Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

BlueSan reče pred 35 minutami:

Olimpijske edini pravi turnir

 

Še zdej ne štekam zakaj nimajo 16 ekip

 

16 bi bilo res optimalno

 

Zda

Kanada

Avstralija

Token afriška država

Token azijska država

 

Nemčija

Srbija

Litva

Latvija

Slovenija

Francija

Grčija

Španija

Italija

Finska

Črna Gora

 

Pa maš proper OI turnir, evo

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 38 minutami:

 

16 bi bilo res optimalno

 

Zda

Kanada

Avstralija

Token afriška država

Token azijska država

 

Nemčija

Srbija

Litva

Latvija

Slovenija

Južni Sudan

Grčija

Španija

Italija

Finska

Črna Gora

 

Pa maš proper OI turnir, evo

 

Sem samo malo popravil glede na rezultate tega SP

Povezava do prispevka
reder reče pred 1 minuto:

 

Jaki svetovni prvaki oz. turnir. Od najboljših 20 igralcev na svetu jih je bilo na SP koliko? 1? 

A bi kaj spremenilo? Edino Americani bi bili jaci, Grki z Antetokumpom nebi nic kaj vec naredili, kako bi se odnesu Jokic s Srbijo tezko rect glede na preteklo Evropsko. Murry je manjkal pri Kanadi ampak so ravnotako osvojili medaljo, Sabonis manjkal pri Latviji, ampak so bili vseno dobro pokriti pod kosem. Nemcem je manjkal Kleber. Sigurno pa  sem se kaksnega pozabu.

Povezava do prispevka
reder reče pred 14 minutami:

 

Jaki svetovni prvaki oz. turnir. Od najboljših 20 igralcev na svetu jih je bilo na SP koliko? 1? 

 

Zakaj omalovaževat proper dosežek? Sem navijal za Srbijo, ampak, ne moreš rečt, da so Nemci nezasluženo prvaki. Niso oni krivi, če imajo druge ekipe težave.

Čestitke Nemcem za prvo zlato.

Povezava do prispevka

Ja turnir je zagotovo veliko manj "vreden" če na njem ne igrajo najboljši igralci. Si ne predstavljam, da bi na nogometnem SP od 20 najboljših igralcev igral le en ali dva. Prejšnje OI so bile precej bolj reprezentativne glede tega kdo je najboljši na svetu, so pa tudi tam manjkale mnoge (predvsem ameriške) primadone. 

Povezava do prispevka
Karim reče pred 1 uro:

A bi kaj spremenilo? Edino Americani bi bili jaci, Grki z Antetokumpom nebi nic kaj vec naredili, kako bi se odnesu Jokic s Srbijo tezko rect glede na preteklo Evropsko. Murry je manjkal pri Kanadi ampak so ravnotako osvojili medaljo, Sabonis manjkal pri Latviji, ampak so bili vseno dobro pokriti pod kosem. Nemcem je manjkal Kleber. Sigurno pa  sem se kaksnega pozabu.

 

Tomejto Tomato? Iraq Iran? :D

 

Mi je pa škoda, da ni blo Zinge zarad ponovne poškodbe. Bi mel lepo šanso za stopničke letos. Tist match Slovenia-Latvia na EP 2017 je bil faking epic.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...