Skoči na vsebino

[GOTG] GOTG


Gost Chenier_

Game of the Generation  

96 glasov

  1. 1. GOTG

    • Bloodborne (2015)
    • Civilization VI (2016)
    • Death Stranding (2019)
    • God of War (2018)
    • Horizon Zero Dawn (2017)
      0
    • The Last Guardian (2016)
    • The Legend of Zelda: Breath of the Wild (2017)
    • Monster Hunter World (2017)
    • Red Dead Redemption 2 (2018)
    • Nier: Automata (2017)
    • Sekiro: Shadows Die Twice (2019)
    • The Last of Us Part II (2020)
    • Uncharted 4: A Thief's End (2016)
    • The Witcher 3: Wild Hunt (2015)


Priporočeni prispevki

Hohoho, kaj pa to ko je GOTY, GOTG, najboljši špil ever, največje literarno delo ever etc etc BLOODBORNE že skoraj na 20% glasov??? Mooo takoj grem poklicat brate Kitajce, če se da pri njih najete SEO backlink farme pokoristiti še za kaj, recimo za glasovanje na forumu :D:D 

 

Drgač pa evo, kar se mene tiče so prov vsi od tehle hitov proper GOTG material, pade roka pa mrzlo pivo takoj:

 

Bloodborne (2015)
God of War (2018)
The Legend of Zelda: Breath of the Wild (2017)
Red Dead Redemption 2 (2018)
The Last of Us Part II (2020)
The Witcher 3: Wild Hunt (2015)

Povezava do prispevka

Ne znam (a se sploh še da?) pogledat, kok ljudi je napisal kaj v temo, samo men je čist fenomenalno, da je 81 glasov, na nekem slovaškem forumu leta 2020. In da je folk tko res zagret in čustven glede prestižnega naslova GOTG v podelitvi tega istega foruma. In poj stipe v PS5 temi, da smo izgubil otroka v sebi. Mogoč se nam jebe za nek pleh in SSDje, ampak gaming se pa tukaj jemle resno.

  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Fora bi bla, da nekdo po zaključenem glasovanju spaca skupaj neko priznanje in kipec, pa se to uradno pošlje zmagovalcem. Mogoče bojo mislili, da je to kaj pomembnega in bo na koncu na kakem ovitku igre pisalo "Game of the Generation - Mn3njalnik 2020". Tak ko majo včasih ene igre celega kupa teh nagrad kje napisane :D

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
keba reče pred 3 minutami:

Uff kakšen poraz za TLOU 2. Koliko se je govorilo o tej igri, kako je najboljša, z najboljšo zgodbo, vzdušjem in vsem ostali, nekateri so jo branili kot templarji Jeruzalem, potem pa dobi bore 4 glasove od 80+ glasov.

 

Nekaj tukaj ne štima...

 

Ja... kasneje so spoznali svojo zmoto, ko sta jih Static in bratranec z argumenti prepričala.

 

Šimšalamima Huhu reče pred 3 minutami:

Obstaja neka fotka nage riti in razširjenih rok znange menjalničarja, ki bi lohk bil model za kipec, tko neki v slogu oskarja. Sicer ne bi bil zlat ampak medeninast, ker v teh koncih znamo cenit vrednost bakra. Bi bila pa to valda res prestižna nagrada, podeli se jo samo enkrat na generacijo!

 

Daj sliko, da vidimo model, če se da kaj naredit :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
keba reče pred 2 minutama:

Uff kakšen poraz za TLOU 2. Koliko se je govorilo o tej igri, kako je najboljša, z najboljšo zgodbo, vzdušjem in vsem ostali, nekateri so jo branili kot templarji Jeruzalem, potem pa dobi bore 4 glasove od 80+ glasov.

 

Nekaj tukaj ne štima...


ja, sam na tem forumu :D to je merilo ;) 

Povezava do prispevka

BB je igralno, stilisticno in po vzdusju verjetno res superioren, ampak na koncu dneva sem 200 ur plus in skoraj pol leta ekskluzivno Witcherja igral pa nisem nikoli imel feelinga da se mi je vleklo in da sem navelican. Pomoje lahko na prste ene roke prestejem kolikokrat se mi je to zgodilo tako da gre moj glas njemu.

Povezava do prispevka
keba reče pred 2 urama:

Uff kakšen poraz za TLOU 2. Koliko se je govorilo o tej igri, kako je najboljša, z najboljšo zgodbo, vzdušjem in vsem ostali, nekateri so jo branili kot templarji Jeruzalem, potem pa dobi bore 4 glasove od 80+ glasov.

 

Nekaj tukaj ne štima...

