Skoči na vsebino

[finalna Ćamir GOTY tema] GOTY of GOTY


Hernire

GOTY of GOTY  

54 glasov

  1. 1. Katera izmed nagrajenk zadnjih 8 let je najkvalitetnejša?

    • (2015/GOTG) The Witcher 3
    • (2016) Uncharted 4
    • (2017) Horizon: Zero Dawn
      0
    • (2018) God of War
      0
    • (2019) Death Stranding
    • (2020) The Last of Us 2
    • (2021) It Takes Two
    • (2022) Elden Ring
    • (2023) Baldur's Gate 3

Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

Ker se je osmi forumski GOTY natečaj uradno končal, tekmovanje in natečaje uradno predajam uporabniku @Weraziel, da popolnoma na novo osnuje GOTY 2024 glasovanje — s fresh kategorijami in pravili. V teh osmih letih so bile te ankete zelo zabavne, imeli smo par dobrih debat, par tam-tam rezultatov, enkrat smo imeli nagrade za glasovalce, drugič smo si med sabo talali igre, tretjič smo imeli secret santa obdarovanje, četrtič smo imeli large scale GOTG glasovanje, ostalič pa je bila samo plain ankica. Kakorkoli že, meni so te refleksije leta zelo zabavne, vključno z Galkotovo tradicionalno "igral sem" temo. Forum ima pomoje dober okus, saj so v finale vedno prišle super igre, ki so marsikomu lahko navdih za playlisto. Celo večnim forumskim cinikom. Hvala za forumsko rambljanje! Over and out.

 

...

 

Ker pa ne morem spizdit, ne da forumski Ćamir_GOTY dobi proper epilog, pa v ankico mečem še GOTY of Ćamir GOTY, torej izbor najboljše igre vseh glasovanj, za katere sem odprl temo. Da vidimo, če Baldur's Gate 3 nese tudi to ankico, če The Witcher 3 zdrži svoj GOTG primat, ali se na stealth način vmeša kak izmed skritih favoritov.

 

2015 The Witcher 3 (GOTG)

2016 Uncharted 4
2017 Horizon: Zero Dawn
2018 God of War 
2019 Death Stranding
2020 The Last of Us 

2021 It Takes Two

2022 Elden Ring

2023 Baldur's Gate 3 

 

Še vprašanje za debato: Koliko od forumskih GOTY naslovov ste igrali? Koliko preigrali?

Povezava do prispevka

Gut feeling mi je takoj rekel W3, zato sem to kliknil. 

 

Zdej po razmisleku bi rekel da zato, ker je ER vseeno """samo""" dark souls osnova postavljena v res hud open world, mi je srednjeveški fantazijski setting ljubši od postapokaliptičnega TLOU2, RPG zasnova pa ljubša od akcijskega GoW. 

 

Ocenjujem bolj na podlagi katera mi je najljubša, ne najkvalitetnejša, ker na seznamu so vse max kvalitetne igrice.

 

Srećno v novi službi ćamire

Povezava do prispevka

Igral sem 4 iz spiska. Uncharted 4, God of War, Horizon Zero Dawn in Last of Us 2.

 

Glasoval sem za Last of Us 2, mi je od teh najboljša. Pol bi pa dal Uncharted 4 to sem tud končal. Za tem God of War (sem prišel pomoje čez polovico, pa sm pol neki zgubu voljo in nikjer se nism zataknil), medtem ko Horizon Zero Dawn, sm se pa mučil igrat, enostavno mi ni potegnila, ne boj, ne svet ne nič. Enostavno sem si rekel, tole ne bom končal, ne bom se mučil igrat, pa sem jo podaril.

 

Mislim, da bom v bližnji prihodnosti sprobal še Witcher 3. Death stranding sm pa že v RL dost dostavljal. :P

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 38 minutami:

Še vprašanje za debato: Koliko od forumskih GOTY naslovov ste igrali? Koliko preigrali?

Uporabil sem standardni @Galko sisstem (boldano je obrnjeno, boldano podrčratno je platinirano, navadno je samo igrano)

The Witcher 3

Uncharted 4
Horizon: Zero Dawn
God of War 
Death Stranding
The Last of Us 

It Takes Two

Elden Ring

Baldur's Gate 3 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 35 minutami:

Uporabil sem standardni @Galko sisstem (boldano je obrnjeno, boldano podrčratno je platinirano, navadno je samo igrano)

The Witcher 3

Uncharted 4
Horizon: Zero Dawn
God of War 
Death Stranding
The Last of Us 

It Takes Two

Elden Ring

Baldur's Gate 3 

 

Hahaha fak, IDENTIČNI seznam evo :D High five!!!

 

Drgač se pa dejansko ne morem odločit med TLOU 2, Elden Ring in Balders Gate 3 za GOTY of the GOTY.

