Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Ma kaj pa vem, mislim da je bil interes za slo košarko kar velik tudi pred Donko, pa saj smo skoz bili tam gori nekje v borbi za 1/4 finale vsaj. Bi pa morala biti kar resna pizdarija da donke ne bi prišel na zbor, mogoče kakšna dolga sezona v playoffu s kakšnimi poškodbami. Ker da bi kar tako rekel da ne bo igral v stilu Jokića ki tudi pred tole šampionsko sezono ni lih igral za repko dvomim da se bo zgodilo. Razen če bi imeli kak razdor s KZS, kar je tudi vedno opcija sploh če pride na trenersko mesto kakšna avtoriteta za razliko od sekule. 

 

Prenosi pa bodo zdaj tudi uradno na Šport tv: https://www.sport-tv.si/dvoboji-fiba-sp-2023-z-luko-doncicem-in-soigralci-na-sport-tv/

Povezava do prispevka
Seth reče pred 22 minutami:

Ma kaj pa vem, mislim da je bil interes za slo košarko kar velik tudi pred Donko, pa saj smo skoz bili tam gori nekje v borbi za 1/4 finale vsaj. Bi pa morala biti kar resna pizdarija da donke ne bi prišel na zbor, mogoče kakšna dolga sezona v playoffu s kakšnimi poškodbami. Ker da bi kar tako rekel da ne bo igral v stilu Jokića ki tudi pred tole šampionsko sezono ni lih igral za repko dvomim da se bo zgodilo. Razen če bi imeli kak razdor s KZS, kar je tudi vedno opcija sploh če pride na trenersko mesto kakšna avtoriteta za razliko od sekule. 

 

Prenosi pa bodo zdaj tudi uradno na Šport tv: https://www.sport-tv.si/dvoboji-fiba-sp-2023-z-luko-doncicem-in-soigralci-na-sport-tv/

 

A ni Jokić igral lani?

Povezava do prispevka

ZDA bodo razmontirale vse kot kante. Če nas kdorkol drug razmontira k kante nas je pa lahko sram. Ne da smo ne vem kaj, nismo pa kanta za razne švabe, also res mi je bad za Čančarja, se mi zdi da je poba počas "rastel" v igri in bi tudi prevzel nekaj več odgovornosti v tej repki, pa ni blo ne

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
BlueSan reče Dne, 22. 8. 2023 at 21:01:

ZDA bodo razmontirale vse kot kante. Če nas kdorkol drug razmontira k kante nas je pa lahko sram. Ne da smo ne vem kaj, nismo pa kanta za razne švabe, also res mi je bad za Čančarja, se mi zdi da je poba počas "rastel" v igri in bi tudi prevzel nekaj več odgovornosti v tej repki, pa ni blo ne

 

Mislim da bi s Cancarjem lahko Dondolo fural enega izmed boljsih napadov na turnirju, tako pa se bo se bolj videlo pomankljivosti v obrambi in nesposobnost pod kosem in ravno ta jih bo hitro pokopala.

Povezava do prispevka

Ko gledaš razpored smo od dost dobrega runa oddaljeni samo 1 slab dan nemcev ali avstralcev. Potem je itak vse mogoče in bo dnevna forma igrala pomembno vlogo. Prvi pogoj so 3 zmage proti tem lešnikom v skupini, nato pa en slab dan omenjenih, naprej pa sam idemo do polfinala ...

Povezava do prispevka
Stasis reče pred 1 uro:

 

Mislim da bi s Cancarjem lahko Dondolo fural enega izmed boljsih napadov na turnirju, tako pa se bo se bolj videlo pomankljivosti v obrambi in nesposobnost pod kosem in ravno ta jih bo hitro pokopala.

 

na papirju ja. Ampak a si gledal Čančarja na pripravljalnih tekmah? Model ne zna hodit. Uno KAMEN v napadu, črna luknja za žoge. Nobenega IQ-ja, slaba tehnika, ful posiljena igra. Kot da bi hotel pokazat ostalim, da ni za đabe v NBA, pa vsakič samo še bolj faila.

 

Sej ne rečem da je slabši od tega, kar imamo zdaj na krilu, itak da ne. Itak da je naša najboljša štirka. Sam mene je Čančar res ful ful ful razočaral. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...