Skoči na vsebino

[overrated & overhyped] Čislane igrice, ki vam ne sedejo


amnesia

Priporočeni prispevki

dajte napisat kaksno igro, ki jo vsi castijo kot boga, vi pa je ne morete igrati pod nobenim pogojem

 

meni je to sekiro, ze ob izidu sem ga igral na plejki in se nisem mogel pripravit do tega, da bi ga koncal, par dni nazaj sem ga nabavil na steamu (ker je ravno sale in mam cajt igrat), jaz enostavno umiram od dolgocasja v tej igri

 

combat mi je glup (ne najdem prave besede, v osnovi je tight as fuck, ampak mi ta "parry parry parry RB RB parry" cez celo jebeno igro res najeda na polno), okolje je boring, zgodba je boring, glavni lik je boring, mobi so mi totalno krneki, nezanimivi

 

prav nobena stvar mi ne vzge tiste iskrice, ki te potegne naprej in komaj cakas, da vidis naslednje podrocje/bossa/whatever pac

 

takle mamo :/

 

  • Račka +1 4
  • Solzice 1
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka

Snowrunner / Mudrunner
Namesto, da bi mi bilo "zabavno"  vozakat se po zasneženem oz. blatnem terenu, mi je vse skupaj prevelika muka. Ni moj stil igre, takle mamo. 

Podobno velja za Bloodborne, Sekiro in podobne. Enostavno ne morem pasti v te igre. Elden Ring raje nisem niti poskusil.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
amnesia reče pred 19 minutami:

dajte napisat kaksno igro, ki jo vsi castijo kot boga, vi pa je ne morete igrati pod nobenim pogojem

 

meni je to sekiro, ze ob izidu sem ga igral na plejki in se nisem mogel pripravit do tega, da bi ga koncal, par dni nazaj sem ga nabavil na steamu (ker je ravno sale in mam cajt igrat), jaz enostavno umiram od dolgocasja v tej igri

 

combat mi je glup (ne najdem prave besede, v osnovi je tight as fuck, ampak mi ta "parry parry parry RB RB parry" cez celo jebeno igro res najeda na polno), okolje je boring, zgodba je boring, glavni lik je boring, mobi so mi totalno krneki, nezanimivi

 

prav nobena stvar mi ne vzge tiste iskrice, ki te potegne naprej in komaj cakas, da vidis naslednje podrocje/bossa/whatever pac

 

takle mamo :/

 

 

Koncno nekdo z istimi pogledi :D

Povezava do prispevka

Meni so to vse sportne igre, ajde voznja avtov, letal, celo motorjev je nekako smiselno prenesena vsaj na konzole. Ampak drkat neke gumbe kot Ronaldo ali Lebron, Tyson itd, mi je pa samo cudno. Hocem rect, to so zame simulacije kavc pametovanja in nimajo kaj dosti veze s sporti. Uno ko se s pirom v roki deres: "Podej jebote podej"

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 11 urami:

dajte napisat kaksno igro, ki jo vsi castijo kot boga, vi pa je ne morete igrati pod nobenim pogojem

Witcher 3.

 

Se zavedam, da gre za odličen špil ampak meni pri njem nekaj ne sede. Sem kar precej časa vložil v špil ampak mi je na koncu res že muka bila in nisem niti končal.

 

Tudi Netflixovo serijo sem quital po prvi sezoni. Knjige pa tudi sem probal in ni šlo. Cel IP mi ne paše očitno :D

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 12 urami:

dajte napisat kaksno igro, ki jo vsi castijo kot boga, vi pa je ne morete igrati pod nobenim pogojem

FPSji na splošno. Ajde, ni da ne morem igrati. Lahko se komot prisilim in celo uživam v kaki izjemi (Far Cry 3, Titanfall 2, CP77), ampak kljub temu to ostaja moj najmanj priljubljen žanr. Najmanj priljubljen setting pa mi je moderni. Razni GTAji in podobno nevzdušno contemporary sranje, ki mu pravim antieskapizem. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 12 urami:

Čak a nisi zatrjeval da si Bloodborne končal :D


Nope. Obupal sem nekje bolj ali manj na začetku :) . 
Pa sem se trudil in silil; igri sem dal celo dvakrat ali trikrat priliko v različnih časovnih razponih... Enostavno mi ni sedlo.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

To sem se zgleda zatipkal. Moral bi napisati "Itak sem preigraval". Ne rečem pa, da ni super igra. Atmosfera je bila zelo všečna! Ampak igralno pa nisem in nisem padel not. 
Saj, dejansko je malo iger, ki jih jaz ne bi vsaj poskusil igrati. S tem mislim na različne žanre, čeprav sem z jetri in ledvicami zaprisežen avanturist. Celo Sekiro sem preigral prve pol ure in čeprav mi je seting kul, sem očitno motorično nesposoben, da bi lahko prilezel kam daleč. Edino Elden Ring še nisem niti poskusil in pomoje ne bom, ker me je izučilo.

 
 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 4 minutami:

To sem se zgleda zatipkal. Moral bi napisati "Itak sem preigraval". Ne rečem pa, da ni super igra. Atmosfera je bila zelo všečna! Ampak igralno pa nisem in nisem padel not. 
Saj, dejansko je malo iger, ki jih jaz ne bi vsaj poskusil igrati. S tem mislim na različne žanre, čeprav sem z jetri in ledvicami zaprisežen avanturist. Celo Sekiro sem preigral prve pol ure in čeprav mi je seting kul, sem očitno motorično nesposoben, da bi lahko prilezel kam daleč. Edino Elden Ring še nisem niti poskusil in pomoje ne bom, ker me je izučilo.

Ne, sej se ne rabiš izgovarjat. Za ful folka je prvo srečanje s Cleric Beast endgame. :D

Povezava do prispevka
bigboss82 reče Pravkar:

pizda stari moj

jaz ti se vedno verjamem, ma pocasi zacenjam sumit, da malo nakladas

ze zadnjic kaj je bilo neki ne spomnem se vec

 

kako si preigraval zacetek :))))

dobro sej ne recem ampak

od zdaj naprej bom bolj pozoren

da nimas une Ostržkove motnje al kako bi temu rekel brez zlobe :)

Morda ti bo zdaj jasno čemu nekaterim preseda. Tip je faking gatling gun. :D

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 8 minutami:

da nimas une Ostržkove motnje al kako bi temu rekel brez zlobe


Dejansko me spomin res  močno jebe. Stokrat sem že rekel, da se določenih stvari spomnim v živo, ne bom pa recimo vedel kaj sem jedel včeraj. Ampak to zna biti OK, ko ponovno igram kakšno igro in sem "wauu, kako zanimivo", "noro, le zakaj nisem tega že prej igral" ipd.
Nimam pa Ostržkove motnje, ker to mi je en od največjih grehov možnih.  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...