 

Transspolna judovsko-feministična zarota :ninja::ninja::ninja: 

 

Jaz bi igrico sicer verjetno dal na 3. mesto, za Bloodborne in Witcher 3. Oziroma ne vem. Mogoče bi dal Zeldo vmes. Hm. 

Povezava do prispevka

Jah praktično vsi naslovi so po svoje vredni naziva GOTG, žal nekateri izpadejo iz izbora iz drugih razlogov...

Bloodborne (2015) Nisem končal, sicer mi je bil všeč, ampak mi je ubil voljo! :D

Civilization VI (2016) Nisem igral, ne vem če bom kdaj, enostavno si ne predstavljam igrat na TV-ju
Death Stranding (2019) Nisem igral, čaka v vrsti
The Legend of Zelda: Breath of the Wild (2017) Nisem končal, vmes me je malo minilo
Monster Hunter World (2017) Nisem igral, ni moj žanr

Nier: Automata (2017) Nisem igral, pride na vrsto
Sekiro: Shadows Die Twice (2019) Nisem igral, pride na vrsto
The Last of Us Part II (2020) Nisem igral, pride na vrsto
The Witcher 3: Wild Hunt (2015) Nisem igral, je že naložen, ko končam Gearse verjetno zaženem

 

Tako, da sem se moral odločat med preostalimi in izbral RDR2, ampak bi lahko bil katerikoli drug naslov od spodnjih:

Uncharted 4: A Thief's End (2016)

Red Dead Redemption 2 (2018)
Horizon Zero Dawn (2017)
The Last Guardian (2016)
God of War (2018)

Povezava do prispevka
keba reče pred 12 urami:

Uff kakšen poraz za TLOU 2. Koliko se je govorilo o tej igri, kako je najboljša, z najboljšo zgodbo, vzdušjem in vsem ostali, nekateri so jo branili kot templarji Jeruzalem, potem pa dobi bore 4 glasove od 80+ glasov.

 

Nekaj tukaj ne štima...

tako je to, ko se omejiš zgolj na peasant konzolaše ..-

Povezava do prispevka

A sta pol Slinč in Čenir objavila rezultate glasovanja v celoti, tudi za prvi del po kategorijah (nominacije in končni izbor) in potem nominacije za GOTG?

 

Ful me zanima, koliko je določenim špilom zmanjkalo oz. bi bilo že za pregled top igric in priporočil ostalih fajn imet tudi vpogled na listo špilov, ki niso prišli v končna glasovanja... 

 

 

Povezava do prispevka

Malo v razmislek:

 

Zakaj pa Bloodborne igra generacije, torej najjača od vseh najjačih, Dark Souls 3 pa niti med nominacije? Mislim, da niti ni bil enkrat samkrat omenjen s strani kogarkoli v temi od nominacij? Pa sploh ni slaba igra. Roko na srce so vse souls igre v nekem pogledu identične oz. podobne (dober level design, zahteven tepež napram ostalim igram te zvrsti, obskurno podajanje zgodbe in lora, replayability - v tem pogledu ima Souls po moje celo prednost, ker je orožij malo morje, NPC kvesti, odpiljen design monsterjev in bossov ipd.), pač vidi se tisti Fromsoftverski pridih, zato mi je zanimivo, da je BB celo igra vseh iger, DKS3 pa je kar pozabljen, čeprav je prišel kasneje. 

 

BB že zaradi multiplayerja in slabega pvpja dobi pri meni nekaj minus pik, ki jih Souls igre nimajo. V tistem segmentu je celo bil veliko razočaranje in velik korak nazaj napram DKS2, ki je bil v pvp sceni izredno popularen med maherji.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 10 minutami:

Malo v razmislek:

 

Zakaj pa Bloodborne igra generacije, torej najjača od vseh najjačih, Dark Souls 3 pa niti med nominacije? Mislim, da niti ni bil enkrat samkrat omenjen s strani kogarkoli v temi od nominacij? Pa sploh ni slaba igra. Roko na srce so vse souls igre v nekem pogledu identične oz. podobne (dober level design, zahteven tepež napram ostalim igram te zvrsti, obskurno podajanje zgodbe in lora, replayability - v tem pogledu ima Souls po moje celo prednost, ker je orožij malo morje, NPC kvesti, odpiljen design monsterjev in bossov ipd.), pač vidi se tisti Fromsoftverski pridih, zato mi je zanimivo, da je BB celo igra vseh iger, DKS3 pa je kar pozabljen, čeprav je prišel kasneje. 

