Skoči na vsebino

Trenutno igram [03/2024]


Priporočeni prispevki

iz enga od stolpov iz Elden Ring ko pogledaš proti vodi se vidijo drevesa, kar namiguje da je ER DLC res v tistem vmesnem prostoru in da je kao veil, da ne vidiš tega Shadow sveta

 

I mean, sej naslov že vse pove, Shadow of the Erdtree

Povezava do prispevka

MH World in Rise - to sta igri, ki jih igram skoraj da dnevno, ker pač si ne predstavljam dneva brez, da nebi šel vsaj en hunt. 

TLOU2 - sem odigral še PS5 različico na Grounded... pizda huda igra, hejterji so zabiti. Sam No return je kar zabaven, ampak po nekaj 10 urah je zadeva preigrana in ne vleče več. Še vedno jočem, ker niso vključili podobnega MP načina kot je bil ta v enki.

 

Odštevamo do DD2!

 

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
seattle reče pred 7 minutami:

Dejte plis zmer k limate screenshote napisat kera igrica je to. 
K dostkrat nimam blage kej je to in ratam zivcn, sploh ce mi zgleda zanimivo in bi rad probal :D

 

Ne valja. Profesor je zajeban sam do svojih učencev/dijakov. Zanj pravila ne veljajo. <_<

Povezava do prispevka
seattle reče pred 14 minutami:

Dejte plis zmer k limate screenshote napisat kera igrica je to. 
K dostkrat nimam blage kej je to in ratam zivcn, sploh ce mi zgleda zanimivo in bi rad probal :D

Čeprav tole na teh dveh screenshotih zgleda take generic mobile smeti, da res obup

 

Če ne bi vedel, da je dejansko dobra igrica v ozadju, bi bila res huda anti-reklama :D 

  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

vceri sem instaliral SOMA in sem kr padel not. zanimiv koncept, predvsem zacetni del igre mi je vsec. je pa zelo confusing igra. razumem, da je namen igre, da cez koscke informacij sam sestavljas zgodbo ampak ene stvari so preprosto nedorecene, kot naprimer kako za vraga se sploh zbudis? kdo in zakaj te je zbudil?

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Aja, sem pa instaliral igrico zato k sem hotu mal chillaxat. K pri drugih igrah je treba skoz neke builde delat in razmisljat kere poteze nardit v combatu. Pol se pa sekiras skoz a si dobro optimiziral build in ce dobro razumes mehanike.

 

Tle sem pricakoval, da se ne bom neki sekiral glede tega ampak sem ugotovil, da se vseeno sekiram, ce sem spustil kaksen kos informacij medtem k se zgubljam po mapi in bezim pred monstri.

 

Aja pa ena zamujena priloznost igre je, da bi ti lahko tu pa tam dala kaksno moznost izbire in bi potem ble neke posledice. Tega vsaj zaenkrat ni blo. Dajo ti samo zgodbo in te prisilijo, da naredis to in ono, pol si pa lahk samo sam pri sebi mrmras v brado.

Povezava do prispevka

Po dobrem mesecu se vračam v single player špile. Jedi Survivor je enostavno tako velike smeti(IMO), da sem potreboval pavzo in razmisliti o svojih odločitvah v življenju.:D

Nov mesec in z njim Lies of P.

Občutek po parih urah je takšen.

giphy.gif

uredilo bitje fric
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
drevored reče pred 1 uro:

vceri sem instaliral SOMA in sem kr padel not. zanimiv koncept, predvsem zacetni del igre mi je vsec. je pa zelo confusing igra. razumem, da je namen igre, da cez koscke informacij sam sestavljas zgodbo ampak ene stvari so preprosto nedorecene, kot naprimer kako za vraga se sploh zbudis? kdo in zakaj te je zbudil?

Predlagam, da si na youtube pogledaš povzetek zgodbe.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 5 minutami:

a je tam dejanski odgovor na moje vprasanje al so samo neka predvidevanja geekov, ki niso zmogli zivet brez odgovora in so si izmislili neko svojo zgodbo

Moj spomin je preslab, da bi ti na to odgovoril. Spomnem se le, da sem na marsikatero vprašanje dobil odgovor.

