima pač neko povprečno slovensko pravniško plačo. Itak, da nabija o nekih bajnih zaslužkih. Najbrž ima mal več pod palcem, ker je škrt in hoarda keš, to je pa to.

 

Karkoli Mefisto napiše tle na forumu je provokacija s katero skuša vznemirjat folk. Ne stojte bit jaz in mu nasedat :D

uredilo bitje KE RIT
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
KE RIT reče Pravkar:

Ma po moje Mefisto ima pač neko povprečno slovensko pravniško plačo. Itak, da nabija o nekih bajnih zaslužkih. Najbrž ima mal več pod palcem, ker še vedno živi s starši in lahko hoarda keš, to je pa to.

 

sem dodal samo še pikico mojega mnenja

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 4 minutami:

Kaj pa vem no, vsi ti pravniki imajo kar lepe plače (nikakor niso neke povprečne).
Osebno poznam tudi eno odvetnico, ki služi konkretno lepe €. Je bila sicer pred časom v medijih, kot najdražja odvetnica v SLO, ampak pustimo tisto...

Govoru sem o povprečni pravniški/odvetniški plači. Mislim, da se vrtijo okoli 2,5 k?

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Ja ma Mefi ni odvetnik, vrhetno ima pravosodni izpit, sam on je doktor prava, akademska mis, on je kot Cerar. Vlece tam placo, predava uno kar itak ze ve na pamet in pol usput dela kaj po pogodbi, pomoje.. tip je pac patriot, ki zivi na racun drzave in mamine kleti, pa ne me narobe razumet, mal swm salty ampak mu cist zavidam, sploh glede studentk.

 

Oz vrjetno po pogodbah dobi tudi kaj iz zasebnega sektorja, ne vem.

Povezava do prispevka

Saj vseskozi poudarja, da je pravnik, ne pa odvetnik. Takih ne spustijo v svoje vrste, kaj šele, da bi jim pustili na sodišču nastopati, lmao. Za pravniške pisarije lahko lepo dobiš €€, ampak to je v primerjavi z dejanskim odvetnikom vseeno kislica. Je skor tako, kakor da si dejanski zobozdravnik ali pa zobni asistent.

uredilo bitje MihaKihot
Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 6 minutami:

Odvetniki potem ko vse propade na sodišču in ne vedno več kam, pridejo k meni ;) tako da ne vem kdo je zdaj tisti, ki bi koga kam spuščal.

Pridejo ti težit na šalter, kako so predpisi bedni? In jim rečeš: gospod, k naslednjemu okencu morate.

 

 

uredilo bitje MihaKihot
Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 1 uro:

Ok si me nasmejal:rofl:

Ej Mefi, a pri vas so tudi honorarji za strokovne/znanstvene članke v revijah znanstvena-fantastika? To me je najbolj zabilo, ko uno kucam članek za kao najbolj ugledno znanstveno revijo iz mojega področja v SLO ful cajta, uno recenzije levo desno, končno potrdijo vse, pol pa sam uno "hvala za sodelovanje v tej številki, vam pošljemo .pdf in lep lp". Kaj si ti fukjen res, upam da je pri pravu mal boljša situacija glede honorarjev :D

uredilo bitje ĆAMIR
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...