Skoči na vsebino

[kojnzolaši in uporabniki osebnega PC računalnika] Srečanje v živo


...  

39 glasov

  1. 1. Pofočkalnica

    • Pridem
    • 50:50, še javim
    • Ne pridem, a hočem nekaj poklikat


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 1 uro:

Ja no, pa ne rabis jest najvecji junk sam da bi zvisal kalorije. To tudi ni glih dobro. Da se jest kvalitetno in veliko.

da se že, sam je težje

velik kvalitetne hrane je bolj nasitne in zahteva pripravo

junka se da pa hitr in enostavno pojest velik

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 2 urama:

Ja no, pa ne rabis jest najvecji junk sam da bi zvisal kalorije. To tudi ni glih dobro. Da se jest kvalitetno in veliko.

 

Težko je požret 6 kil solate s pol kile makaronov in pol kile mesa 3x na dan :D Lažje je kalorije zafilat z junkom, ali pa pač hrano, ki je namenjena gainanju.

uredilo bitje Aktivist Vanč
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče Dne, 5. 2. 2024 at 19:06:

To vsi rečejo. A pol, ko grejo dejansko štet kalorije... vidijo, da en kurac pojejo. Za kosilo z žensko poje solatko s piščancem in potem zvečer pol čokolade po večerji pa misli koliko je požrl. Človek, če bi se rad zredil, žri vsak dan brez pardona 3000 kalorij, drugače ne bo nič. To moraš požret za kosilo dobre pol kile krompirja ali riža (riža kuhanega teža) , 300-400g mesa... Zjutraj neke ovsene kosmiče z wheyom in oreščki... Večer spet konkretno porcijo hrane... Ne delaš ti nič proti fiziki :D in če boš en dan jedel bolj lahko hrano, si zjebal dva dneva, ko si konkretno jedel. 

 

Kam naj to dam, lahko sam bruhat grem po takem kosilu.

Povezava do prispevka

poslji da ocenimo, drugace I call bullshit

 

hrbet more bit hrbet, ne da si suh in se vidijo misice zaradi tega.. ali da imas ogromen hrbet ker si zalit

 

more bit debelina in sirina in definicja

 

zato sem reku 6pack plus hrbet

 

je pa res da eni imajo bolj natural samo.. jebiga I call bull shit, pokazi.. do takrat bo verjel da si samo suh al pa zalit :)

 

sicr po to malo nabijm to se ve

meni je hrbet najbolj zajebano

komaj pred kratkim sem ugotovil kako ga delat da izoliram misice, prej so me vedno boleli bolj bicepsi kot hrbtne misice

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 7 urami:

Recimo 400g mesa (~2 gostilniska snicla) in pol kile krompirja (3-4 medium krompirji), sploh ni nek velik. Se posebno ce recimo naredis pire krompir. Riza pa ajde, sam riz je tudi po kcal ~x5 od krompirja. 

a kej furaš poste? 

Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 1 uro:

poslji da ocenimo, drugace I call bullshit

 

hrbet more bit hrbet, ne da si suh in se vidijo misice zaradi tega.. ali da imas ogromen hrbet ker si zalit

 

more bit debelina in sirina in definicja

 

zato sem reku 6pack plus hrbet

 

je pa res da eni imajo bolj natural samo.. jebiga I call bull shit, pokazi.. do takrat bo verjel da si samo suh al pa zalit :)

 

sicr po to malo nabijm to se ve

meni je hrbet najbolj zajebano

komaj pred kratkim sem ugotovil kako ga delat da izoliram misice, prej so me vedno boleli bolj bicepsi kot hrbtne misice

 

valda sem sam suh

ofuj fitnes

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 urama:

 

valda sem sam suh

ofuj fitnes

 


jaz isto, dost več doma potelovadim pa se gibam kot včasih, zato sem tudi šel ene 10 kg dol, ful pa nimam volje in mindseta, da bi se šel proper fitnes, štetje kalorij, milijon specifičnih vaj itd

 

Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...