Povezava do prispevka

Atomic Heart

 

Pa ni slaba no. Estetsko zanimiva, zgodba mi zaenkrat dogaja, ker je tako netipicna, svet precej odpiljen z elementi, ki rahlo spominjajo na ubisoft kliseje, ampak s takimi ubrisanimi twisti, da je prav osvezilno. Boj pa je zaenkrat tudi ravno prav zajeban in hiter.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 6 urami:

a je tam dejanski odgovor na moje vprasanje al so samo neka predvidevanja geekov, ki niso zmogli zivet brez odgovora in so si izmislili neko svojo zgodbo

 

Je precej let, kar sem igral, ampak kakor se spomnim, se stvari na koncu kar dobro poklopijo in povežejo... vsaj nimam v glavi, da bi imel tone nerešenih vprašanj oziroma ful očitnih lukenj v pripovedi, ki bi mi najedale. Konkretno za tvoje vprašanje se ne spomnim, al je na koncu jasno obrazloženo al ne - a ni tako, da te ena znanstvenica kmalu kontaktira in je pol uploadana v računalnik kot en stalen vodič prisotna s tabo? Verjetno ona?

 

ne vem, kako daleč si, ampak bi rekel, da je res cel point zgodbe v temu špilu, da ti na začetku ni nič jasno (kdo sem, kako je lahko moja zavest en večer zaspala v letu 2013 (?) in se navidez v trenutku zbudila par stoletij kasneje itd.) in si zelo po koščkih sestavljaš sliko, zakaj in kako si se znašel, kjer si se.

uredilo bitje Raz
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

ja ona pravi da nic ne ve o meni. sej kako bi k je pa minilo sto let vmes.

 

sej ni miljon takih vprasanj. v bistvu samo dve:

 

- kdo me je zbudil cez sto let in zakaj lih mene glede na to da je full folka shranjenih na kompjuterih

- whats the deal z emp monsterji oz z monsterji nasploh. kako so nastali in zakaj so sovrazni do mene?

Povezava do prispevka
drevored reče pred 15 urami:

ja ona pravi da nic ne ve o meni. sej kako bi k je pa minilo sto let vmes.

 

sej ni miljon takih vprasanj. v bistvu samo dve:

 

- kdo me je zbudil cez sto let in zakaj lih mene glede na to da je full folka shranjenih na kompjuterih

- whats the deal z emp monsterji oz z monsterji nasploh. kako so nastali in zakaj so sovrazni do mene?

 

za prvo pol žal ne vem, beats me :) mogoče so pa res pozabli nekje vmes vsaj omenit, kdo oz. kaj je ravno tebe izbralo in te zbudilo

 

za drugo je mislim da omenjeno, da:

Spoiler

tisti umetno ustvarjeni superorganizem/AI, ki zadnjim ljudem uide izpod nadzora, začne po svoje krojit 'evolucijo' in corrupta ostale organizme v oceanu, vključno z ljudmi; se pa do neke mere strinjam, da so te pošasti in njihov učinek na protagonistove umetne čute (kao EMP efekt) res malo za lase privlečene, kot ena dediščina serije Amnesia (čisti horror, junaku se začne ekspresno trgat ob pogledu na pošastke in predolgem stanju v temi), ki se ji avtorji niso hotli čisto odpovedat, čeprav je SOMA bolj filozofska in z bolj subtilnim občutkom groze izven tistih delov, ko se skrivaš pred monsterji; verjetno bi res lahko ta del lahko izpeljali z malo manj Amnesia-like gimmicki

 

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Trine 4

7/10

trine-4_APsSlB2.jpg?width=1200&height=12

Platformer, ki ti daje možnost igranja treh likov (magijaš, puščarec in vojščak). V njej se prebijaš čez mape polne lažjih ugank. Napram trojici je dosti daljša, DLC pa mi je bil najbolj zabaven del igre. Combat ni nek presežek, ampak jim je uspelo, da v njem uporabljaš različne like in abilitije, čeprav to ni nujno potrebno. Igra je zelo lepa z raznolikimi okolji. Zgodba je narejena za do 10 letnike, vendar posrečena za brezbrižno nažigavanje. Kontrole so na trenutke nekoliko štoraste, objekti tu in tam zglitchajo in ti dovolijo cheesy bypass ugank. Za ljubitelje sproščenih platformerjev definitivno priporočam.

 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...