Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Berbasecks reče Pravkar:

sarkazem bro. a se ne vidi iz konteksta- težko verjetno, da bi enemu najbolj proslavljenih evropskih košarkašev v bližnji zgodovini delala fiba pravila večje probleme kot muricanom

uredilo bitje Fulltacticalgear
Povezava do prispevka
Rossoner reče pred 30 minutami:

 

Kot sem dejal, odprite si Luka Dončič drkalnico, pa si limajte slike in notri pišite, kako je vse kar on naredi super in top. Zame je poleg Blažiča glavno razočaranje izločilnih bojev (seveda glede na nivo igre, ki se od njega pričakuje aka Top 5 na svetu).

 

Ej zaraf multi acc so banovci.

Haha lol at sarkazem bro. 

 

Bro kr neki nabijaš. 

 

 

Povezava do prispevka
Rossoner reče pred 30 minutami:

 

Kot sem dejal, odprite si Luka Dončič drkalnico, pa si limajte slike in notri pišite, kako je vse kar on naredi super in top. Zame je poleg Blažiča glavno razočaranje izločilnih bojev (seveda glede na nivo igre, ki se od njega pričakuje aka Top 5 na svetu).

 

Ej zaraf multi acc so banovci.

Haha lol at sarkazem bro. 

 

Bro kr neki nabijaš. 

 

 

Povezava do prispevka
Rossoner reče pred 33 minutami:

 

Kot sem dejal, odprite si Luka Dončič drkalnico, pa si limajte slike in notri pišite, kako je vse kar on naredi super in top. Zame je poleg Blažiča glavno razočaranje izločilnih bojev (seveda glede na nivo igre, ki se od njega pričakuje aka Top 5 na svetu).

zelo dober trolček si

 

sem velik ventilator

Povezava do prispevka
Galko reče pred 12 urami:

pogooglal oboje kdo kej igra

 

eurocup - kaj da fak so to zaeni jogurt klubi ffs, Virtus Bolonja in KK Krško sem že celo kdaj slišal omembo, ostalo pa sam wtf lol https://cedevita.olimpija.com/en/cedevita-olimpija-games/. Kaj je to neka košarkaška ustreznica Formula Four al kva :rofl:  Pizda sej sem vedel da je Olimpija nizko padla, ma to je pa res eye opener

 

ABA liga - Partizan in Crvena zvezda sta mi dejansko bolj poznana kluba kot karkoli v jogurtcup lol, verjetno tudi boljše kvalitete kot tisti smrdljivi klubi https://www.aba-liga.com/calendar/21/1/. To bi dejansko šel kej pogledat

 

 

 

Meh... to mi sliči kot komentar nekoga, ki ni lani pogledu niti ene tekme Eurocupa. Letos bo v Eurocupu tudi Valencia, kjer sta tud Prle in Tobey tko, da bomo lahko na eni tekmi gledal 6 reprezentantov. Nivo Eurocupa je visok, kok nizko je pa padla Olimpija je pa druga zgodba, ampak če bi mal poznal številke, ki se vrtijo v Euroligi bi ti blo hitro jasno kakšen ogromen preskok bi to bil za eno Olimpijo in enoi Ljubljano. Časi so drugačni in Euroliga 20 let nazaj ni enaka Euroligi danes. In klubi ki so pretendenti za najvišje evropsko tekmovanje morjo pametno načrtovat tak prehod, ker sicer jih lahko doleti dolžniška kriza, kar pa se je Olimpiji tud že zgodil. Tko da pač to neko pavšalno kurcanje je klasično venceljstvo brez uvida. 

 

reder reče pred 11 urami:

 

Olimpija ni Slovenija. 

 

Se močno strinjam in srce se mi je paralo, ko je Primorska propadla. Ampak žal v košarki trenutno Olimpija je Slovenija, nivo lanskega državnega prvenstva je bil grozn, kar se je navsezadnje kazalo tud v mednarodnih uspeih drugih klubov. Krka se je borila za obstanek v Aba ligi, recimo Helios ni v Aba ligi 2 zmagu niti ene tekme, pa sta igrala za njih in Mahkovic in veteran D. Lorbek. Ampak razlogi za to so itak drugje najbrž, o neobstoju sistemskega financiranja itd. To pa premalo poznam.

  • Račka +1 2
  • Solzice 1
Povezava do prispevka
Babica Zima reče Dne, 11. 8. 2021 at 21:35:

 

 

 

Se močno strinjam in srce se mi je paralo, ko je Primorska propadla. Ampak žal v košarki trenutno Olimpija je Slovenija, nivo lanskega državnega prvenstva je bil grozn, kar se je navsezadnje kazalo tud v mednarodnih uspeih drugih klubov. Krka se je borila za obstanek v Aba ligi, recimo Helios ni v Aba ligi 2 zmagu niti ene tekme, pa sta igrala za njih in Mahkovic in veteran D. Lorbek. Ampak razlogi za to so itak drugje najbrž, o neobstoju sistemskega financiranja itd. To pa premalo poznam.

 

To že, se strinjam. Hotel sem pač povedati, da nekateri za Olimpijo ne bi navijali niti, če bi bil edini klub v Sloveniji. :D

Povezava do prispevka

pullen tudi uradno v olimpijo.

 

kaj pravite, je smiselno da pripeljejo še nekoga na 3/4 ali je mogoče bolje v ABA ligi v vodo vržt ščuko in igrat eurocup s krajšo rotacijo?

glede na to, da je ABA z licencami za eurocup postala rahlo nerelevantna tbh ne bi imel nič proti temu. je pa res, da jim verjetno ne diši preveč morebiten ponovni izostanek iz top 4. :D

uredilo bitje wuzi
Povezava do prispevka
obstek reče pred 10 urami:

Zadnja okrepitev v Stozicah. Obeta. Precej atletska ekipa. 

 

Ngl, fucking hyped rn :D vicious cycle vsako sezono... vsaj dokler se ne začnejo tekme in vidiš da team ne klapa :D 

 

sem pa upal na boljšega rim protectorja, ker so rekli da iščejo igralca tipa Mathiang

uredilo bitje HaBiBiAmish
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...