Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

Nyrix reče pred 16 urami:

A to v slovenščini pomeni Playstation 5 igralni plošček za 48 EUR, namesto 70 EUR kakor je povsod drugje? Pa je to original roba ali "zelo kvalitetna replika"?

 

ne pr nas u kup sestavljajo brazilci....

 

planetarium reče pred 15 urami:

Ps5 po 48 evrov. 

 

Ej model sem videl, da igras neke dirkacine, a ti slucajno pises te stvari z volanom?

kje mudel, jst to delam sm na singstar

 

Slinch reče pred 15 urami:

 

Kupim. 

 

Kako se lahko dogovoriva za plačilo in prevzem?

 

Zdaj lahko forumu dokažeš da si resen prodajalec ki se drži svojih objav in tudi da manjko lektoriranja ne povzroča težav.

resn sm se jst rodil?

 

46e kos nov, plus gratis za vas 24m garancija, plus sm za vas gratis če si upaš da plačaš na 18let star TRR 1eur vec, ptt sm 1eur, pa lahk tudi eno pesm zapojem, recimo no...

Povezava do prispevka
BumbleBee reče pred 6 minutami:

Caki kaj se je pa zgodilo z mn3njalnicarsko ponudbo PS5 za 48€?

 

Drugace pa resno, lahko kak serif uredi to smetenje tem z oglasi?

šerif...šerif nima jajc da pobriše svoja kazniva dejanja, tle je tezava je reklo par odevtniko, sej ga bodo podučil....zakaj bi jst podučval koga k me brat ne zna...znajo eni full lepo pisat, jst pa lepo krompir poberem recimo...na trr pa solde letijo zaradi ljudi ki nimajo srca ama nič..

Povezava do prispevka
Iz Gran Turismo igre v pravi dirkalnik!
 
Jutri sobota in nedelja, na Slovaškem vozijo GTSS člani!
 
Leon Rakoš Martin Zgonc, ter Rožle Jereb , MI pa na polno navijamo za njih!
 
Stream prenos uradnih dirk , bo tukaj:
Prijave za novo sezono GTSS9 tukaj www.granturismo.si POHITI, le še nekaj prostih mest! Nore nagrade zagotovljene!
239933811_4524999424211290_7503785085855
 
 
240122794_4524999687544597_4618043951896
 
 
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

S Slinchem sva malo chillala in šla po game shopih v BTC-ju/bližini BTC-ja

 

Torej

 

(Bigbang)

Links

(Muller)

Game Center

Konzolko 

Goblin

 

Ajde BB in Muller mogoče ne štejeta, ker sta bolj splošna shopa, ampak celotno gledano precej žalostna scena pomoje. Pač ni zares da bi bile te fizične prodajalne kakorkoli izkoriščene, v vseh je klasika, da nek zdolgočasen tip nekaj drka na kompu in po trgovini so razfukane igrice in itemi pretežno po abecedi, ampak nič strateško izpostavljeno itd. Ne vem no. Malo mi je hecno, da imamo 12.000 prodajaln igric, ampak nobena ni taka, da bi res imela neko dodatno vrednost, da bi šel tja pohangat al neki. Recimo ko sem bil v Parizu se je folk tam po cele dneve zadrževal po game shopih :D 

 

Drgač pa od fizičnih štacun imo

 

Goblin > Big Bang gaming oddelek > Game Center > Konzolko > Muller > Links 

Povezava do prispevka

Podpiram čamir lestvico, čeprav bi sam dal gamecenter pred BB, ki imajo vseeno kak deal več, pač v BB pokajo retail cene brez centa popusta tudi na 8let stare špile, res pa jih malo rešuje outlet oddelek, kjer dobiš proper trash igrice tudi po 0,99€. Pa mejbi konzolko višje, ki imajo ful ps2 igric, četudi jih je polovica kdo želi biti milijonar tiger woods golf.

 

Ampak ya, prva trgovina, ki se bo odločila prodajat kakšno LRG igrico (ker valda ponujajo wholesale opcijo za 90% relisov), dobi moj lifetime support.

 

Pa tenks čamirju da mi je častil tole igrico (je videl da se neki obotavljam pa da imam raztrgano majico in da mi je težko v lajfu)

 

5RkGQwf.jpg

  • Račka +1 4
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka
gorann reče pred 26 minutami:

kere krcevine par strani vse sm prebral glava mi poka nimam pojma kaj je pisalo krcevine v glavnem

 

stenge kje ste da se resim muk

v kranju parkiraj pri oni neki svabsko imenovani beznici ob mostu. tamkaj na parkplacu pri izvozu poisci  neko narkic sumo in se tam fukni po stengah.

uredilo bitje raveer
Povezava do prispevka
Hernier reče Dne, 4. 9. 2021 at 17:49:

S Slinchem sva malo chillala in šla po game shopih v BTC-ju/bližini BTC-ja

 

Torej

 

(Bigbang)

Links

(Muller)

Game Center

Konzolko 

Goblin

 

Ajde BB in Muller mogoče ne štejeta, ker sta bolj splošna shopa, ampak celotno gledano precej žalostna scena pomoje. Pač ni zares da bi bile te fizične prodajalne kakorkoli izkoriščene, v vseh je klasika, da nek zdolgočasen tip nekaj drka na kompu in po trgovini so razfukane igrice in itemi pretežno po abecedi, ampak nič strateško izpostavljeno itd. Ne vem no. Malo mi je hecno, da imamo 12.000 prodajaln igric, ampak nobena ni taka, da bi res imela neko dodatno vrednost, da bi šel tja pohangat al neki. Recimo ko sem bil v Parizu se je folk tam po cele dneve zadrževal po game shopih :D 

 

Drgač pa od fizičnih štacun imo

 

Goblin > Big Bang gaming oddelek > Game Center > Konzolko > Muller > Links 

 

goblin fan club. :D Drugač so mi tko enkrat polet pisal mail, da mi zdej pa lahk dobavjo ps5, ki sem ga prednaročil prvo minuto, ko so odprli prednaročila. gg.

Povezava do prispevka
Ezoterik reče Dne, 6. 9. 2021 at 20:17:

goblin fan club.


Tudi meni so zelo OK. Že v MB so mi bili pred leti pri fizičnih obiskih kul (čeprav je bil dejansko samo pult in pač en prodajalec), kasneje pa je DaPubec še večkrat v LJ hangal (ko so imeli že kar konkretne trgovince odprte) in je bil vedno navdušen. Tako, da dam plusek :) 
 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 11 minutami:

ko sem naročil na dom PS3


E vidiš, ko je bil PS3 v igri pa mislim, da sploh še nisem vedel za Goblina :) 
PS3 sem kupil v BB, nek komplet z Move kontrolerji, pa še to je bilo par let po uradnem prvem izidu konzole. 
Drugače pa sem kasneje v Goblinu nabavil Wii (rabljen-odklenjen), WiiU (nov), 3DSxl (nov + tista kartica za "odklep"), PSP (rabljen) in pa kar nekaj iger (večinoma za PS4). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Play reče Pravkar:

a je še kdo kaj nabavil pri njih, hudo me zanima? pa pr gameplayu, al pa centru al pa še kje? ma čist me žre kaj ste kupoval in kje? merkič nič? 

Jaz sem pri Goblinu že ene 10 igric

Pri Konjzolkotu pa PS5 in Switcha ter tudi kakšni 10 igric

Zaenkrat nisem imel problemov

 

Mimogrede, @Play, a rabljene 2/3DS XL kaj dobivaš? Občasno malo pogledam na tvojem pejdžu pa nikoli nimaš, a ne prihajajo al sam ne objavljaš?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...