Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

dilar reče pred 22 minutami:

ej @Boris, do kok nabijes ti utrip na telih svicarskih prelazih? Ce ni vojna tajna :D

ma jst ze ene 10 let ne uporabljam hr od kar sem dal gor power meter. Ponavadi k grem daljsi krog furam tko na rezervo ker neves nikoli kdaj te zabije na teh 100km pa 3k plus visncev. Tle sm sel samo 2 prelaza na 65km in sm peljal mal visji tempo na cca 70%. Gledam samo kadenco da je cca 80 plus pa w da ne gre glih pod 250. 

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 7 urami:

Ma sam treba dat roko dekatlon marketing ekipi, modelu kolesa se reče MAKADAMKAR :avadodo:

 

Kaj ma power meter veze s hrjem? A maš doma optiko, ma ne odkar nucam bojler za toplo vodo se sam še s toplo n tuširam.

 

sime ves da se je vcasih furalo na zone hrja in ne power metra. Sam so te zone skakale odvisno kolk si bil spocit ker je srce pumpalo malo vec malo manj vsako furo

eni se furajo na srce pa power. Meni je ta pasek vedno smetal in sm ga z veseljem zabrisal v kanto k sm dal gor pm

Povezava do prispevka

Jaz sem tudi šel mal odsvaljkat včeraj, preden pritisne vročinski val.

 

Slik žal ni, na Soriški planini (aka Bohinjsko sedlo) so očitno imeli nekšno DH/Enduro tekmo, je bilo nabito polno gorskih kolesarjev, pa nisem hotel kasirati grdih pogledov na račun specialke.

 

V Bohinju / Ribičevem lazu pa Čehov, da so hodili en čez drugega. Mi je dvignilo pritisk, sem se po hitrem postopku pobral stran.

 

Capture.JPG.9636f2e0baf0abfe32b9ace7bde138a4.JPG

  • Račka +1 5
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...