Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Lunco reče pred 11 minutami:

jst sm se tud koncno spravu na kolo, da nisem glih brezveze zimske opreme kupoval :D skor umrl po eni uri, garmin napisu 4 dni recovery kekw. 

jst nism cestaka fural od junja lani. Pomoje me bo zabilo ko staro kurbo na prvi hupsercek. Sam to prvih 20 fur nesmes gledat sploh na hitrost ampak sam furat lepo na easy

Povezava do prispevka
Boris reče pred 4 urami:

Jst dobim konc aprila frame. Manjka mi se ketna, power meter, dischi, pedali pa bb. 

Zna bit da se boš načakal. 

https://www.cyclingweekly.com/products/shimano-sting-10000-bikes-worth-of-components-stolen#:~:text=In a daring%2C pre-planned,over 150%2C000 bikes each year.

 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Na bike24 imate "čiščenje starih zalog", do -80%. Če koga zanima. 

Jaz sem spet naročal stvari, ki jih ne rabim. :pinch:

 

Nazadnje sem pri njih vzel Muc-Off čistila. Vrhunske zadeve. Kolo je po čišcenju lepše kot iz trgovine. :D

Pa gume sem menjal. Big Betty zadaj in Magic Mary spredaj. In balanco, (Death) gripe in sedež (Specialized Phenom). To bo to za letos. 

 

 

uredilo bitje Hajvan
Povezava do prispevka

Jaz sem dobil pa tole:

 

1.thumb.jpg.893744413261b527c952e6397575fce5.jpg

 

Sem se slinil čez tale orodja že nekaj časa, ne vedoč, da jih režejo tudi lokalci. Tale je od GKD Borovci (če se ne vidi na loparju). Fantje skulirani na max., ker je šefe pozabil odgovorit na mail sem dobil gratis še pivo XD 

 

Me zanima, kako to reže. Malo me skrbi teža (samo glava ima drobiž čez 3 kile), pa ročaj sem malo zajebal, ker sem dal gor ročaj za lopato, ki je valda skrivljen.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...