Skoči na vsebino

[multi] Fallout 4


Priporočeni prispevki

Prisel je brezplacen patch za Fallout 4, konjzole profitirajo:

- Native PS5 and Xbox Series applications. Includes performance and quality mode options.
- Performance mode: 60 FPS target, 4k resolution, standard settings, relying on dynamic resolution scaling.
- Quality mode: 30 FPS*, 4k resolution, ultra settings, should not require dynamic resolution scaling.

...

 

https://bethesda.net/en/article/4RcipuAES2k0KP7eYf2DwD/fallout-4-next-gen-patch-notes

 

Zadeva je sedaj tudi Steam Deck Verified, delal je sicer ze prej, sam kljukice ni mel (ok sej je skor 10 let stara igrica).

 

Official Sony Gold Partner se vedno stoji.

 

znTxOnK.png

  • Račka +1 4
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka

Ma bedno je, ker konzole sepravi niti PS5 ne bodo dobil moda London, ki je bojda ogromen in well hud, sicer izide čez nekaj dni pa bomo vidl kako je v praksi. Sam mal mi najeda, da so taki modi več al manj sam na PCju, konzole imajo že dolgo časa diske not, v bistvu maš lahk tud eksterne tko da neb smel bit problem met iste mode gor kokr so na PCju. Lahk bi blo na vseh konzolah to, tud na PS4 pro. Kr neki imo.

Povezava do prispevka

Ma če dela F4 to je star engine, bi delal tud mod London. Sam nima veze, sej ga tud na xbox pa ps5 niso dal, kar mi je totalno mimo, ker bi bli komot. Ni to leto 2004 kjer modov na konzoli ni bilo mogoče laufat, zdej jih lahk, ne pa da pol polovico modov kar izpustijo, al pa je kaj drugega v igri kar jz ne vem.

 

 

 

 

Povezava do prispevka
kmetek reče pred 1 uro:

na PS5 še ni dodatka za PS+ mar ne?

Je. Sam je za popizdit glupo narejeno. Najprej moraš downloadati PS4 igro, potem pa lahko šele izbereš različne verzije in povlečeš dol PS5 varianto.

Muka za folk s slabim internetom.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče Dne, 26. 4. 2024 at 14:40:

Prisel je brezplacen patch za Fallout 4, konjzole profitirajo:

- Native PS5 and Xbox Series applications. Includes performance and quality mode options.
- Performance mode: 60 FPS target, 4k resolution, standard settings, relying on dynamic resolution scaling.
- Quality mode: 30 FPS*, 4k resolution, ultra settings, should not require dynamic resolution scaling.

...

 

https://bethesda.net/en/article/4RcipuAES2k0KP7eYf2DwD/fallout-4-next-gen-patch-notes

 

Zadeva je sedaj tudi Steam Deck Verified, delal je sicer ze prej, sam kljukice ni mel (ok sej je skor 10 let stara igrica).

 

Official Sony Gold Partner se vedno stoji.

 

znTxOnK.png

A to pomeni, da je Mercator do 2077 postal worldwide?

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 2 urama:

A mi lahko kdo primerja fallout new vegas, fallout 4 in fallout 76? Meni je bil nv kul, 4 karneki, 76 pa se nisem igral in me zanima, a se splaca probat?

Game je bil smeti k je ven prisel, to je itak jasno.
Zdej pa ne vem, jst sm bral na Gafu, eni pravjo da so v vseh teh letih porihtali dost in je zdej kr ok, drugi pravjo da so se zmer vec al manj pasja jajca.
Pa se multiplayer je, z mikrotranscakcijami in vsem kar pritice GaaS gamom, tko da jst ga bom lepo ignoriral se naprej.

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...