Skoči na vsebino

[finalna Ćamir GOTY tema] GOTY of GOTY


Hernire

GOTY of GOTY  

54 glasov

  1. 1. Katera izmed nagrajenk zadnjih 8 let je najkvalitetnejša?

    • (2015/GOTG) The Witcher 3
    • (2016) Uncharted 4
    • (2017) Horizon: Zero Dawn
      0
    • (2018) God of War
      0
    • (2019) Death Stranding
    • (2020) The Last of Us 2
    • (2021) It Takes Two
    • (2022) Elden Ring
    • (2023) Baldur's Gate 3

Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

Meni je drugače RDR2 postal po Saint Denisu depresiven za popizdit in sem pol rushal čez igro. 
Pa kitukatu je zadnjič dobro napisal, da zna imeti igra čist brez potrebe zakompliciran gameplay.
Pa to, da še vedno ni 60fps opcije na konzolah opraviči, da ni na drugi best goty lestvici.
also: God of War 2018 je bila zelo dobra igra, ki je imela manj minusov od RDRja

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

Ne kekit, ne galko, ne čamir niso glasovali za ER, če prav vidim, pa sem vsaj za dva pričakoval, da bosta

 

Skoraj kot da je ER dobr špil in ni važno če ga smetana obožuje ali ne

 

Izbrati med TLOU 2, ER in BG 3 ni fer zahteva, če izberem eno, bi ostali dve zamerili. Cant do it son.

Povezava do prispevka
Menethil reče pred 6 urami:

Ma kurac je dobil zasluženo. RDR2 proti GOW je tko like Jordan proti Stackhouse. 

Js popolnoma razumem zakaj je GOW dobil GOTY. Igra je brez napak. Rdr pa ima roko na srce teh par stvari ki jih pač imajo rockstar spili kot npr to premikanje kot da imam v sebi konstantno 2 promila. Aja pa šprintat ne morem v kampu bravo res. Hodim tam kot nek manjak po seno za konje in to. Aja pa top da imam 30 orozij ki jih NE MOREM DAT STRAN ali shranit loadout. Pač dude cmon vsakič ko greš na konja je treba menjat tam na prave pištole. Niti ne vem pol katera je prava točno ker jih je toliko. Pa skoraj 50% mape je skozi celoten game popolnoma neuporabno. In to faking puscava v WESTERN igri. Tudi pacing je malo bogi na momente. Rdr2 je bogata igra s contentom in fantastičnem svetom in veliko bolj ambiciozna kot GOW ampak vseeno ima dosti res očitnih napak.

Povezava do prispevka

RDR2, lol. Ta igra ima nebroj napak, ki jo dela tedious, da kljub temu, da mi je top, niti slučajno ni niti med top3 na moji lestvici.

 

Je kdo probal delat 100% misije trophy? Če si jo delal, potem se ve na kaj ciljam: 

 

tipična struktura RDR2 misije: greš na črko NPCja, začneš misijo, nato 5 min unskippable talka, da prideš s konjem od točke A do B. Nato nek tedious as fuck objective, morebiti še timed, da če slučajno fališ time check ali crkneš, tudi če daš restart from checkpoint, ti igra iz neznanega razloga ne pusti nardit objective in je automatično void. Jovo na novo, spet 5 min talk, ko se pelješ s konjem od A do B.

 

Če pa ne jebeš za objective in trofeje, potem je smešno lahka. Imaš praktično neskončno tobacca in abusaš dead eye. To je kot bi igral GoW na Story. 

 

Pacing zadnje tretjine pa je naravnost obupen. Po tistem, ko nardiš ta težje stvari, imaš misije, kjer voziš vprego, kmetuješ in zabijaš žeblje v ritmu muzike. Sej bi blo kul, če bi bilo to omejeno na nek kratek epilogue.. nak... zadeva je FUUUUUUL dolga, da je še meni, ki take stvari ne mrzim... naredilo, da sem mrzil.

 

Pač tipična, že 20 let stara struktura misij od Rockstara se tu pozna, da se je slabo postarala. Lesen kombat ne pomaga, good luck karkoli zadet med jahanjem konja brez močnega aim assista in dead eye. Pač sej je kul, če se lotiš casually, ampak, ko greš delat 100% se to še kako pozna.

 

Super igra, a ima svoje napake in niti slučajno ni GOTG. Moj glas gre Witcherju3. ER je malo za njim, ampak je evolucija DkS franšize. Monster Hunterja ni na listi, tako da ...  :D 

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

rad bi samo rekel, da če gremo glasovati izključno po zabavnosti in koliko časa te špil animira in ne popusti, potem je It Takes Two celo boljše tempiran špil kakor Uncharted 4, God of War in Last of Us Part 2

 

če imate nekoga s katerim lahko igrate, kupi It Takes Two - je bil zasluženo GOTY

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 2 urama:

Pač tipična, že 20 let stara struktura misij od Rockstara se tu pozna, da se je slabo postarala. Lesen kombat ne pomaga, good luck karkoli zadet med jahanjem konja brez močnega aim assista in dead eye. Pač sej je kul, če se lotiš casually, ampak, ko greš delat 100% se to še kako pozna.

