Skoči na vsebino

[finalna Ćamir GOTY tema] GOTY of GOTY


Hernire

GOTY of GOTY  

54 glasov

  1. 1. Katera izmed nagrajenk zadnjih 8 let je najkvalitetnejša?

    • (2015/GOTG) The Witcher 3
    • (2016) Uncharted 4
    • (2017) Horizon: Zero Dawn
      0
    • (2018) God of War
      0
    • (2019) Death Stranding
    • (2020) The Last of Us 2
    • (2021) It Takes Two
    • (2022) Elden Ring
    • (2023) Baldur's Gate 3

Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

Evo, samo da dodam, ker se strinjam s tem, da ne bo izgledalo kot da hejtamo - v bistvu je Witcher 3 zelo dobra igra, sam da ima ER boljši boj, boljše raziskovanje, boljši svet, boljše bosse in boljše jezdenje, BG3 pa pohara Witcher3 v vseh RPG elementih, od questov do dialogov, levelingu in različnih opcijah.

 

Witcher 3 ima boljše romance. Evo. Mamo neki.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 29 minutami:

Witcher 3 bi bil super RPG če bi zrihtali boj, jahanje, inventory, skill sistem, spell sistem, craft sistem pa še kaj. 
 

Questi so fun, teme so ok, npcji so ok.

 

Na kratko - porihtali gameplay :)

Witcherja gor držijo questi/svet - vse ostalo je precej povprečno, če smo čisto pošteni. Ob izidu vsekakor top špil, dandanes ne več tako zelo…

Povezava do prispevka

Ja Witcher 3 je ob izidu na novo postavil meje open world fantasy FRP-ja. Noro carski liki od prvega do zadnjega, ogromen svet, epic enemyji, epska zgodba, proper umazano in realistično okolje, popolnoma free roaming, questi in sidequesti brez primerjave (velja še v 2024), carska slavic medival goslanje glasba, fejst babe ki ne izgledajo ko dedci, joški, res uno top, pač z naskokom THE GAME v tem žanru.

 

Sam ima pač nesrečo da je v podžanru (open world RPG) oz megažanru (RPG), ki je imel za sabo tko dobesedno najmočnejše desetletje ever - kaj je to prihajalo ven je neverjetno. 

 

Zelda BOTW in TOTK - ene 5 stopenj boljše raziskovanje open worlda kot v W3 in neprekosljiv filing pustolovščine, brez kančka dvoma prelomen naslov

Elder Ring - open world raziskovanje & odkrivanje novega sveta skoraj na niju nove Zelde... plus celoten paket dobrot, ki ga prinese FROM špil. Še en kandidat, ki je čist na novo postavil definicijo top FRP-ja.

Baldurs Gate 3 - najboljši roleplaying, fenomentalen combat, carski liki, hud svet, spet še en špil, ki je absolutno prelomen naslov.

CyberPunk 2077 - nikakor ni prelomen naslov kot so zgornji trije, ampak še vedno pa dvigne open world okolje za kar nekaj stopničk, če ga primerjamo z Witcherjem. Pa za umret lep je, IMO najlepši "RPG" ever made. Pa kruzanje po NC s proper poljsko tehnažo v ozadju je neki najboljšega v gamingu. Tko da tud ta naslov definitivno dvigne par letvic na lojtri.

 

In ja, pač ob takih atomskih bombah izgleda Witcher 3 vsako leto slabše in manj impresivno, tako pač je. Če bi bil arkadna dirkačina, bi pa na primer še vedno suvereno vladal v vseh aspektih  :D 

Povezava do prispevka

Bi si upal trditi, da je sama epskost izkušnje in zgodba pri Withcer 3 še vedno najboljša med vsemi naštetimi naslovi. Jaz če bi imel možnost imeti na polici le enega od teg špilov, bi brez pomisleka dal na polico Withcerja :)

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Feget reče pred 8 minutami:

Bi si upal trditi, da je sama epskost izkušnje in zgodba pri Withcer 3 še vedno najboljša med vsemi naštetimi naslovi. Jaz če bi imel možnost imeti na polici le enega od teg špilov, bi brez pomisleka dal na polico Withcerja :)

 

se strinjam okrog epskosti izkušnje in zgodbe. Tudi sicer ne vem kje je še kej bolj epic kot scale dogajanja v W3, verjetno edino kakšen BG 2 z DLC-jem in Mass Effect. Dodal bi še najboljše (verižne) queste in sidequeste, najboljšega protagonista in najboljše NPC-je (tukaj bi mu dal ob bok edino BG 3). 

 

Jaz bi dal pa verjetno Zeldo BOTW na Polico, če bi moral izbrati samo enega :)

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
AMF reče pred 6 minutami:

Jaz še vedno nisem prišel do nobenega DLCja v Witcherju. Najbolj me odvrača fajtanje, ki ni tako zanič sam fk me je tole po Sekiri težko prebavljati

V prvem DLCju je večji povdarek na zgodbi kakor fajtanju, je pa še zmer fajtanja kr dost. Hearts of Stone je nekaj kar ni za falit, itak ni daljše od kakih 8 ur, pol pa če boš spet not padel pa pojdi še Blood & Wine, ki je pa bolj tipična Witcher izkušnja z novim okoljem, novimi sovražniki, itd

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

V prvem DLCju je večji povdarek na zgodbi kakor fajtanju, je pa še zmer fajtanja kr dost. Hearts of Stone je nekaj kar ni za falit, itak ni daljše od kakih 8 ur, pol pa če boš spet not padel pa pojdi še Blood & Wine, ki je pa bolj tipična Witcher izkušnja z novim okoljem, novimi sovražniki, itd

Kako pa se combat kaj obnese na najvišjih težavnostih? Se moraš ful trudit in kombinirat s spelli ter raznimi drugimi rečmi, ali še vedno prideš brute force skozi večino fightov?

Povezava do prispevka

Jaz brez Quena pa brez napojev sem mrzel. Beastiary je tvoj prijatelj, da veš kaj in kako.

 

Samo ne bom pa rekel, da imam Death March tezavnost raje kakor Normal. Preveč bs smrti je, Geralt nima neki velik health pointsov že sam po seb, tud rollanje v bitki ni tok dobro kot v Soulsbornih..

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Jaz sem vedno igral od začetka, sploh ker je najbolj pomemben lik Hearts of Stone nekdo, ki ga srečaš že v White Orchardu v Base game, tako da ti ne znam odgovorit :)

To pa vem :)

Sam vedno igram na najtežji težavnosti pa je do lvl 20 kr muka
Pa še lvl upanje v tej igri je res slabo. Ubiješ jelena na steroidih pa dobiš 5xp točk. Zažgeš par podgan med tem, ko buliš v joške od Triss pa takoj lvl up

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...