 

BB že zaradi multiplayerja in slabega pvpja dobi pri meni nekaj minus pik, ki jih Souls igre nimajo. V tistem segmentu je celo bil veliko razočaranje in velik korak nazaj napram DKS2, ki je bil v pvp sceni izredno popularen med maherji.

 

IMO zato ker je bil DkS 3 že četrti souls špil zapored. Sicer ful uživantski, ogromen in nabit s contentom, ampak pod črto pa še vedno more of the same :) Dark Souls 1 bi bil pa komot GOTG prejšnje generacije. 

 

MP komponenta pa... ...svira kurca večini folku tukaj, sodeč po glasovanju :D

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 29 minutami:

Malo v razmislek:

 

Zakaj pa Bloodborne igra generacije, torej najjača od vseh najjačih, Dark Souls 3 pa niti med nominacije? Mislim, da niti ni bil enkrat samkrat omenjen s strani kogarkoli v temi od nominacij? Pa sploh ni slaba igra. Roko na srce so vse souls igre v nekem pogledu identične oz. podobne (dober level design, zahteven tepež napram ostalim igram te zvrsti, obskurno podajanje zgodbe in lora, replayability - v tem pogledu ima Souls po moje celo prednost, ker je orožij malo morje, NPC kvesti, odpiljen design monsterjev in bossov ipd.), pač vidi se tisti Fromsoftverski pridih, zato mi je zanimivo, da je BB celo igra vseh iger, DKS3 pa je kar pozabljen, čeprav je prišel kasneje. 

 

BB že zaradi multiplayerja in slabega pvpja dobi pri meni nekaj minus pik, ki jih Souls igre nimajo. V tistem segmentu je celo bil veliko razočaranje in velik korak nazaj napram DKS2, ki je bil v pvp sceni izredno popularen med maherji.

meni zarad tega ker je na novo konfigurirala igralni stil, ker pri DS lahko lepo nafukaš oklepe gor pa ščite in čakaš pa se braniš, medtem k moraš pri BB bit agresiven in če nisi te rulja zgloda in izpljune ko tazadnjega cigana

 

ni zdej da pri DS da te bo samo oklep in ščit rešil, samo ni pa tega pri BB

 

dodatno noto mi da še svet, kako je oblikovan in umeščen, plus lore, ki je malo bolj obsežen kot v vseh 3h delih DS (so mi še zmeraj top igre, malce za BB :D )

Povezava do prispevka

Samo, a ni Sekiro potem v tem pogledu še korak naprej?

 

Pa da ne bo pomote, meni so vsi From špili od prvega do zadnjega eni boljših, ni pa mi eden od njih nekaj razredov višje od ostalih, so mi vsi nekje tam-tam in BB mi je res vrhunski, s svojimi pomanjkljivostmi seveda. Ima določene pluse nad DkS (svet, okolje, enemiji) po drugi strani ima pa tudi minuse (multiplayer).

 

No, sej to je blo mišljeno bolj za načet eno debato, ker sem se spomnil, da Dark Souls3 ni bil niti omenjen, pa res ni toliko kategorij nižje po kakovosti od BBja ali Sekira. Mogoče res drži, kar je @Galko napisal, je bil že 4. v seriji...

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 4 minutami:

Samo, a ni Sekiro potem v tem pogledu še korak naprej?

 

Pa da ne bo pomote, meni so vsi From špili od prvega do zadnjega eni boljših, ni pa mi eden od njih nekaj razredov višje od ostalih, so mi vsi nekje tam-tam in BB mi je res vrhunski, s svojimi pomanjkljivostmi seveda. Ima določene pluse nad DkS (svet, okolje, enemiji) po drugi strani ima pa tudi minuse (multiplayer).

 

No, sej to je blo mišljeno bolj za načet eno debato, ker sem se spomnil, da Dark Souls3 ni bil niti omenjen, pa res ni toliko kategorij nižje po kakovosti od BBja ali Sekira. Mogoče res drži, kar je @Galko napisal, je bil že 4. v seriji...

je mogoče kar se tiče bojevanja in mehanike, samo potem spet samo eno orožje, brez menjave kostumov, ni nadgrajevanja, bedno farmanje XPja za nakup skillov

 

kot si rekel so tui meni vsi Fromovi špili eni ljubših, če ne najljubši samo eni so mi boljši kot drugi :) 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 55 minutami:

Malo v razmislek:

 

Zakaj pa Bloodborne igra generacije, torej najjača od vseh najjačih, Dark Souls 3 pa niti med nominacije? Mislim, da niti ni bil enkrat samkrat omenjen s strani kogarkoli v temi od nominacij? Pa sploh ni slaba igra. Roko na srce so vse souls igre v nekem pogledu identične oz. podobne (dober level design, zahteven tepež napram ostalim igram te zvrsti, obskurno podajanje zgodbe in lora, replayability - v tem pogledu ima Souls po moje celo prednost, ker je orožij malo morje, NPC kvesti, odpiljen design monsterjev in bossov ipd.), pač vidi se tisti Fromsoftverski pridih, zato mi je zanimivo, da je BB celo igra vseh iger, DKS3 pa je kar pozabljen, čeprav je prišel kasneje. 

