Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

TrippinBalls reče pred 2 urama:

zipp 303 firecrest, če odmisliš mal obnoxius logote, ampak me je kar groza ko berem kak sekret so ZR1 pesta oz. ležaji na teh felgah.

Logoti so nalepke in jih lahko potegneš dol.

Pesta se zaenkrat vrtijo. Nisem pa ugotavljal, če mi ukradejo 1 W, kot to počno na internetih.

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 2 urama:

dejmo eno rečt od obročih. neki časa me že srbi, da bi si kupil nove obroče. seveda gledam najboljši p/p, kjer mi je posebaj pomembno, da je seveda felga lahka, maaaax 45mm profil (rajš manj) in pa da je notranji premer 25mm.

 

dalj časa sem že imem nagledane hunt 32 aerodynamicist ampak me moti da imajo samo 19mm notranjega premera. i want my sub 4bar plašče oz. udobje in sm jih zato črtal.  če bom metal take dnarje v pofukane feltne, hočem imet vse ali nič.

k nč temu ustrezajo zipp 303 firecrest, če odmisliš mal obnoxius logote, ampak me je kar groza ko berem kak sekret so ZR1 pesta oz. ležaji na teh felgah.

 

any other ideas?

 

Poglej se kaj od DT, ERC 1400 dobis za 1400eur.

 

Ce bi pa rad sparal imas pa poplavo kitajcev, npr. velemojster Hambini ne more prehvalit 9Velo obrocnikov. 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 49 minutami:

ja sam guma ni sirine 32. Mislim sej kot uporabniku ti je vseeno jst gledam malo iz vidika prodaje. In folk mi pol meri sirino 30mm gume in je zaradi ozke felge guma 26 sirine 

dt so tiptop felge

Sem sel prou pogledat in drzi, ceprav meni jih je napihnilo, spredaj na 33 mm, zadaj na 34. Me pa zanima koliksno vlogo imajo tu gume, ce kakšno. Skratka, ne bom zgubljal spanca zaradi tega :lol:

Povezava do prispevka
S<3NEC reče pred 9 urami:

Logoti so nalepke in jih lahko potegneš dol.

Pesta se zaenkrat vrtijo. Nisem pa ugotavljal, če mi ukradejo 1 W, kot to počno na internetih.

 

to da se slabo vrtijo je najbrž fixed. to me še ne zmoti tolk. bolj tisto, ko folk piše da na 2 mesca menjajo ležaje, ker jim čisto prerjavijo itd...

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 12 minutami:

mere aka dimenzije :D

 

A to, sej sem napisal, (700)x32 :D 

 

TrippinBalls reče pred 7 minutami:

kolk pa bi naj bila idealna notranja širina za 28 plašče?

 

jst za večjo širino gledam izključno zato, ker več volumna zraka pomen da lahko manj pumpam = več udobja.

 

dt swiss so tisti, ki majo obupno glasne račne?

 

Po mojem bo ravno tu nekje, 20-22 mm.

DT ima kar glasno račno ja, ni sicer tako hudo kot kaka i9 Hydra / Torch ampak kar dobro tuli. Se jo da pa do neke mere utišat z mastjo.

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 14 minutami:

 

to da se slabo vrtijo je najbrž fixed. to me še ne zmoti tolk. bolj tisto, ko folk piše da na 2 mesca menjajo ležaje, ker jim čisto prerjavijo itd...

Tega ne razumem dobro. Če ti OEM ležaji prerjavijo, pač kupiš neke druge. V najslabšem primeru obojestransko tesnjene.

Sicer pa vidim, da je na trgu polno alternativ 303 Firecrest obročom.

Povezava do prispevka

Ja nadvoz Voklo-Šenčur, ko sem telefon ven vleku, mi je padla po tleh pa sem pustil 😆 nadaljne branje na lastno odgovornost, predvsem velja za Borisa da ga ne fukne infarkt 🤣: nosilček se je izkazal za prešvohotnega, zato je bilo potrebno izmisliti kaj drugega, rad imam preproste in poceni rešitve še pobarvam vse skupaj v črno in je to to, tegale pa ne more odtrgati razen če me avto nabaše. Fantje ne.me zmerjat preveč 😆

20240126_111221.jpg

20240126_111213.jpg

uredilo bitje doz
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...