Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Galko reče pred 12 minutami:

Kul tekma izgleda da bo :)

 

also kok je lepo spet gledeat ne-NBA basket, vsi počasni, hlodasti, obramba izgleda granitna ker so napadači tok manj eksplozivni, bolj se lohk lomi folk, res epic shit :D

Se strinjam. Smo pa res hudi v napadu. Na polovici druge četrtine smo dali že čez 50 pik.

Povezava do prispevka
WoreH reče Dne, 29. 6. 2021 at 15:56:

kvota na litvo zdle da grejo na OI je verjetn mizerna. drugače na stavah sm sigurno jinxan ampak v vse možne smeri :D rad bi da zmagamo, po drugi strani pa pogrešam daleč preveč faktorjev. bolj kot razmišljam bi raje da nas slab dan poseka že prej kot pa da mi upamo nakoncu na slab dan litve in da nam spermaviciusi ne bojo dal sto pik iz trojk in nas osramotil. 

takole sm pripravljen uradno zastavit ugled. z angolo bo 5 točk razlike v eno ali drugo smer. ne bi rad da pišejo da je poraz presenečenje. s poljaki pa bo poraz za 10 točk. kot edino možnost da se to ne zgodi vidim samo če bi zoran dragič dal ~20 pik

Nostradamus.

Povezava do prispevka
shure reče pred 6 urami:

Nostradamus.

tu ni kej. res prvo mislu sm da če eno zgubimo ne gremo naprej, tak pa rigged turnir s kvotaši, ki ne znajo igrat ( wtf je z angolo? ). nato takšna demolicija naroda kot je poljska? narod ki je utrpel beli hitlerjev srd v največji možni meri?

luka don cic je tako dober da mu nič ne pomenijo besede stare ye olde slovenščine kot je pripremiti. onaj. kad smo mi i boban bili first round. tad sam bio skinny, kako kažu, suh.

  • Nekul -1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

ostale skupine delujejo bol smiselno izenačene. ne vem, zgleda sreča v žrebu al pa neki podmizne delegacije da nekdo od litve ali naših vzame to vozovnico in spektakel tekma v kaunasu. nabija pa se do takrat tekme ki jih ne bi rabl bit. vredu, smo jim dokazal da smo za 50 pik bolši :sleeping:

sm zaključu na tvojo željo letos basket ne komentiram več. ko die hard slovenec zgubi voljo za navijat za svoje. gledam enga ko ne zna slovensk cheat codat celotno igro košarke. depresivn ratujem ker navijam da poljak ne bo nardil iste gluposti ko cel nba pa ga bo znal krit. nič od tega. kadarkoli hoče se sprehodi do svojga mesta pa fukne. zakaj tega noben drug ne zna? ne mi govorit da ma to neki smisla, da je to zej top športnik, zgleda so ostali tak netalentirani celogledno športno motorično da se jih da naučit zgolj par prvin in pol živijo na tem. dokazu je dončič da so v basketu sami debili imo

Povezava do prispevka

A je kdo pogledal kakšno tekmo Litovcev? Z zanimanjem bom pogledal jutrišnjo tekmo proti Venezueli, ampak realno lahko gledamo že proti nedelji.

Jaz sem pogledal izseke in roster: http://www.fiba.basketball/oqt/lithuania/2020/team/Lithuania

 

Verjamem, da je v Litvi kot vedno v basketu orngi hajp. Ampak če bomo limitirali spodnjo linijo, nimajo šans. Glavno vprašanje je, a jim bomo limitirali spodnjo linijo? Predvidevam, da bo Sekulič štartal z Dimcem kot presenečenjem namesto Čančarja. Dimec si bo v prvi četrtini nabral tri faule, do polčasa pa štiri. Jaz sem mogoče eden redkih, ki ne hejta Dimca. Napadalno je limitiran, v obrambi pa nasprotniki prelahko izsilijo favel. Tok da tega me je strah, da bo spodnja linija prehitro dobila faule. Sploh Tobey, ki nam napadalno daje širino.

 

 

Povezava do prispevka

Hahahah dajte pustit Woreha na miru, je kar zabaven, čeprav je tudi mene v preteklosti znal raspizdit. :D Nisem gledal nobene druge tekme kot naših, tako da nimam pojma kako močni so Litovci, ampak vseeno predvidevam da bo prava borba. Kar se tiče Dimca, a res nimamo nič kaj vsaj malo boljšega kot to?! Ker ko ga gledam v napadu bi res včasih najraje kar z glavo udaril v zid kot da vidim to njegovo briljantnost v ofenzivi. Jaz mislim da jim ne bomo niti približno limitali igre pod košem, ampak vseeno mislim da smo toliko močnejši od zunaj da je zmaga nujna. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...