Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

LordFebo reče pred 3 urami:

Sam bi še v tretje apeliral, da se tema razdeli v par namenskih oziroma privlačnih razdelkov. Take reči, kot so ti moci, z veseljem pogledam, ni mi pa za spremljati celih strani sporočil o popustih in kupovanjih in darilcih ... (Ne me napak razumet, nič ne želim omejevati pogovora. Ampak v temi o meni ljubi blagovni znamki bi si želel naphanosti s farbovitimi podobicami in filmčki neverjetnih stvaritev, ne zgolj banalnega potrošniško-bahaškega pogovora treh 'gospodinj', kaj, kje in za koliko. Ker pa je slednje nekaterim prav tako pomembno, dobronamerno predlagam delitev.)

Meni po pravici povedano se mi ne da skrbet za temo in vlagat v to da se "fura" dalje. Mi je nekako lazje nalimat tu ker vem da je vecji obisk. Febo a si velik fan Mocov? Trenutno tezim avtorju tiste lobanje zgoraj za manualse. 

Povezava do prispevka

Mah sej sam navodila je bolj zajebano dobit kot kocke. Jst sm isto mislu da je jebeno k sm narocu K-project. Pa sm pol kr hitro od treh ponudnikov dobil vse kocke. Meni so moci res next lvl kot pa Lego. Malo sm se razvadu in me lego buildi motijo kot recimo bat wing k nima ploscatih kock na zunanjih povrsinah. Bi zadeva zgledala 10x boljse

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 1 minuto:

Yup, nekje sm zadnjic vidu da pase notr ko ulito.

 

Mam pa sestavljenega onega iz apocalypseburga, sam tist ne paše. 

Sam so res huge seti ratal.

Se spomnem ko sem včasih zlagal kocke, pa je tud dolg trajal pa vse, sam detajlov je bilo velik manj, pa kock je bilo veliiiiko manj. Ti legoti so šli zdej čist v ene divje sfere :)

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 22 urami:

Tole je pa nostalgija,  pa hudo zgleda.


Nora nostalgija! Short Circuit sem gledal kot mulc (itak čisto not padel) in si pomanjšanega robotka #5 celo sam izdelal iz kartona, papir mašeja in nekaj kovinskih kosov iz starih avtomobilčkov in podobnega. Prebarvan je bil z bronzo (srebrna barva, ki jo je foter uporabljal za premaz peči, bojda ne najbolj zdravo :) ). Tu je zdaj res nostalgija udarila, lol. Škoda, da Lego tega nima v "redni" ponudbi. 

Zdaj sem se pa še na Walleja spomnil, ampak ga nikjer v bajti ne najdem. Očitno je nekje zakopan med vsemi škatlami. :( /must free Wall-e!  

w.thumb.JPG.3c53780f6635867ba0b62a0bb0deb39e.JPG

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...