Skoči na vsebino

[kojnzolaši in uporabniki osebnega PC računalnika] Srečanje v živo


...  

39 glasov

  1. 1. Pofočkalnica

    • Pridem
    • 50:50, še javim
    • Ne pridem, a hočem nekaj poklikat


Priporočeni prispevki

Galko reče Dne, 26. 1. 2024 at 10:05:

Ko sem jaz nazadnje menjal zaposlovalca, sem se novemu zlagal, da imam 60 dnevni odpovedni rok (v resnici sem imel 30, ampak sem se uspel zmeniti za 15 dni). In sem potem 45 dni smrdel doma / po dopustih, uni novi revež lastnik me je pa na dva dni klicaril, če lahko pridem kaj prej, ker bodo ravnokar crknili od dela :D :D

 

Top 5 najboljših odločitev u lajfu IMO

pa te ni minil do novega delodajalca če majo tolk preveč za delat :rofl:

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 1 minuto:

pa te ni minil do novega delodajalca če majo tolk preveč za delat :rofl:

 

ja to se tud meni sliš slabo, takoj uletiš v štalo in nadure :mehkoblato:

 

do zdej sem mel srečo, da so bli povsod uvodni tedni bolj postopno uvajanje in spoznavanje teama in dela

Povezava do prispevka

Ne pa jest, nazadnje k sm šiht menjal, sem zadnji dan deelal v petek, v ponedeljek pa na novem šihtu, ker so me tolk prosil naj ostanem, pa sem debil osttal. Pol sem pa čez par mesecev dobil položnico od prejšnjega šihta, ker sem bil na nekem šolanju in ni dovolj časa minilo, da bi bil opravičen oditi brez plačila :)

 

 

  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 25 minutami:

pa te ni minil do novega delodajalca če majo tolk preveč za delat :rofl:

 

Raz reče pred 21 minutami:

 

ja to se tud meni sliš slabo, takoj uletiš v štalo in nadure :mehkoblato:

 

do zdej sem mel srečo, da so bli povsod uvodni tedni bolj postopno uvajanje in spoznavanje teama in dela

 

Ma fora je bla da sem tam uletel na dosti senior pozicijo in da je lastnik vedel, da me lahko ful dobro uporabi, in je pač valda probal vse da asap dobi svoje.

 

Kaos in štala je pa itak modus operandi v agencijah, ker si pač 100% vezan na aktivnosti od klientov. Sej neki se da splanirat, ampak vedno so kake nepričakovane frke, ker se pač tudi klientom zgodi svašta (ne pride roba v štacuno, kdo pade na motorko, influencer se privat slika z mein kampfom v roki itd). Tko, dost sinusna krivulja, en dan normalni 8 ur šiht, en dan gledaš v luft pol dneva in drkaš kurac, en dan gagaš do 19:00. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

imate že vsi izbrane outfite / imidže za danes???

 

Ne vem če mi bo zneslo, kaj izvirnega, pač šiht pa dost zgodej vse skp. Tko sem razmišljal, da je najbolj simple, da bi bil Max Payne 3, sam bo mal hecno, ker bo že Mefisto Max Payne 2.5

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...