Skoči na vsebino

[kojnzolaši in uporabniki osebnega PC računalnika] Srečanje v živo


...  

39 glasov

  1. 1. Pofočkalnica

    • Pridem
    • 50:50, še javim
    • Ne pridem, a hočem nekaj poklikat


Priporočeni prispevki

jaz upam da:

 

- pride res čimveč NOVIH IN SVEŽIH FORUMAŠOV

- da so novi udeleženci čudni ko svinja, res uno weird modelčki, pač da pridejo v nekih čudaških outfitih, smrdijo po dreku, imajo res awkward slabe šale, že po enem piru ščijejo po folku in se derejo pro hitler parole itd itd.

 

Pač uno, da si človek zapomne meet, ne pa tko kot izgledajo srečanja Smetane, kjer je na tedenski tomboli v DSO Ribnica več adrenalina in fuka

  • Na jagodo +1 2
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 minutami:

jaz upam da:

 

- pride res čimveč NOVIH IN SVEŽIH FORUMAŠOV

- da so novi udeleženci čudni ko svinja, res uno weird modelčki, pač da pridejo v nekih čudaških outfitih, smrdijo po dreku, imajo res awkward slabe šale, že po enem piru ščijejo po folku in se derejo pro hitler parole itd itd.

 

Pač uno, da si človek zapomne meet, ne pa tko kot izgledajo srečanja Smetane, kjer je na tedenski tomboli v DSO Ribnica več adrenalina in fuka

To sam rečeš Gorannu, on takoj zrihta folk.

Povezava do prispevka

Ko sem jaz nazadnje menjal zaposlovalca, sem se novemu zlagal, da imam 60 dnevni odpovedni rok (v resnici sem imel 30, ampak sem se uspel zmeniti za 15 dni). In sem potem 45 dni smrdel doma / po dopustih, uni novi revež lastnik me je pa na dva dni klicaril, če lahko pridem kaj prej, ker bodo ravnokar crknili od dela :D :D

 

Top 5 najboljših odločitev u lajfu IMO

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 18 urami:

kurba je težko v google napisat vrdlovci joker 

 

Joker 93

https://joker.muzej.si/article.php?rubrika=28&articleid=463

Prebral članek, TOP spomini in res carsko napisano :D 

 

Takrat sicer Jokerja še nisem bral, ker sem bil star 10, bolj samo prelistal, sem pa 100 % verjel njihovi kasnejši namizni igri "Adijo, bedaki!" in se na polno veselil izida. Res dobri hoaxi

 

Glede Vrdlovceh pa sta dva Čeha za svoj diplomski projekt naredila podobno reč, ampak pač na neprimerno večjem scalu: https://en.wikipedia.org/wiki/Czech_Dream

Povezava do prispevka
Galko reče pred 18 minutami:

Ko sem jaz nazadnje menjal zaposlovalca, sem se novemu zlagal, da imam 60 dnevni odpovedni rok (v resnici sem imel 30, ampak sem se uspel zmeniti za 15 dni). In sem potem 45 dni smrdel doma / po dopustih, uni novi revež lastnik me je pa na dva dni klicaril, če lahko pridem kaj prej, ker bodo ravnokar crknili od dela :D :D

 

Top 5 najboljših odločitev u lajfu IMO

Čak, kako ti je nasedel, ker prejšni te je moral odjavit, novi pa prijavit. Če si 45 dni bil doma, potem ta čas nisi bil zaposlen in nisi dobil plače in ti ni tekel delovni čas... pred penzijo ti bo falilo 45dni!

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 5 urami:

Čak, kako ti je nasedel, ker prejšni te je moral odjavit, novi pa prijavit. Če si 45 dni bil doma, potem ta čas nisi bil zaposlen in nisi dobil plače in ti ni tekel delovni čas... pred penzijo ti bo falilo 45dni!

 

Ni dal odpovedi, preden je podpisal pogodbo?

Kaj pa on ve, kok maš ti dejansko odpovednega roka

 

men se je tokrat sam brezveze zdelo met vmes kaj placa, če sem bil v 2022 dva mesca res brezposelen (pa bi realno glede na postopek izbora lahk začel delat 2 tedna prej, kot pol sem, sam sem raj še mal izkoristu brezdelje in nadomestilo)

 

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka

Točno tako :) Kaj je pa novi zaposlovalec vedel, pač jaz sem mu ruknil en čizerski fejk datum, kdaj kao ratam free agent, in to je blo to :D 

 

In ja, biti tistih 45 dni brez prihodkov je bil tko, najboljš porabljen dnar ever :)  Neki keša prišparanega, veš da te čaka nov job in da ti ni treba skrbet, mesec pa pol dopusta. M m m mmmm, takrat sem si ga pa res lepo spočil

Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 urami:

jaz upam da:

 

- pride res čimveč NOVIH IN SVEŽIH FORUMAŠOV

- da so novi udeleženci čudni ko svinja, res uno weird modelčki, pač da pridejo v nekih čudaških outfitih, smrdijo po dreku, imajo res awkward slabe šale, že po enem piru ščijejo po folku in se derejo pro hitler parole itd itd.

 

Pač uno, da si človek zapomne meet, ne pa tko kot izgledajo srečanja Smetane, kjer je na tedenski tomboli v DSO Ribnica več adrenalina in fuka

Yo, a plac je bil ze dorecen?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...