 

BB že zaradi multiplayerja in slabega pvpja dobi pri meni nekaj minus pik, ki jih Souls igre nimajo. V tistem segmentu je celo bil veliko razočaranje in velik korak nazaj napram DKS2, ki je bil v pvp sceni izredno popularen med maherji.

 

 

Jaz sem Dark Souls 3 omenil in ga nominiral. BB mi sploh ni bla dobra, Sekiro je pa objektivno in subjektivno gledano najjaca igrica zadnjih 20 let

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 48 minutami:

Malo v razmislek:

 

Zakaj pa Bloodborne igra generacije, torej najjača od vseh najjačih, Dark Souls 3 pa niti med nominacije? Mislim, da niti ni bil enkrat samkrat omenjen s strani kogarkoli v temi od nominacij? Pa sploh ni slaba igra. Roko na srce so vse souls igre v nekem pogledu identične oz. podobne (dober level design, zahteven tepež napram ostalim igram te zvrsti, obskurno podajanje zgodbe in lora, replayability - v tem pogledu ima Souls po moje celo prednost, ker je orožij malo morje, NPC kvesti, odpiljen design monsterjev in bossov ipd.), pač vidi se tisti Fromsoftverski pridih, zato mi je zanimivo, da je BB celo igra vseh iger, DKS3 pa je kar pozabljen, čeprav je prišel kasneje. 

 

BB že zaradi multiplayerja in slabega pvpja dobi pri meni nekaj minus pik, ki jih Souls igre nimajo. V tistem segmentu je celo bil veliko razočaranje in velik korak nazaj napram DKS2, ki je bil v pvp sceni izredno popularen med maherji.

Meni med Bloodborne in Dark Souls 3 ni primerjave sploh. Pa ne, da je slednja igrica slaba, ampak Bloodborne je z vidika pripovedništva in art designa toliko ambicioznejši in bolj unikaten, da pač preseže DkS 3, še posebej pa Sekiro, ki je tukaj najšibkejši. Prav tako mi ima Bloodborne boljši sound design in OST, čisto subjektivno pa mi je tudi gameplay najljubši. Ampak kje pa res bistveno prehiti temnega bratca pa je pač pripoved in art design. Način, na katerega se iz dediščine gotsko-viktorijanskega (literarnega) horrorja spustiš v kozmični horror, kako okolica reflektira počutje lika ... Kar je v bistvu na začetku spin na Van Helsinga, skozi zgodbo postane kozmični lovecraftovski horror. Ma ne vem, dalo bi se ogromno napisat o tem. Strnjeno povedano je meni osebno BB GOTG kandidat, Dark Souls 3 pa ne, tako da soglašam z ankico :) 

Povezava do prispevka

Dobro sej Sekiro je sekar hud spil. Mogoce celo jacci od BB iz nekega vidika. Sam....... po moje za GOTG se gleda uno, da je nekaj novega, ko prvic preigras oz pride ven.. oni first experience, ki ce gledas za nazaj je malo drugace

 

Jaz v BB sem pustil res ful cajta, setting mi je bil zakon, replay zakon, nov engine.. celo pvp sem se nekaj trudil, ceprav je bil zLAGan in gnil.. tako da.. v BB sem zagonil res najvec ur.... poleg destiniya in kaksen divison... dungeoni, farmanje gemov, delanje buildov za gnil pvp haha

 

Pa lokacije.. dejansko so mi ble pri BB vse lokacije zakon uno ena za drugo.. razen zadnje dve ajde ki niso lih vrhunske kot ostale ampak so vseeno ql.. pa moj prvi From spil, pa prvic sem igral tko preko partiya s kolegom in si sheral infote, pa BigBang ankcija haha ipd ipd.. to je bil uni zivljenaki res nice dogodek, ko se vse poklapa.. cimvec takih, dokler smo se zivi haha

 

Uno kot da gres kot otrok prvic v Gardaland in imas tolko vsega novega in hudega, da ne ves kje zacet in ne vidis konca, prav uno nov svet, nova dimenzija, vesolje veselja.. ta BB experience je bil res hud.. zame osebno  je absolutno GOTG, brez dvoma.

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...