 

Preprosto ne gre  :( 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Kruz reče pred 29 minutami:

Hahaha, RDR2 sploh ni zmagala svoje leto :avadodo: only on mn3 pol pa nek walking simulator s plešastim starčkom

RDR2 bi mogu kle gor bit pa tud, če ni bil zvotan. Kdo bi pa izbral Horizon Dawn al pa Death Stranding pred RDR2 dejmo bit realni. Vem drgač da je tko lestvica narejena kokr more bit, sam ja, RDR2 je tko like vsaj 10x boljši k tedve igri skupaj. :P

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka
Kruz reče pred 56 minutami:

Hahaha, RDR2 sploh ni zmagala svoje leto :avadodo: only on mn3 pol pa nek walking simulator s plešastim starčkom

 

Menethil reče pred 27 minutami:

RDR2 bi mogu kle gor bit pa tud, če ni bil zvotan. Kdo bi pa izbral Horizon Dawn al pa Death Stranding pred RDR2 dejmo bit realni. Vem drgač da je tko lestvica narejena kokr more bit, sam ja, RDR2 je tko like vsaj 10x boljši k tedve igri skupaj. :P

 

Kruz reče pred 24 minutami:

ali kot vse igre tle gor razen baldurs gate morda

 

bigboss82 reče pred 6 minutami:

SRAMOTA!!!

Sploh ni Bloodborna

 

The Witcher 3 pfff

Baldurs Gate 3 pfff

 

ni cudno, da jaz vse igrice prvi obrnem na tem forumu, ce ste sami motoricno nerazviti nerdi tle gor 

 

Ajde PIČKE DREKAŠKE, dejte še možgančke tja kamor dajete vaše svinjske prstke pa da vidimo vaše true hardcore anal xxx prave goty naslove, da ne bomo samo driske vohal

 

Kar se mene tiče, je edini pravi GOTY seznam

 

2015:Witcher 3 Ni OK, Bloodborne

2016: Uncharted 4 OK

2017: Horizon Zero Dawn Ni OK, Zelda Breath of the Wild

2018: God of War Ni OK, RDR 2

2019: Death Stranding Ni OK, Sekiro

2020: The Last of Us 2 OK

2021: It Takes Two Ni OK, Returnal

2022: Elden Ring OK

2023: Baldur's Gate 3 OK

Povezava do prispevka
Galko reče pred 9 minutami:

 

 

 

 

Ajde PIČKE DREKAŠKE, dejte še možgančke tja kamor dajete vaše svinjske prstke pa da vidimo vaše true hardcore anal xxx prave goty naslove, da ne bomo samo driske vohal

 

Kar se mene tiče, je edini pravi GOTY seznam

 

2015:Witcher 3 Ni OK, Bloodborne

2016: Uncharted 4 OK

2017: Horizon Zero Dawn Ni OK, Zelda Breath of the Wild

2018: God of War Ni OK, RDR 2

2019: Death Stranding Ni OK, Sekiro

2020: The Last of Us 2 OK

2021: It Takes Two Ni OK, Returnal

2022: Elden Ring OK

2023: Baldur's Gate 3 OK

men sam GOW vs RDR2 ni ok. Ostalo pa pa ni lih zame. Unchlolrted, elden roong.

Povezava do prispevka

Glasoval sem za ER, ker mi ima najboljši gameloop, bomo pa vidli ko grem spet obračat BG3 če ga bo presegel.

 

BG3 mi je že višje kakor Witcher 3 (oba sem letos preigral). To da ima v Gospodovem letu 2023 ob izidu BG3 manj glitchev in bugov kakor rerelease 8 let starega špila ... Tsk tsk tsk.

 

Last of Us Part 2 in It Takes Two sta mi tud legendarna naslova, tako da bom kr rekel, da GOTY naslovi zadnjih 4 let so top of the top.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 urami:

 

 

 

 

Ajde PIČKE DREKAŠKE, dejte še možgančke tja kamor dajete vaše svinjske prstke pa da vidimo vaše true hardcore anal xxx prave goty naslove, da ne bomo samo driske vohal

 

Kar se mene tiče, je edini pravi GOTY seznam

 

2015:Witcher 3 Ni OK, Bloodborne

2016: Uncharted 4 OK

2017: Horizon Zero Dawn Ni OK, Zelda Breath of the Wild

2018: God of War Ni OK, RDR 2

2019: Death Stranding Ni OK, Sekiro

2020: The Last of Us 2 OK

2021: It Takes Two Ni OK, Returnal

2022: Elden Ring OK

2023: Baldur's Gate 3 OK

 

Galko reče pred 8 urami:

Meni je pri 2016 še 50:50 split med Uncharted 4 in Dark Souls 3 :)

 

 

Sploh nisem vedel da je blo tok let podvojenih z res epic špili

 

Z vsem se strinjam in ultimativni zmagovalec je Bloodborne :D 

 

 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Kruz reče pred 16 urami:

Hahaha, RDR2 sploh ni zmagala svoje leto :avadodo: only on mn3 pol pa nek walking simulator s plešastim starčkom

Rdr2 ni zmagal niti na game awards btw. Gow je takrat dobil in za moje pojme zasluženo. Perfektna igra.

Iz tega seznama pa gladko vzamem Elden Ring. Bg3 se ne vem kako bo z dodatnimi skozi hodi, zaenkrat kaže vrhunsko. Za elden ring pa itak vem da po 3 skozihodih še vedno igram ker je pač igra perfekten RPG.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...