Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Meni se zdijo pa ravno te Souls kloni najbolj risky špili, ker je oče tako vrhunski špil. Tako da čim je špil le povprečno dober je dejansko v primerjavi z očetom totalno sranje, ker ko ga igraš se ne moreš znebiti občutka, da bi raje igraš še tretjiš soulse.

 

Nioh se mi zdi edini souls špil, ki mu je dejansko uspelo, da je res dober špil s samosvojo mehaniko in svetom, ki ga razlikuje od Soulsov, in kjer je gameplay dovolj dober, da je vreden igranja.

 

Tisti gojcevi roboti, Code Vein in podobna jajca po mojem niso vredna igranja.

Povezava do prispevka

 

 

Navedek

Take-Two Interactive Software, Electronic Arts and Activision Blizzard have all expressed interest in buying the gaming division, said the people, who asked not to be named because the discussions are private. No deal is assured or imminent, two of the people said.
AT&T is looking at divesting assets to service its almost $200 billion in debt.

 

uredilo bitje Denny Crane
Povezava do prispevka
Jude reče pred 11 urami:

(Evil genius 2)

Tole bo zakon.


uf, sedaj sem se prav spomnil na joker, kjer je bil opis predhodnjika te igre...
glede na arhiv je bilo to daljnega leta 2005 https://joker.muzej.si/igre.php?rubrika=4&articleid=946

prihod 64bitnih procesorjev, in začetek nvidiene nadvlade s serijo 6xxx

uredilo bitje T7ank
Povezava do prispevka
T7ank reče pred 1 uro:


uf, sedaj sem se prav spomnil na joker, kjer je bil opis predhodnjika te igre...
glede na arhiv je bilo to daljnega leta 2005 https://joker.muzej.si/igre.php?rubrika=4&articleid=946

prihod 64bitnih procesorjev, in začetek nvidiene nadvlade s serijo 6xxx

 

Med vikendi pospravljam in zdaj prelagam stare Jokerje. Tri sem si vzel na teraso in jih zdaj berem, tegale z Evil Genius 1 ima tudi. Zdajle prebiram Joker 138 (januar 2005, letnik XIII, 1290 SIT). 

 

Na naslovnici so World of Warcraft, The Battle for Middle-Earth in Halo 2. Plakat Half Life 2. V oznanilih KOTOR2, Age of Empires 2, napoved vojne HD-DVD proti blu-rayju in PSP v Evropi. Reklame za matkurja.com, PC Plus Dream m@chine za 219.900,00 SIT. 

 

Joker Cream Team (TM): Sneti, LordFebo, Snail, Luni, Dodo, Wonderman, Airman, Yohan, Retro, Aggressor, Case, Anakonda. 

 

V Igrovju sta opisani igrici Miami Vice z oceno 4 in Knight Rider 2 z oceno 6 :avadodo:

 

uredilo bitje Jude
Povezava do prispevka

Kaj pa to, ko frajerji naredijo novo komercialno Amiga igro, ki dejansko zgleda res dobro?
Slučajno sem naletel na FB, ker so pred kratkim izdali fizično verzijo v spomin na pokojnega avtorja projekta.
Bojda lahko vsak kupec dobi tudi link do exe fajla, ki deluje na PC računalnikih.. Hmmm.


https://acube-systemsbiz.serversicuro.it/shop/en/software/107-the-secret-of-middle-city.html
middle_city1.jpg.b737a601c7007c28b85ba5eb4ecf4adf.jpg

 

Needs a fairly powerful Amiga to run.
Inspired by classics such as "Monkey Island" and "Broken Sword", intriguing and seducing like a "Twin Peaks" parody, "The Secret of Middle City" is an adventure that takes place in a typical north-american mountain town and that sees the protagonist, the goofy and clumsy Federal Agent Cox, strive among mysteries and false leads in order to solve a weird case of presumed homicide.

While the story unfolds, Agent Cox will interact with over 60 characters and will travel along the entire Middle City, its woods and its mountains in order to shed light on the plot and finally be able to solve the case.

And remember! In Middle City nothing and no one is like it appears: secret societies, presumed aliens, weird animals, beautyful girls and tyrannical characters will keep our hero in good company and they will guide him throughout 50 game locations

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...