Meni pa se zdi, da je struktura misij v GTA 5/RDR 2 ZELO napredovala, ampak bolj v smeri poUnchartediovanja oziroma mešanja set-piecesov s šicanjem po folku. V starih GTA-jih (in v večji meri še GTA 4, v manjši pa prvi RDR) je vsaka misija izgledala tako, da si uletel na start, 1-minutna sekvenca "ja tukaj moraš dostavit dva paketa za Mehičane, roka roka", pol je bil 3-minutni driving segment, da si dostavljal paketa. Potem se je naenkrat izkazalo, da je zraven Mehičanov še nek sovražni gang, 5 minut random lesenega streljanja, potem pa še 1 minuta vožnje/pobega. To je bilo dobesedno 95 % story contenta GTA 3 trilogije. V RDR 2 oziroma GTA 5 pa se meni misije zdijo dosti bolj vzdušne, ful je set-piecesov. Recimo že kako se GTA 5 začne, ogromno raznolikih misij, že takoj na začetku z Michaelom in zamorcem loviš ukraden čoln s protagonistovo hčerko (mogoče se ne spomnim čisto 100 %), in naenkrat začne lik plezat po avtu in skoči na ukraden čoln. Tega v starih GTA-jih ni bilo, je bil samo lesen combat in lesena vožnja :D. Tako da mogoče je problem, ker so story bitsi zelo Unchartedovski, torej vzdušen in spektakularen set piece in potem streljanje, skratka izredno linearno, medtem ko ostali del igre je sandboxish. 

Povezava do prispevka

Glede na to, da sem lih obrnil GTA5 lahko rečem, da je tam streljanja skoraj prav (imo ene 10% preveč), medtem ko ga je v RDR ene 30-40% preveč. Poleg tega je v petki streljanje boljše - mogoče samo v PS5 remaku z hapticom, čeprav imam že iz vanile isti filing. Je mal leseno, ampak mogoče je boljši filing ker so orožja modernejša. Medtem ko sem se v RDR2 včasih počutil kot da s puško streljam glinene race, eno za drugo... 

 

Haptic feedback bo tu res ogromno pripomogel. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 28. 12. 2023 at 6:29:

Glasoval sem za ER, ker mi ima najboljši gameloop, bomo pa vidli ko grem spet obračat BG3 če ga bo presegel.

 

BG3 mi je že višje kakor Witcher 3 (oba sem letos preigral). To da ima v Gospodovem letu 2023 ob izidu BG3 manj glitchev in bugov kakor rerelease 8 let starega špila ... Tsk tsk tsk.

 

Last of Us Part 2 in It Takes Two sta mi tud legendarna naslova, tako da bom kr rekel, da GOTY naslovi zadnjih 4 let so top of the top.

fak večkrat sem že prebrala to da je mel folk težave z bugi v W3

med nama z jayem sva ga obrnila 4x v različnih stanjih posodobljenosti in je blo število najdenih bugov dobesedno 0

kaj to mava tako srečo s svojih hardverom al kaj :D

Povezava do prispevka

jaz sem prej 3x preigral na PCju in je bil na PCju čist lepo zrihtan špil

 

na PS5 pa po "complete edition" verziji absolutno ne dela tok dobr kot na laptopu iz leta 2016. Sej je igralno, samo vem kje so po tanovem grafični glitchi, ki jih prej ni bilo, sploh Skellige z vijoličnim nebom je mal smotano igrati in nikoli ne veš a bo naslednjič normalno delalo ali ne. Lah 3x reloadam pa še vedno jebalo, ugasnem špil, še enkrat poženem, še vedno jebe, pol pa potuješ iz ene celino na drugo pa začne delat normalno :D 

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 19 urami:

Aja...ti bi tekal po kampu in puna laufal naložen s senom ali kakim drugim tovorom... bi te rad videl kak bi to počel irl. To bi blo totalno immersion breaking, ker tega noben ne počne.

Aha torej tekanje ki je mogoče irl povsod je immersion breaking, to da ima moj mali konj 30 orožij naloženih na sebi pa ne.

Povezava do prispevka
Svizla reče pred 15 urami:

Jst ne morem glasovat, ker si od teh z liste, lastim zgolj 2 (Witcher 3 in Death Stranding - kar se je dalo claimat:blush:) tko da se mi ne zdi primerno... mogoče čez par let:lol:. Mi je pa zabavno brat vaše komentarje in argumente.;)

 

 

 

pač glasuješ za tisto kar si igral in ti je blo najjboljše

js sm tud glih 3 s seznama igral 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...