Skoči na vsebino

[sveta vojna] Mini Fridge vs Wi-Fi Router


Priporočeni prispevki

 

Gatsu reče pred 5 minutami:

 

Ja sam glede na doslej videno se bo čakanje več kot splačalo :)


To pa

Aja sem zdaj videl ta state of decay 3 trailer.

Če nebi igral dvojke bi bil nahajpan do amena.
Sam fak je ta igra zanič. Nekje tam-tam s tistim Walking dead od aktivižna

uredilo bitje AMF
Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 4 urami:

S tem da bodo furali še nekaj cajta XB1, potem če pride Lockhart aka poor man's XSX in še "tr00" XSX :ododava:

 

Od vseh MSjevih 1st party naslovov očitno letos samo Halo fix. State of Decay in Awowed sta v "early production phase".  Rare za Everwild še ni odločen, kako se bo zadeva sploh igrala (dfak?), Forza naj bi bila ready za konec 2021, Psychonauts so tudi 2021 (pa še to je multiplat), Hellblade 2022/2023....

 

Zdej se ve zakaj Spencer bluzi da bodo prve dve leti vse 1st party igre tud na X1. Zato ker bodo dejansko v tem času izšli samo Psychonauts 2, Halo Infinite in Outer Worlds DLC :D Za vse ostale igre je danes čudežno izginil X1 iz njihovih spletnih spletnih strani.  

 

Drugač mi pa ideja o pocen Lockhartu postaja vedno bolj všeč. Če bo edini hankidap za konkretno nižjo ceno odsotnost BR pogona ter resolucija 1080P bom z veseljem nabavu zadevo čez 2-3 leta ko bodo končno dal ven Fable, Avowed in Everwild ter plačal tiste par mesecev gamepasa da jih preigram. Od mene dejansko ne bodo imel nobenga profita :D X1X pa zdej ko se je to skristaliziralo definitivno ne rabim več in gre na bolho.

 

 

Evo še par roastov na račun lažnivega kljukca Spencerja :D Men res ni jasno kako mu folk po 12 letih odkar je v vrhu Xboxa in gre dejansko samo na slabš še folk verjame?!? Eni so že včer na reseteri pogrešal Don Mattricka :ninja:

 

 

 

Navedek

In fact, the company explicitly promised that its own in-house, first-party games won’t require you to buy the new Series X console for two years. Here’s Xbox boss Phil Spencer just last week:
 

You won’t be forced into the next generation. We want every Xbox player to play all the new games from Xbox Game Studios. That’s why Xbox Game Studios titles we release in the next couple of years—like Halo Infinite—will be available and play great on Xbox Series X and Xbox One. We won’t force you to upgrade to Xbox Series X at launch to play Xbox exclusives.”

And here’s what Xbox Game Studios head Matt Booty told MCV in January (bolding ours):

 

 

“As our content comes out over the next year, two years, all of our games, sort of like PC, will play up and down that family of devices,” Booty explains. “We want to make sure that if someone invests in Xbox between now and [Series X] that they feel that they made a good investment and that we’re committed to them with content.”

Heck, here’s a third version of the promise from March, again with additional bolding:

 

 

We’re making the commitment to use Smart Delivery on all our exclusive Xbox Game Studios titles, including Halo Infinite, ensuring you only have to purchase a title once in order to play the best available version for whichever Xbox console they choose to play on.

But during today’s Xbox Games Showcase, first-party titles Forza Motorsport, Fable, Avowed, As Dusk Falls,Everwild and State of Decay 3 were all listed as coming to Xbox Series X and Windows PC specifically — with no Xbox One support and no Smart Delivery feature. Again, these are all games published by Microsoft’s Xbox Game Studios, and almost all created by developers that Microsoft owns.

 

 

Tale post je pa zadel bistvo Spencerjevega PR bullshita :avadodo:

 

Navedek

Basically everything Phill has been saying in the last few years felt apart in one hour :
- Cross gen because we are pro consumer
- No 3P timed exclusives
- Cross gen won’t hold next gen back
- No announcements when game is far from release
- GP won’t lead to GaaS content

Good guy Phill says a lot of things people want to hear.

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 3 minutami:

Glede na to da sem na telefonu, kaj je ubistvu slabga pr haloju? Razn ta faca je res low res

 

Grafika slabš k marsikera current gen igra in popin galore na najmočnejši konzoli na svetu. Pač meme zarad Spencerjevega hvalisanja in opletanja z jezikom + prcanja čez PS5 z tole cvetko:

 

Navedek

"We built the most consistently powerful next gen console."

 

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 5 minutami:

Pizda pa ce je to res laufal na xbox series x ekvivalent PCju, kako bo sele zgledal na originalnem sedem let starem xbox one :rofl:

 

IMO jih glih to tepe ko jaz Mefisto Lizarda v srednji šoli

 

Špili bodo morali delati na:

- XboXOne

- XboXOneX

- XboXSeriesOne

- mobilnih telefonih preko streaminga

 

Zdej se pa ti jebi in naredi 60 FPS špil, ki bo laufal na OG Xbonu in streaming mobitelu

 

IMO morajo imeti na suicide watchu inžinirje, ki so naredili XboXS1 beasta in zdaj na njem gledajo Halo trailerje :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 5 minutami:

Mene je tisti oblak ki popian tako zmotu med prvim ogledom, da sem mogu nazaj prevrtet, da sem seenkrat vidu ce so res pustil noter tok ociten popin enga kurcevega oblaka k bi blo tud vredu ce ga sploh nebi blo tam. 

 

res blamaza za MS 

 

 

Medtem pa lahko na PS4 (5400rpm hdd) z lupo iščeš popin v GoT :D In to ob konkretno boljši grafiki z ogromno particle efekti in vremenskimi učinki. 

Povezava do prispevka

Veste kva mi je najbolj smešno noben faking gaming outlet ki jih spremljal se ne upa roastat Microsofta za res zelo očitna zavajanja in nikakvo Halo Infinite grafiko :D  

 

Prečesal Ign, GameInformer, KindaFunny, Eeasy Allies itd. Kinda Funny Games so šli celo tako daleč da so celo na thumbnail videa napisal "Halo Infinite looks amazing" lol...

 

 

 

Povezava do prispevka
Navedek

Xbox Marketing GM Aaron Greenberg responded to criticism about Infinite's graphics, saying: "Listen, we're in the middle of a global pandemic. It's July, we're far from [launch in] Holiday, you're seeing a work-in-progress game."

To je že na nivoju tragedije... lansiraš zadevo čez 4 mesece in uporabiš izraz "far from"?

 

A bi umrli če bi dal pred demom napis "take from earlier build / beta build" pa jim bi bilo tole prihranjeno :ododava:

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 26 minutami:

Mene je tisti oblak ki popian tako zmotu med prvim ogledom, da sem mogu nazaj prevrtet, da sem seenkrat vidu ce so res pustil noter tok ociten popin enga kurcevega oblaka k bi blo tud vredu ce ga sploh nebi blo tam. 

 

res blamaza za MS 

 

Power of the cloud. :rofl::D (no pun inteded)

Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 11 minutami:

To je že na nivoju tragedije... lansiraš zadevo čez 4 mesece in uporabiš izraz "far from"?

 

A bi umrli če bi dal pred demom napis "take from earlier build / beta build" pa jim bi bilo tole prihranjeno :ododava:

Igra je v razvoju 5 let. Ampak cez 4 mesece bo dejansko videt sprejemljivo

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...